Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

I znowu przerwa ale teraz sylwestrowa
od 31.12. godz. 18.00 do 1.1. godz. 16:00 - 17:00
,,Przerwa ta obowiązuje na wszystkich glównych światach i nie obowiązuje rundy szybkich.
Napady, które mają dotrzec w tym czasie, zostaną zrealizowane jako odwiedziny i nie przysporzą obrońcy żadnych szkód.

Oczywiście będzie można wchodzic do swoich wiosek i je rozbudowywac. Tylko napady będą się odbywały jako odwiedziny.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Te przerwy były strasznie głupim pomysłem - taki prezent dla bardzo słabych graczy. Gdyby nie można było atakować wiosek aktywnych graczy, to bym zrozumiał, ale nie można było farmić też szarych wiosek, co było zbrodnią niesłychaną. Ale przynajmniej od razu po przerwie wszędzie były surowce na wyciągnięcie ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:03, Mściwój napisał:

/.../
Te przerwy były strasznie głupim pomysłem - taki prezent dla bardzo słabych graczy. Gdyby nie
można było atakować wiosek aktywnych graczy, to bym zrozumiał, ale nie można było farmić też
szarych wiosek, co było zbrodnią niesłychaną. Ale przynajmniej od razu po przerwie wszędzie
były surowce na wyciągnięcie ręki...

No
Ja teraz atakuje gościa dwoma szlachcicami bo gdy była ta przerwa to ja zrobiłem sobie szlachte i już może dziś będę miał nową wioske mam nadzieje.Acha na 2 ś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Plemiona, mogę nawet powiedzieć, że jesteś maniakiem plemion xD. Gram pod nickiem Prey na światach: 11, 12, 13. Kiedyś grałem na 1, 2, 3 i 5 ale z powodu braku czasu przestałem grać. Ale teraz powracam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrra!! dziś rano moje wojsko podbio wioske!!!Mam już dwie został mi jeszcze jeden szlachcic trzeba go dobrze wykorzystać.(dziś będę podbijał nową wioske).:).Acha jak myślicie lepiej podbić wioske któram am 600 pkt i ktoś ją ma czy opuszczoną która ma 200pkt.????(nie chce narażać siebie utratą szlachcica) Z góry dzięki z odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od paru czynników.
Po pierwsze odległości. Jeśli obie wioski masz w podobnej odległości od swojej głównej to lepiej jest podbić to 600. Choć w gruncie rzeczy tak słabo rozwinięte wioski opłaca się podbijać w przypadku, gdy leża o jedno pole od Twojej pierwszej wioski (bo aby sensownie rozwinąc nową przejęto wioske o tak małej ilości punktów będziesz potrzebował wsparcia zasobów z głównej wioski.)
Po drugie skoro to by była Twoja trzecia wioska to trzeba by się zastanowić, czy warto podbijać tak słabą wioske.
Miałbyś 3 wioski, ale ta ostatnia była by takim piątym kołem u wozu, bo na początku musiałbyś dofinansowywać ją + utrzymywać obrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:56, Koxman napisał:

ja gram na 8 i jutro podbijam następną wioske.

Czyzby a którą bo też gram na 8 i należe do OSZNIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 23:47, Ecko09 napisał:

Ja obecnie gram na świecie 13 i 14
ś13: Ecko09
ś14: Dark Echo
Na 4 świecie zakończyłem gre kilka dni temu.

No to ciekawe - ktoś, kto gra na świecie 13 nie może grać na świecie 8... Multikonto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:10, Mściwój napisał:

> Ja obecnie gram na świecie 13 i 14
> ś13: Ecko09
> ś14: Dark Echo
> Na 4 świecie zakończyłem gre kilka dni temu.
No to ciekawe - ktoś, kto gra na świecie 13 nie może grać na świecie 8... Multikonto?


Hmm, problemy ze wzrokiem? Przecież przy każdym świecie napisał inny nick ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:58, Rzezim napisał:

To zależy od paru czynników.
Po pierwsze odległości. Jeśli obie wioski masz w podobnej odległości od swojej głównej to lepiej
jest podbić to 600. Choć w gruncie rzeczy tak słabo rozwinięte wioski opłaca się podbijać w
przypadku, gdy leża o jedno pole od Twojej pierwszej wioski (bo aby sensownie rozwinąc nową
przejęto wioske o tak małej ilości punktów będziesz potrzebował wsparcia zasobów z głównej
wioski.)
Po drugie skoro to by była Twoja trzecia wioska to trzeba by się zastanowić, czy warto podbijać
tak słabą wioske.
Miałbyś 3 wioski, ale ta ostatnia była by takim piątym kołem u wozu, bo na początku musiałbyś
dofinansowywać ją + utrzymywać obrone.

Dzięki za pomoc ja już wybrałem tą wiske co ma 600 bo jest bliżej i ten gościu wogóle ostatnio nie wchodzi i nie jest w żadnym plemieniu to będzie bułka z masłem bo podbijam go z wioski która ma 5500 pkt. pierw wyśle zwiad a potem wojsko i szlachte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:22, rob006 napisał:

Hmm, problemy ze wzrokiem? Przecież przy każdym świecie napisał inny nick ;]

Problemy ze wzrokiem? Nie można wybierać swojego nicka na poszczególnych światach. Wszędzie jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować