Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

TRACKMANIA - Temat Ogólny o całej serii

371 postów w tym temacie

Witam. Jest to temat ogólny o grach z serii Trackmania a jest ich kilka. Tu możecie dzielić się swoimi opiniami, przemyśleniami, propozycjami zmian itp. Ogólnie rzecz biorąc wszystko co związane z serią Trackmania znajdziecie w tym temacie.
Zapraszam do komentowania tej wspaniałej serii gier wyścigowych, zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, co jest. Czyżby nikt nie lubił gier z serii Trackmania? Super część to była Trackmania Sunrise. A już niedługo premiera Trackmani United. To będzie gra dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w darmową Trackmanie Nations. Przyznać trzeba, że gra jest świetna, w wakacje grałem nawet po 8 godzin dziennie i się nie znudziła. Serwerów mnóstwo i co chwilę pojawiają się nowe mapy. Przyjemność z grania jest naprawde duża, graczy ogromna ilość, nic tylko ściągać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:58, pan m. napisał:

Ja też grałem tylko w Trackmanię Nations.Ale gra przednia.

A macie może jakiegoś linka do tej wersji skoro jest darmowa? Przyznam, że o tej części nie słyszałem a z chęcią bym pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:10, citekmaniak napisał:

Dzieki. Już zabieram się do ściągania. Mam nadzieję, że to dobra gra.

To jest raczej coś takiego jak FEAR Combat, czyli tylko multiplayer. Jednak biorąc pod uwage ilość graczy i serwerów, brak singla to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamershell.com/download_24766.shtml

Tu znajdziecie nową Trackmania Nations Forever. Gram od dzisiaj i mogę powiedzieć tyle, że wciąga nieludzko. Jeśli ktoś znajdzie się do grania zachęcam do zakładania typowych gramowych pokoi:

Nazwa: gram.pl
hasło: gram

Ja nie zakładam, bo mam za słabe łącze, aby uciągnął wielu graczy. Miło by też było, gdybyście mieli nicki takie same jak na gramie. Jeśli chcecie mnie dodać do znajomych w grze, szukajcie Lesz3yka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram od dzisiaj w TMNF. Zauważyłem że coś mało polskich graczy gra. TYLKO 9! Tak więc gram obecnie w singla i jestem pierwszy w polsce i 180 na świecie.

Zauważyłem że nareszcie dodano polską narodowość i polski bolid. Poza tym pojawił się ranking singleplayer. Co do reszty zmian to są także nawierzchnie sypkie (w TMN był tylko asfalt i trawa).


Mój nick w TMNF to "Shalatar PL" (taki nick mam wszędzie, poza gram.pl :-))

Lesz3yk---> jak tylko przejde singla na same złote medale to zagramy razem w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:23, rob300i napisał:

Ja tez gram od dzisiaj w TMNF. Zauważyłem że coś mało polskich graczy gra. TYLKO 9!


Oj, polskich graczy jest znacznie więcej. Jeśli się nie mylę, to 2 albo 25 tys. - coś koło tego ;)

Dnia 17.04.2008 o 21:23, rob300i napisał:

Lesz3yk---> jak tylko przejde singla na same złote medale to zagramy razem w multi


Ok, tylko będziemy musieli poczekać do następnej środy, bo nie będzie mnie przez kilka dni w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również przystąpiłem do gry w Trackmanie Nations Forever i podobnie jak w przypadku poprzednich części gra ocieka grywalnością :D Obecnie skupiam się raczej na singlu, ale i w multi od czasu do czasu pogrywam... Choć wybitnie utalentowany do grania w TM nie jestem, to myślę że idzie mi całkiem, całkiem... ;) Mój nick to Sandro136.

Ale skoro to temat ogólny o serii Trackmania to muszę przyznać, że "normalne", płatne wersje są IMO nieco lepsze. Grywalność ta sama, ale mimo wszystko wolę ścigać się zwykłymi samochodami, podobnymi do tych z ulic, niżeli bolidami F1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 22:41, Igor FCBayern napisał:

Ale skoro to temat ogólny o serii Trackmania to muszę przyznać, że "normalne", płatne
wersje są IMO nieco lepsze.

Nieco? :)
Nie powiedziałbym, że 6 innych środowisk do grania to "nieco" lepiej. Ja osobiście lubię środowisko Stadion z Nations, ale... coś tak jakby mi zbrzydł. Dobrze się tam jedzie, ale coś za popularny jest. Jak na razie widziałem może 1-3 serwery z trasami gdzie indziej niż Stadion.
No ale... większe szanse na bycie pierwszym np. na Pustyni. :)
Z drugiej strony dość trudno znaleźć innego Polaka, który nie gra na Stadionie, to może być trochę... niewygodne? Ale powrócę do zagadnienia, czemu jest nieco lepsze. Przede wszystkim budowanie tras. Praktycznie masz 7x razy więcej do wyboru już przy samym wyborze środowiska. A różne segmenty...
Gram w TM odkąd była małą, niezbyt dopracowaną grą. Miała grywalność ogromną właśnie przez edytor tras. Potem wyszła TM Sunrise. Potem TM Original - remake pierwszej TM. I następnie darmowy Nations oraz wszystko w jednym czyli United. No i teraz dodatek - Forever. Dla mnie kilka bloczków nowych do wykorzystania w edytorze równa się kolejnym godzinom dobrego grania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować