Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

Uwaga! Dla ludzi, którzy - tak jak ja - mieli problemy z przejściem drugiego kroku w zakładaniu konta.

Jeśli korzystacie z Norton Firewall, to on blokuje połączenie (bez żadnego monitu)

Aby z tym sobie poradzić, a nie wyłączać firewalla (co naraża nas na ataki hakierów :P), trzeba zrobić, co następuje:

1) W oknie głównym stanu i zabezpieczeń klikamy na "Blokowanie Reklam" a następnie "Konfiguruj"
2) W nowo otwartym oknie klikamy "Zaawansowane"
3) W kolejnym oknie klikamy na "Dodaj witrynę" i wpisujemy (bez www!) "gram.pl"
4) W zakładkach po prawej najpierw klikamy "ustawienia użytkownika" i na wszystko "zezwalaj", następnie na "ustawienia globalne" i także - "zezwalaj" we wszystkich opcjach.

Teraz tylko powciskać "OK" i już możemy cieszyć się gramsajtem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chcialem pogratulowac calej druzynie odpowiedzialnej za Gram.pl za... wyczucie smaku, takie... jablkowe :)

Dalej, dlaczego GramIRC na Javie? Mozna byloby sie pokusic o ladny AJAX. Albo Comet (z pushem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ja się Gramsajtami i GramIRCem bawię od paru dni już (a jeszcze testy samego IRCyka pół roku temu :) ), więc teraz, gdy oficjalnie wystartowano, mogę tylko jeszcze raz pogratulować i powiedzieć, że owe "ficzery" bardzo mi się podobają :) .

Gdyby tak tylko... albo nie. Tym razem nie będę narzekał, bo stanie się coś Złego ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:57, Probos napisał:

Teraz właśnie zmieniłem, być może na fajniejszą :D Sam skomentuj :P

nadal trochę słabo widać może z czerwonym będzie lepiej nie wiem spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 23:08, Marko Pele napisał:

Ja po prubie włączenia IRCa widze natomiast to:

To tak samo jak ja,mam już ściągniętą Jave,i nie wiem co robić dalej:(Może ktoś mi coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować