Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

TRACKMANIA - Temat Ogólny o całej serii

371 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 22:06, Kraju92 napisał:

To całkiem nieźle jak na server który dopiero co powstał, mam nadzieję że jutro także
będzie o tych godzinach, bo na pewno sie wtedy pojawię.

Nazwałbym to reaktywacją. Wcześniej też było tak koło dziesiątki, a w czasie braku hasła dochodziło nawet do 25 ludzi.
Kwesta założenia serwera to tylko formalność. Może to zrobić każdy z Was. Oczywiście jeżeli poinformuje w czas forum, aby mogło się "przygotować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się wczoraj grało. Szkoda że ani razu nie byłem na podium :( Wogóle nie gram w TM ale jak zagrać z kimś to jest od razu lepiej. Jedne gracz był spoza forum.gram.pl, mój kolega podałem mu nazwe serwera i hasło, mam nadzieję że źli nie jesteście :P

Wiecie może skąd można wziąć okulary 3D ? Bo jeszcze tak nie grałem ale chętnie bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:04, Grizzly. napisał:

Fajnie się wczoraj grało. Szkoda że ani razu nie byłem na podium :( Wogóle nie gram w
TM ale jak zagrać z kimś to jest od razu lepiej. Jedne gracz był spoza forum.gram.pl,
mój kolega podałem mu nazwe serwera i hasło, mam nadzieję że źli nie jesteście :P

Wiecie może skąd można wziąć okulary 3D ? Bo jeszcze tak nie grałem ale chętnie bym spróbował.

Czasem dodają do kaczora donalda. Ja mam je kartonowe. Tutaj masz duży wybór : http://allegro.pl/search.php?string=okulary+3d Gra się naprawdę świetnie, szkoda, że tego trybu nie ma w multi. Ja sobie takie okulary zachowałem będąc w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że po odinstalowaniu Trackmani Nations Forever znikają medale, które zdobyliście?
Ja ostatnio potrzebowałem sporo miejsca na dysku, więc na parę dni usunąłem TM. Kiedy zainstalowałem ją ponownie zauważyłem, że moje medale zniknęły (ze 198 zostało 12)! Zdziwiłem się trochę, bo myślałem, że są one zapisywane na głównym serwerze wraz z punktami z gry sieciowej.
Cóż, będę musiał zdobywać je na nowo... jak znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:26, Dominik000 napisał:

Gra się naprawdę świetnie

Ja właśnie słyszałem, że gra się okropnie... Nie dość, że ten obraz z 3D ma niewiele wspólnego to jeszcze oczy szybko się męczą i trudniej się jeździ... Jak jest naprawdę to nie mam pojęcia, bo nie mam ze sobą takich okularów. W Polsce mam jeszcze dwie pary z filmu "Mali Agenci 3D" więc przy najbliższej okazji sprawdzę jak to jest naprawdę :)

Dnia 30.05.2008 o 14:26, Dominik000 napisał:

szkoda, że tego trybu nie ma w multi.

Nie ma?! Aż mi sie nie chce wierzyć. Spróbuj w trakcie wyścigu przesunąć kursor w górną część ekranu i z małego menu, które się rozwinie nacisnąć na obrazek okularów 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:47, Igor FCBayern napisał:

> Gra się naprawdę świetnie
Ja właśnie słyszałem, że gra się okropnie... Nie dość, że ten obraz z 3D ma niewiele
wspólnego to jeszcze oczy szybko się męczą i trudniej się jeździ... Jak jest naprawdę
to nie mam pojęcia, bo nie mam ze sobą takich okularów. W Polsce mam jeszcze dwie pary
z filmu "Mali Agenci 3D" więc przy najbliższej okazji sprawdzę jak to jest naprawdę :)
> szkoda, że tego trybu nie ma w multi.
Nie ma?! Aż mi sie nie chce wierzyć. Spróbuj w trakcie wyścigu przesunąć kursor w górną
część ekranu i z małego menu, które się rozwinie nacisnąć na obrazek okularów 3D.

Gra się trudniej, więc do pobijania rekordów się nie przydadzą. Samochód doskonale wygląda, reszta średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało już nieco ponad 10 minut do "godziny zero", a nikt się jeszcze nie zdeklarował do założenia serwera... Ja odpadam gdyż z powodu zmiennego IP nie mogę zakładać serwerów. To co? Ktoś się zdecyduje czy czekamy dzisiaj dłużej na Earthshakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:48, Igor FCBayern napisał:

Zostało już nieco ponad 10 minut do "godziny zero", a nikt się jeszcze nie zdeklarował
do założenia serwera... Ja odpadam gdyż z powodu zmiennego IP nie mogę zakładać serwerów.
To co? Ktoś się zdecyduje czy czekamy dzisiaj dłużej na Earthshakera?


Ja dzisiaj znowu nie będę mógł być, postaram się jutro, wolę już nie obiecywać że jutro będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:48, Igor FCBayern napisał:

Zostało już nieco ponad 10 minut do "godziny zero", a nikt się jeszcze nie zdeklarował
do założenia serwera... Ja odpadam gdyż z powodu zmiennego IP nie mogę zakładać serwerów.
To co? Ktoś się zdecyduje czy czekamy dzisiaj dłużej na Earthshakera?

no niestety ja też mam zmienne IP... może by tak do przyjścia Earthshakerazagrać na jakimś innym (nie grmowym) serwerze?
PS: wchodź do gry! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego serwera czy ja go w ogóle nie widzę ? Mam ochotę sobie dziś pojeździć, bo jednak długo nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:36, gogiell napisał:

Nie ma tego serwera czy ja go w ogóle nie widzę ?

Najwidoczniej nikt go nie widział, bo miałem go włączonego prawie 10 minut - nikt nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:38, balduran2 napisał:

Najwidoczniej nikt go nie widział, bo miałem go włączonego prawie 10 minut - nikt nie
wszedł.

Zacznijmy od tego, że nie dało się na niego wejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:38, balduran2 napisał:

Najwidoczniej nikt go nie widział, bo miałem go włączonego prawie 10 minut - nikt nie
wszedł.

Tak jak mówi Earthshaker, nie można było dostać się na Twój serwer. Jesteś pewien, że nie masz stałe IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:48, Igor FCBayern napisał:

Tak jak mówi Earthshaker, nie można było dostać się na Twój serwer.

Trudno się mówi...

Dnia 30.05.2008 o 20:48, Igor FCBayern napisał:

Jesteś pewien, że nie masz stałe IP?

Teraz jestem pewien, że...nie mam stałego IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie.. Ale czy w Trackmani da się wyłączyć wibracje w padzie? Bo jak tylko włączę grę pad zaczyna mi wibrować dopóki trackmani nie wyłączę.. Trochę to denerwujące o-O
Mam trackmanie nations Forever z CDA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować