Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Ja od pewnego czasu przymierzam się do kupna. Jednak na allegro nigdy nie mogę znaleźć ów gry na regionie NTSC (mam Ameryka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra twórców Devil May Cry czy Dead Rising. Jest strzelanką z widokiem TPP. Kierujemy poczynaniami człowieka o imieniu Wayne. Akcja gry rozgrywa się na planecie o nazwie E.D.N. III. Naszym najgroźniejszym wrogiem są stwory zamieszkujące ów planetę, która przez tutejszą ludność zostały nazwane Akridami. Gra składa się z 11 złożonych misji. Lost Planet jest klasyczną strzelanką z widokiem TPP, choć niektóre elementy wybiegają poza kanon klasycznej strzelanki. Jednym z nich jest licznik energii termicznej. Ów licznik bez przerwy maleje, dlatego co jakiś czas musimy uzupełniać zapasy. Energia zostaje pozostawiana przez zabite przez gracza stwory. W grze do dyspozycji mamy najróżniejsze modele robotów (mechów), które otrzymały przydomek - Vital Suits. Dodają one do gry ogrom frajdy, który przykłada się na ocenę końcową. Może i nie są one powalające wielkości, jednak zasiadając za sterami czujemy ogromną moc, która w nich drzewie.
Stworów w grze jest ogrom od malutkich, nie sprawiających graczowi trudności do potężnych bossów, które stawiają przez graczem nie lada wyzwanie. Co do tych drugich, po prostu powalają one swoją potężnością. Gdy jesteśmy w pobliżu czujemy nawet ich ciężar. Ten element gry udał się twórcom świetnie.
Jednak, gdy znudzi nam się patrzenie na stwory (nie potrwa to długo), przyjdzie czas na ich destrukcję. Do wyboru mam od podstawowej maszynówki czy shotguna do potężnych broni zniszczona, które można zdobyć m.in. odczepiając je od mechów. Grafika jest wspaniała, te efekty pogodowe, wybuchy, ta przeogromna liczba smaczków i detali. Dodając do tego jeszcze świetną animację i płynność rozrywki. Wychodzi przecudna mieszanka.

Opisałem najlepiej jak umiałem, mam nadzieja, iż wystarcza :D. Oto kilka screenów:


20070212205620

20070212205627

20070212205635

20070212205644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupno, bo gra jest zacna. Najlepsze jest uczucie boskości, kiedy wsiadasz do najlepszego mecha. Dwa działka + Latanie + Piła Łańcuchowa + Ślizgi, coś niesamowitego. Naprawdę polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może link do map z medalami w Lost Planet? Mimo usilnych poszukiwań na google znalazłem jedynie screeny z poziomu easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się info odnośnie wersji Lost Planet na PC, dokładniej to chodzi o wersję demo. Pojawi się ono około miesiąc przed oficjalną datą premiery gry.

"The PC demo will be the same content as was in the single-player demo that we released on Xbox LIVE back in May of last year. There will be two levels from the single player campaign, allowing players to check out a variety of weapons, grenades, enemies, mechanized Vital Suits and areas of the game. The demo will hit about a month before the game is released."

Więcej informacji można znaleźć w tym wywiadzie:

Lost Planet PC Interview
http://www.firingsquad.com/news/newsarticle.asp?searchid=15210

Na koniec porównanie grafiki z PC z wersją z Xbox''a360.

20070424152625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że na peceta nie zostanie doceniona dostanie dobre noty ale zapomni się o niej dość szybko a szkoda bo sie ciekawie zapowiada ;] znane są może przybliżone wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Geforce 7900GS; AMD Athlon 4800+ ; 2 gb ramu
Ściągnąłem sobie demo i wszystko hula ale czemu nie mogę włączyć AA ?? Trochę brzydko gra przez to wygląda :/ Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:14, EjPii napisał:

Mam Geforce 7900GS; AMD Athlon 4800+ ; 2 gb ramu
Ściągnąłem sobie demo i wszystko hula ale czemu nie mogę włączyć AA ?? Trochę brzydko gra
przez to wygląda :/ Pomożecie ?

U mnie AA działa .. mam ATI :)
U mnie też śmiga a mam ATI Radeon X1600 256 mb i tylko 800 RAMu :) ale chcę dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:22, Adamoo007 napisał:

A wiadomo kto Lost Planet wydaje/ma zamiar wydać w Polsce na PC?

BARDZO bym chciał, żeby CDP wydał Lost Planet: Extreme Condition :), ponieważ gierka ( demo ) wymiata :)
Chociaż jednak wolał bym żeby Lost Planet: Extreme Condition wydało CD-Action :P za 14.90zł mmmm... marzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:22, Adamoo007 napisał:

A wiadomo kto Lost Planet wydaje/ma zamiar wydać w Polsce na PC?


To trzeba troche pospekulowac ? Jakies typy na polskiego wydawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować