Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 21:18, Soleila napisał:

> Fajnie, że gramsajty sa dla wszystkich ;p w końcu może ktoś wejdzie na mojego, a co do
gramirca
> to mam mieszane uczucia...

Huhu, a siedzisz non stop :D Ić. ;>


ehh.. a ty zawsze musisz wrzucić te 5 groszy? :P To, że napisałem, że mam mieszane uczucia nie znaczy, że mi się nie podoba czy coś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście gramsajty są ogólnie dostępny. Szkoda że nie mogłem wcześniej przetestować tej usługi - eh te hasła ;D Ale teraz będę miał większą przyjemność z poznawania gramsajtów. ;)

Pozdro.

Biorę się do robienia mojego stronbona... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to bardzo szybkie dodanie do ogólnego dostępu gramsajtów, to ja was po prostu całuję po rękach CDP. Po prostu za to chyba was zacznę czcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak.. Byłem bardzo negatywnie nastawiony do idei stronoblonów/gramsajtów..
Ale trzeba przyznać, że wyszło z tego naprawdę coś fantastycznego - bardzo fajna zabawka :)
Tylko mogliście poczekać jeszcze ze 2 tygodnie.. Skończyłbym sesję to bym miał czas posiedzieć i pobawić się "layoutem" :P
Niemniej - podsumowując - Gramsajty - zdecydownie jestem na TAK :)
A irc-a jeszcze nie testowałem.. Ale z tym zawsze jestem na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również byłem dość obojętny wobec zmian. Nie mam nawyku siedzenia na czatach, więc IRC mi "wisiał" - natomiast wizytówka w formie bloga jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:12, NomenNescio napisał:

Pomyślałem co jak co ale my członkowie
tajnej organizacji CYK musimy trzymać się razem :D Cały czas zastanawiam się jak dodać do moich
znajomych Kafara (w końcu to nasz człowiek).


No a jak też od razu cię zaprosiłem:) Możesz w liście znajomych mieć tylko tych których zaprosiłeś i się zgodzili, lub gdy ty zostałeś zaproszony i się zgodziłeś;) na takiej zasadzie to działa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego podcza tworzenia gram sajta caly czas wracam sie do punktu 1 a potem drugi i pierwszy i tak w kólko? akceptowalem regulamin i dalej nie moge isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam jedno pytanie:/podczas tworzenia gramsajta pojawila sie przerwa techniczna:/moje pytanie dotyczy gramirc.Otoz wchodze na to ale w firefoxe pojawia sie ze musze zainstalowac dodatkowe wtyczki, gdy klikam na to to wyszukuje dostepne wtyczki ale nic nie idzie do przodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no gramik sie nam rozwija, aż miło patrzeć :). Gramsajt mam, na irc byłem 2 razy, ale jak zobaczyłem ten spam to się pocieszyłem i pomyslałem, że to już nie moje czasy spamera na tym forum, a szkoda fajnie było...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się tam dostać. Pokazuje się takie okno no i czekam czekam i czekam i nic :/
Pokazuje się okno z Javą i eehh może mam przeglądarkę coś nie tak może??

20070124225618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko są ta gremsajty. można se stronke zrobić:)
tylko przydała by się może jakaś przeglądarka, nie tylko po tagach, tylko tak, że se wpisujesz pare tagów i ci znajduje... ale to sie dopiero rozkręca. może mam za duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować