Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

No to dobrze ci się powodziło ,ale już mogłeś dokończyć se wszystko na max i byś mógł odpuścić .Ja bym jeszcze wybrał jakieś wioski do najazdu i najeżdżał cały kontynent :P.A ten kolega z plemienia jeszcze gra?Czy już mu wszystkie wioski pozabierali xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 07:48, Assax napisał:

No to dobrze ci się powodziło ,ale już mogłeś dokończyć se wszystko na max i byś mógł
odpuścić .Ja bym jeszcze wybrał jakieś wioski do najazdu i najeżdżał cały kontynent :P.A
ten kolega z plemienia jeszcze gra?Czy już mu wszystkie wioski pozabierali xD.

on gra ma ponad 1.300.000 pkt :] jemu się teraz powodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:32, Assax napisał:

O to nieźle też bym chciał żeby ktoś mi kilka albo kilkanaście wiosek dał :P.

:pp a ja bym chciał żeby mi ktoś konto oddal na którym by było z 1 mln pkt :]] wtedy bym mógł zagrać ze 2 dni bo zaraz czasu bym nie miał.. jeszcze bez konta premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał ,ale to tylko w marzeniach tak się da albo jak ma się to cholerne szczęście :P.Mnie plemiona wciągneły dawno temu jak było tylko 5 światów a teraz jest ich 25 ;P.I mnie to nigdy nie znudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:37, Assax napisał:

Też bym tak chciał ,ale to tylko w marzeniach tak się da albo jak ma się to cholerne
szczęście :P.Mnie plemiona wciągneły dawno temu jak było tylko 5 światów a teraz jest
ich 25 ;P.I mnie to nigdy nie znudzi .

looknij dobrze jest 28 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:06, Assax napisał:

O_o źle popatrzałem bo ja gram na 22 i było tylko 25 widocznych :P jest jeszcze classic
i szybkie (chyba).
Pozdr.

sa clasic i szybkie i 28 swiatow wiec razem 30 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem na bodajże 6 światach 1,3,5,10,11,13 tak to chyba było ,ale najlepiej grać na jednym bo potem się wszystko myli .Raz weszłem na zły świat i tam miałem 500 pkt. i zaatakowałem jakiegoś gościa bez powodu xD .A miałem wejść na inny świat gdzie miałem 25 tys. i jakiegoś wroga co miał 12 tys. pkt.Tak się czasami zdarza :P.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL dali mi zaproszenie do jakiegoś plemienia ,ale zauważyłem że na 22 świecie to same masówki w pierwszej 20 ,ale to się zmieni te masówki coś czuję się rozpadną.A czy ktoś z was lubi przebywać w plemionach(gildi) "masówkach".
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:35, Assax napisał:

LoL dali mi zaproszenie do jakiegoś plemienia ,ale zauważyłem że na 22 świecie to same
masówki w pierwszej 20 ,ale to się zmieni te masówki coś czuję się rozpadną.A czy ktoś
z was lubi przebywać w plemionach(gildi) "masówkach".
Pozdr.


LOL, a skąd ci się wzięło że to masówki? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się kłócił.

BTW. Definicja "masówki" :

Masówka - potoczna nazwa plemienia, które gromadzi zazwyczaj dużą liczbę graczy, przez co większość użytkowników uważa, iż są słabo zorganizowane, przez co stają się dość łatwym celem dla innych graczy oraz sabotażystów. Masówką może zostać nazwane każde plemię, które wybitnie wykaże się brakiem zorganizowania. Nie ma podziału na to ile członków ma dane plemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:54, Assax napisał:

Znam definicję masówki .Nie jestem taki głupi :P.


To skąd pomysł że czołowe plemiona na Ś22 to masówki? Co można powiedzieć o reszcie plemion, które są za tymi "masówkami" i nie są w stanie ich strącić z czołowych lokat? Jak rozumiem sam jesteś w takim plemieniu, które nie wbiło się do top20? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie posty jak Twój? Być może autor chciał spytać, czy ktoś z tego forum grywa w grę? Gdy temat był zakładany, istniały dopiero 3 światy, więc nie była to aż tak popularna gra i nie grało w nią dużo forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować