Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

dlatych któży odwiedzili wcześniej muj grasajt.właśnie zaczołem tam coś pisać.sory że wcześniej tam nic nie pisałem.poprostu nie umiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo... W końcu udało się to skleić do kupy. Były obietnice i po jakimś czasie się spełniły :) Tyko tak dalej CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie prowadziłem blogów - a GS wygląda ciekawie... na tyle spersonalizowany, że chce się pisać... dobry pomysł, podoba mi się wyszukiwanie znajomych wg tagów, podobne widziałem na stronie s60. Pozdrawiam i dziękuję, wyśmienity pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 13:23, Chimaera napisał:

Uwaga! Dla ludzi, którzy - tak jak ja - mieli problemy z przejściem drugiego kroku w zakładaniu
konta.

Jeśli korzystacie z Norton Firewall, to on blokuje połączenie (bez żadnego monitu)


Heheh mialem ten sam problem, tyle, ze korzystam z Sygate Personal Firewall... dzieki szybkiej reakcji pracownika CDP moj GS juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam porblab, usiłuję załorzyć sobie gramsajta ale kiedy przeszedłem do 2 punktu i zaakceptowałem regulamin wyświetlił się przycisk "Dalej" po którego kliknięciu przekierowywuje mnie do 1 punktu korzystam z internet explorera(najnowsza wersja) i nie wiem co się dzieje. :/.proszę o pomoc.

20070512083515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 08:35, Al'Tair napisał:

Mam porblab, usiłuję załorzyć sobie gramsajta ale kiedy przeszedłem do 2 punktu i zaakceptowałem
regulamin wyświetlił się przycisk "Dalej" po którego kliknięciu przekierowywuje mnie do 1 punktu
korzystam z internet explorera(najnowsza wersja) i nie wiem co się dzieje. :/.proszę o
pomoc.

zainstaluj mozille. Nie dość, że powinna poradzić sobie z tym problemem, to unikniesz następnych. Ogólnie internet explorer jest... taką piętą ahillesową w windowsie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasil-musisz wziąc WYGLĄD STRONY I TŁO POD STRONĄ i tam jest taka opcja WYŚRODKUJ OBRAZEK-no i potem bierzesz "przeglądaj" ładujesz tło i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gramsajtem. Kiedy chcę zmienić logo. Klikam przeglądaj, następnie wybieram je na swoim dysku, po czym klikam na "Zapisz" i właśnie wtedy wyświetla mi się taki komunikat:
w3.FormField error ''8000ffff''

System Error. Code: 112. There is not enough space on the disk

/edycja_zmien_zapis.asp, line 112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:25, popcorn napisał:

Zapraszam na mojego Gramsajta i prosze o komentarze w pierwszym wpisie.


Forum to nie tablica ogłoszeń. Reklamowanie gramsajtów jest niemile widziane. Nie rób więc tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:27, Zerro napisał:

Witam.*


Na forum panuje taka zasada, iż nie reklamujemy swoich gramsajtów. Każdy kto będzie chciał może go obejrzeć klikając znaczej GSa pod Twoim Awatarem.

Polecam lekturę regulaminu forum

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Próbuje zmienić tło i reszte w moim sajcie ale gdy wstawiam obrazek to pokazują sie takie same obrazki obok siebie a gdy biore wyśrodkuj to pokazuje sie jeden mały .Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eno ekipa tworząca stronę gram.pl ,-, czy nie dało by się zrobić tak, że i z pola dodaj wpis (jeśli już coś tam napisze) można kopiować napisany teks. A w przypadku jak coś nam się usunie po przez dodanie jakiegoś elementu, by można było cofnąć stronę (tak jak przykładowo jest to w worldzie czy nawet paincie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z utworzeniem własnego gramsajta.

Na moim poprzednim koncie gramsajta założyłem bez problemu. A teraz, gdy jestem w kroku drugim po naciśnięciu ''DALEJ'' strona powraca do kroku pierwszego.

Może ktoś wie w czym problem albo do kogo się z tym zwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować