Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

TRACKMANIA - Temat Ogólny o całej serii

371 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2011 o 22:41, cichy10 napisał:

Ściągasz i wklejasz to do Moje dokumenty\TrackMania\Skins\Vehicles, tylko jak masz darmową
to inni nie będą tego widzieć, tylko szary bolid.:)

Tak tez zrobiłem, ale w menu wyboru samochodów nie mam niczego poza standardowymi bolidami. Musi jakoś działać, bo kilka razy już napotkałem ludzi jeżdżącymi np Mustangiem czy Focusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio w nieoficalnej ligdze zajołem 4 miejsce choć lepiej nie umiałem :D mój skill na to nie pozwala, moją udręką są takie dziury do przeskoczenia gdzie trzeba dostosować odpowiednią szypkość i kąt trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 23:44, Sandro napisał:

> Ściągasz i wklejasz to do Moje dokumenty\TrackMania\Skins\Vehicles, tylko jak masz
darmową
> to inni nie będą tego widzieć, tylko szary bolid.:)
Tak tez zrobiłem, ale w menu wyboru samochodów nie mam niczego poza standardowymi bolidami.
Musi jakoś działać, bo kilka razy już napotkałem ludzi jeżdżącymi np Mustangiem czy Focusem

No u mnie to właśnie tak działa. Nic więcej nie potrzeba.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 00:03, cichy10 napisał:

No u mnie to właśnie tak działa. Nic więcej nie potrzeba.;]

Wrzucasz po prostu spakowany plik do katalogu "vehicles" czy rozpakowujesz plik i wklejasz poszczególne elementy do odpowiednich folderów? No i czy ściągasz locatora? Jeżeli tak to gdzie należy go wkleić by działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem jak podmieniać samochody. Nie wystarczy zwyczajnie wkleić pliku, trzeba go podmienić. Przykładowo usuwamy standardowy model polskiej wyścigówki (POL) i wklejamy ściągnięty plik i nadajemy mu nazwę usuniętego wcześniej pojazdu. W tym przypadku POL. Nadal nie wiem jednak co należy zrobić z locatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 16:04, Sandro napisał:

Dobra, już wiem jak podmieniać samochody. Nie wystarczy zwyczajnie wkleić pliku, trzeba
go podmienić. Przykładowo usuwamy standardowy model polskiej wyścigówki (POL) i wklejamy
ściągnięty plik i nadajemy mu nazwę usuniętego wcześniej pojazdu. W tym przypadku POL.
Nadal nie wiem jednak co należy zrobić z locatorem...

Hmm.. po prostu wrzucam spakowany plik do tamtego folderu i mam gotowy wóz (standardowych nie tracę). Żadnego podmieniania.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mak kilka spraw do was, gramowicze.
1.) Potrzebowałbym prostą, około 2-minutową mapkę do TrackMania Nations Forever. Znacie jakąś, która spełniałaby kryteria?
2.) Czy można projektować własne naklejki na samochody? Chciałbym zrobić kilka z logo mojej szkoły do turnieju i zastanawiam się czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 07:24, Redjevel napisał:

Czy trackmania canyon jest darmowa? jeżeli nie (ponieważ widziałem ze kosztuje jakoś
20 dolarów)
to czy jest jakiś darmowy trial ?:)

Gra jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować