Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 13:23, tajgun92 napisał:

> > Nie lubie Ogame, więc to raczej też mnie nie interesuje
>
> No i tak trzymać te gry nie mają sensu

Racja. Po co marnować czas na Ogame, kiedy Guild Wars czeka ;)

A jaki sens ma granie w Guild Wars? WoW? I wszelkie inne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 13:07, Byl napisał:

Jak się rekrutuje wojsko?


Aby móc rekrutować piechote musisz mieć odpowiedni lev koszar oraz odkryć daną jednostkę w kuźni.
Jeśli chodzi o kawalerie to sytuacja musisz mieć odpowiedni lev stajni oraz odkryć daną jednostkę w kuźni.
Jeśli zaś chodzi o tarany, katapulty to musisz mieć odpowiedni lev warsztatów oraz jak za pewne się domyślasz odkryć daną jednostkę w kuźni.

Proponuje zajrzeć do zakładki "Pomoc" w ktorej w dziale jednostki masz napisane jakie wymagania trzeba spełnić aby mieć daną jednostke oraz ile kosztuje jej rekrutacja oraz odkrycie w kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w ta super gierke jestem w swiecie 3 i bardzo chwale ta gre!!gralem rowniez w ogame ale moim zdaniem plemiona sa 100 razy lepsze!!goraco zapraszam i polecam www.plemiona.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest praktycznie identyczna jak Travian. Ciekaw jestem kto od kogo "zgapiał" przy programowaniu :)
Ogólnie grałem w Traviana i stwierdziłem, że dla tego typu gier nie mam czasu i porozdawałem moje konta w OGame, Battleknight i Travianie. A w Plemiona nie będę zaczynał, bo wiem ile czasu to zabiera, a owego czasu nie mam za wiele ...
Ale jak ktoś lubi ... dlaczego nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, szczególnie po zmianach jakie były od świata 3. Takie gry nawet dużo czasu nie zabierają, bo się raz wejdzie, da się polecenie budowania i się buduje kilka godzin (w późniejszym czasie, gdy się już rozwinie osada). Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna bo w nią grałem ;]Ale nie jest to typ gry przy której spedzamy długie zimowe wieczory, jest to raczej gra która sie włacza w przerwie na cafe :p, abo gdy robimy jakąś parce na kopie na chwilke przerwy właczamy plemiona budujemy co sie da i wracamy do pracy.


P.S Grałem w tą gre polecam :;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka miła produkcja :] Fajny dodatek do normalnych gier, czy życia :P

My z kumplem nawet założyliśmy własne plemie:P Mamy już 500 p ;)
(Jakby ktoś chciał zajrzeć to świat 6, a plemie "Płonący Legion)

Ogólnie co do gry - Wprawdzie mam wrażenie że mogła by być lepsza, ale i tak nie jest żle. Szczególnie gdy się już troche rozwiniesz i sytuacja w twojej okolicy zaczyna się robić interesująca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaatakowałem najlepszego na szóstym świecie :)
Jak coś to dołanczajcie się do plemienia Troja, fajne plemie, jestem tam dyplomatą (420 p). Polecam gierke, naprawde wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 15:05, Varras napisał:

Ja mam ale nie gram, nuda wieje z monitora.


Masz?? Tego nie można mieć, ponieważ Plemiona to gra browserska czyli wpisujesz adres i grasz.
A osobiście gram w plemiona na światach 4,5 i 6. Na świecie 4 mam 992 pkt., na 5 567 pkt., a na 6 228 pkt.
Mój nick to divi13 i na 4 świecie nie należę do żadnego plemienia, i bardzo chętnie bym dołączył się do jakiegoś dobrego plemienia. Aha i na 4 świcie jestem na kontynencie 64, wypisujcie tutaj na jakim kontynencie macie wioskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 15:05, Varras napisał:

Ja mam ale nie gram, nuda wieje z monitora.



Bo wiesz, ta gra nie jest tego typu - siadasz, zapominasz. Tu podejmujesz decyzje, a jej skutki zobaczysz w przyszłości. Ostro zaczyna sie dziać dopiero póżniej...;] Ja gram i ta gierkka IMO naprawdę sprawia mi frajdę, no ale widać że to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam grafika :) Gierka jest o tyle dobra że wystarczy ją włączyć raz dziennie, zaatakować kilka wiosek, pobudować wojsko, rozbudować budynki i wyłączyć :P Mimo tego że grafika zabija gra jest naprawde warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego narzekacie na grafikę?? Przynajmniej jakaś jest a nie jakiśta Ogame co niema żadnej grafiki.
A widzieliśce swoją wioskę nocą?... normalnie mnie powaliło, pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 07:46, HATUL napisał:

To żę wciąga masz racje ale grafa jest nie zadawalająca :(

A czego ty wymagasz od gry browserskiej. jak chcesz miec cudna grafike to kup sobie jakiegos dzisiejszego RTSa/FPSa/RPGa a nie patrz na gry tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:30, xczar0 napisał:

Ale te plemiona są jakieś dziwne. Ogame to ja łapie, The Crims też ale Plemion nie trawię


Jak to dziwne? Nie rozumiem... xP Może byś wytłumaczył o co kamasz ;]

Co do grafiki - jest przejrzysta i mało ważna w tej grze, ale wiocha moim zdaniem, jak na grę tego typu wygląda bardzo przejrzyście i "średniowiecznie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować