Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

gram.pl

Nowy rok rozpoczynamy od kolejnego znaczącego rozszerzenia możliwości naszego serwisu. Z myślą o Was i dalszym, dynamicznym rozwoju społeczności graczy powstałej wokół gram.pl, wprowadziliśmy dwie usługi - Gramsajty i GramIRC.

Przeczytaj cały tekst "Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:43, Night Elf napisał:

Wow :P mój gramsajt jest na liscie ;****

Bo z tych, które widziałem dotąd jest chyba najlepszy :)
Pozostałe dwa, nie umniejszając twórcom, mniej trafiają w moje gusta, ale też są na wysokim poziomie.
Niezły zaszczyt was kopnął w tym newsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST, JEST, JEST!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie gramsajty dla wszystkich. Normalnie mowę mi odebrało. JUPI!!!!!!! Lecę robić własnego gramsajta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to długo nie potrwa. Byleby serwery wytrzymały ;)
BTW - nawet przycisk po pod awkami się zmienił, już nie ma tego globusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie tylko, ze na Gramsajcie tez mozna zarobic ostrzezenie, degradacje czy nawet bana, wiec piszcie tam nic co bedzie lamalo regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi tylko, że mojego blona nie dano jako przykład inwencji, a tak się starałem ;(

A poza tym - git, więcej ludzi, więcej znajomych z którymi można pogadać na jakiś temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Mam zamiar stworzyć gramsajt o Warhammerze i Prince of Persii oraz o moim rzyciu codziennym. Właściwie to o wszystkim co z grami związane. CdProjekt po raz kolejny pokazał że to prawdziwy profesjonalista! Nie boi się nowości i poświęca ogrom pracy dla użytkowników! Wszystko jest takie przejrzyste... To właściwie dzięki CDP w polsce zaczęło wymierać piractwo ( a wraz z nim cenega :-) he-he ). Wielkie owacje dla ekipy CDPROJEKT!!! I Gram.pl oczywiście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować