Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

TRACKMANIA - Temat Ogólny o całej serii

371 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 13:42, Radek i Błażej napisał:

Dlaczego podczas gry przez neta w TMNF podzczas wyścigów nie widzę innych pojazdów???
Jeszcze wczoraj gdy grałem to jeszcze było widać..


Ponieważ nacisnąłeś `. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:42, Radek i Błażej napisał:

Dlaczego podczas gry przez neta w TMNF podzczas wyścigów nie widzę innych pojazdów???
Jeszcze wczoraj gdy grałem to jeszcze było widać..

Jeśli dobrze pamiętam, to skrótem klawiszowym do włączania/wyłączania samochodów jest litera: o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:19, balduran2 napisał:

> Dlaczego podczas gry przez neta w TMNF podzczas wyścigów nie widzę innych pojazdów???

> Jeszcze wczoraj gdy grałem to jeszcze było widać..
Jeśli dobrze pamiętam, to skrótem klawiszowym do włączania/wyłączania samochodów jest
litera: o


Dzięki. Właśnie chyba to klikłem.

Jeszcze jedno pytanie: wiecie od czego zależy wielkość punktów zdobywanych na końcu każdego wyścigu (w grze przez internet w TMNF)??? Na pewno nie od pojawienia się na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:35, Radek i Błażej napisał:

Jeszcze jedno pytanie: wiecie od czego zależy wielkość punktów zdobywanych na końcu każdego
wyścigu (w grze przez internet w TMNF)??? Na pewno nie od pojawienia się na 1 miejscu.

Im wyższe miejsce, tym więcej punktów.
Aczkolwiek, ilość punktów zależy również od ilości graczy - im więcej graczy, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:32, balduran2 napisał:

> Jeszcze jedno pytanie: wiecie od czego zależy wielkość punktów zdobywanych na końcu
każdego
> wyścigu (w grze przez internet w TMNF)??? Na pewno nie od pojawienia się na 1 miejscu.

Im wyższe miejsce, tym więcej punktów.
Aczkolwiek, ilość punktów zależy również od ilości graczy - im więcej graczy, tym lepiej.


A gdy grałem na servie z 34 graczami 1 gracz miał 85.79 punktów a 6 cz 7 mia aż ok 200.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:39, Radek i Błażej napisał:

> > Jeszcze jedno pytanie: wiecie od czego zależy wielkość punktów zdobywanych
na końcu
> każdego
> > wyścigu (w grze przez internet w TMNF)??? Na pewno nie od pojawienia się na
1 miejscu.
>
> Im wyższe miejsce, tym więcej punktów.
> Aczkolwiek, ilość punktów zależy również od ilości graczy - im więcej graczy, tym
lepiej.

A gdy grałem na servie z 34 graczami 1 gracz miał 85.79 punktów a 6 cz 7 mia aż ok 200.00

Ilość punktów zależy od pozycji w ogólnym rankingu graczy którzy w danym wyścigu zajeli miejsce gorsze do twojego. Na przykład osoba na 1 miejscu w wyścigu , będąca 7 000 w rankingu ogólnym dostanie mniej punktów za 1 miejsce niż osoba która jest 500 000 w tym rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 20:30, Neban napisał:

Ilość punktów zależy od pozycji w ogólnym rankingu graczy którzy w danym wyścigu zajeli
miejsce gorsze do twojego. Na przykład osoba na 1 miejscu w wyścigu , będąca 7 000 w
rankingu ogólnym dostanie mniej punktów za 1 miejsce niż osoba która jest 500 000 w tym
rankingu.


To teraz już wiem ,,osochozi". Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam teraz Trackmanię Nations Forever, grałem dużo w samo Nations, ale brak polskiej flagi strasznie mnie denerwował(u innych, bo ja ją miałem) i usunąłem grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z TMN:F. Dzisiaj ją ściągnąłem i zainstalowałem i wszystko działa OK, ale gdy zacznę się ścigać obraz czasem mi miga, czasem wszystko jest białe, a czasem czerwone... Moja karta graficzna to GF4 MX. Co mam zrobić? Mam już nowy patch i nic nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:35, mikim napisał:

Spróbuj pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej, a następnie
DirectX najnowszego.


Ale mi pomogłeś... Sterowniki mam najnowsze i Directa też, teraz już wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy za granie przez siec w ktorakolwiek czesc TM ( mi to obojetne) trzeba placic??? bo kolega mowi ze tak, a ja mowie ze jest bezplatne granie przez siec. Jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Trackmanię Nations Forever nie płaci się nic... nie wiem jak z innymi częściami. Płatna jest chyba United Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować