Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

TRACKMANIA - Temat Ogólny o całej serii

371 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 19:49, Lukasz924 napisał:

czy za granie przez siec w ktorakolwiek czesc TM ( mi to obojetne) trzeba placic??? bo
kolega mowi ze tak, a ja mowie ze jest bezplatne granie przez siec. Jak to jest??


Darmowe sa do sciagniecia tylko TrackMania Nations ESCW i TrackMania Nations Forever. Za pozostale musimy placic, aczkolwiek z tego co pamietam TM Original mozna sciagnac takze za darmo, ale do uruchomienia wymagana jest podstawka.

-----------------------

A teraz ja mam pytanie:
Wie ktos jak dodawac intra do tworzonych tras? Prosilbym moze o linka jakiegos...
Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam track manię z CDA, gra ma mega grywalność, ale szybko się nudzi. W necie to się można ścigać trochę dłużej choć i tak o grze zapomniałem. Pamiętam jak tworzyłem fajne trasy w edytorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj grywa w Trackmanię United?

Jeśli tak, to czy ktoś zna jakieś serwery, które są porównywalne z "Mistral World Selection"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:19, xD ominik napisał:

Mam track manię z CDA, gra ma mega grywalność, ale szybko się nudzi. W necie to się
można ścigać trochę dłużej choć i tak o grze zapomniałem. Pamiętam jak tworzyłem fajne
trasy w edytorze.


w którym to numerze było

i inne pytanie jak się w edytorze roby strzałki pokazujące droge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:57, kagema napisał:

> Mam track manię z CDA, gra ma mega grywalność, ale szybko się nudzi. W necie to
się
> można ścigać trochę dłużej choć i tak o grze zapomniałem. Pamiętam jak tworzyłem
fajne
> trasy w edytorze.

w którym to numerze było

i inne pytanie jak się w edytorze roby strzałki pokazujące droge???

Nie wiem jak się robi strzałki, ale to chyba chodzi ci o te bilbordy wyświetlające strzałki. Takie coś jest w ozdobach czy przedmiotach, nie pamiętam. Ta track mania jest darmowa, można ją ściągnąć z neta. Była też w KS twój niezbędnik i w cyber mysze. Ale jeśli ci zależy na numerze CDA to poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:18, kagema napisał:

było by najlepiej bo tylko CDA kupuje może przoczyłem w ozdobach tego niem ma a przedmioty
to która zakładka??

Przejrzyj wszystkie foldery to może znajdziesz. Podejrzewam że to może być tam gdzie są słupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Istnieje jeszcze clan gramowy? Chętnie bym z wami pojeździł. Gra ktoś w ogóle? Może byt tak pograł ktoś dziś wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Znalazłem :D Do mojego śągnietego Klocko Legowatego Quada :) Klocko Legową scenerie :D, Czuję się jakbym znów grał w Lego Racers 1 i 2 :D.

20090420133840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:39, Pablo1989 napisał:

Właśnie Znalazłem :D Do mojego śągnietego Klocko Legowatego Quada :) Klocko Legową scenerie
:D, Czuję się jakbym znów grał w Lego Racers 1 i 2 :D.

Jakiś link? Zaintrygowałeś mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:53, Lfdracon napisał:

> Właśnie Znalazłem :D Do mojego śągnietego Klocko Legowatego Quada :) Klocko Legową
scenerie
> :D, Czuję się jakbym znów grał w Lego Racers 1 i 2 :D.
Jakiś link? Zaintrygowałeś mnie ;]


A co chcesz :D Dobra dam linki


Samochodzik :D http://www.trackmania-carpark.com/car.php?id=875
Sceneria (wymaga United Forver) http://www.tmmod.info/index.php?f=viewMod&id=474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego w trackmani po pewnych odstępach czasowych znikają konta? (2 razy miałem przerwe od gry, całkiem długie z resztą). I w tym sęk że za każdym razem nie mogłem sie zalogować no swoje konto, po raz kolejny moja 300tys. pozycja ma pójść sie je*ac? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 22:55, kuba9876543210 napisał:

Tylko 300k pozycja? :D
Ja mialem dwa konta, jedno 120k pozycja, drugie 65k ;D
Gra mi sie juz dawno znudzila, ale te kilkaset godzin grania w wolnym czasie dobrze wspominam
:)


Nie mówie że to dobry wynik ale jednak troche grania było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakichś dwóch latach powróciłem do ścigania się w TM Nations Forever. Od razu powróciły wspomnienia jak razem z kilkoma innymi gramowiczami założyliśmy wspólny gramowy klan i wszyscy razem się ścigaliśmy :) Żadnych wymiataczy wśród nas nie było, ale ileż było przy tym frajdy! Może byśmy to zreaktywowali?

Znalazłem ciekawy model samochodu na trackmania-carpark.com, ale nie wiem jak go podmienić. Pamiętam, że było to dosyć skomplikowane. Na tyle, że trzeba było kupić jakąś płatną część gry aby w ogóle odblokować możliwość podmiany samochodów... Czy to nadal tak działa? Nie ma jakiegoś szybkiego sposobu na podmianę szarej wyścigówki na jakieś ładne Lamborghini? Najlepiej tak, aby inni gracze również je widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już od dłuższego czasu nie grałem w Trackmanię, ale z chęcią znowu bym zaczął :).
BTW. Posiadam płatną wersję - United Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:52, PJ_MW napisał:

Ja też już od dłuższego czasu nie grałem w Trackmanię, ale z chęcią znowu bym zaczął

Ja sobie ściągnąłem ostatnio TM Nations żeby sobie chwilę pojeździć, jako że nie miałem pod ręką żadnej dobrej ścigałki, no i się wciągnąłem.

Dnia 19.02.2011 o 20:52, PJ_MW napisał:

BTW. Posiadam płatną wersję - United Forever.

Ja też, z tym że komuś pożyczyłem. Muszę się zorientować komu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz i wklejasz to do Moje dokumenty\TrackMania\Skins\Vehicles, tylko jak masz darmową to inni nie będą tego widzieć, tylko szary bolid.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować