Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 17:48, Zuma orginal napisał:

Mam pytanko czy ten patch jest potrzebny ? Bo niechce mi sie czekac 2 dni az sie sciagnie.

Potrzebny czy nie potrzebny, to mniej ważne. Naważniejsze jest to, że konieczny, i bez patcha nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu poraz pierwszy wiec Was witam. Jak długo przechodzi się to grę i czy warto w nią zainwestować czy np. lepiej poczekać na inny hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma 11 misji i przejscie gry zajmie tak średnio czasu (według mnie). A jeśli lubisz shootery typu Lost Planet to kup (w Media Markt 45 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:23, Asthariel napisał:

Czy mógłbym grać PŁYNNIE na jakichkolwiek detalach z kompem:
Celeron 2800 mhz
1536 RAM
GeForce 6600 128mb
?


Wątpie, masz za słabą kartę... Mam taką samą i gra ma gdzieś 1 fps w porywach do 4... Jedynie masz dużo ramu, ja mam 512, ale to ci nic nie da. Wymagana jest karta z 256MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:58, mesiu59 napisał:

> Grasz na PC? Macie w tej wersji achievementy? Jeżeli nie to najzwyczajniej w świecie odpuść

> go sobie. Zabicie jego pochłania mnóstwo amunicji i T-eng. Zabicie go nie jest niezbędne
do
> ukończenia poziomu. Jeżeli mimo wszystko chcesz go zabić dla samej satysfakcji (po potyczce

> nie będziesz się raczej nadawał do walki z bossem+ czerwy się respawnują:P) to musisz
strzelać
> w zbiorniki z T-ENG na ogonie tego stworka. 5-10 minut i padnie.
No właśnie ja tak robi jak mówisz. Strzelam, strzelam, zostają już mu 2 zbiorniczki, chowa
się pod ziemie i się odradza :(, i znów musze rozwalać te zbiorniczki od nowa. Może jakiś pomysł
jak go pokonać?


On już nie żyje. Poprostu umiera pod ziemią. Nie ma na to żadnej animacji.

edit: A gdybyś chciał wiedzieć, skąd wiem, że czerw w ten sposób umiera. W tym momencie wskakuje odpowiedni achievement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem Wuskakuje komunikat "wystąpił bład z plikiem Lostplanet.exe i aplikacja zostanie zamknieta" dzieje sie to po zakonczeniu intra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 18:30, shinian napisał:

On już nie żyje. Poprostu umiera pod ziemią. Nie ma na to żadnej animacji.

edit: A gdybyś chciał wiedzieć, skąd wiem, że czerw w ten sposób umiera. W tym momencie wskakuje
odpowiedni achievement.

Jak umiera, jak zaraz wychodzi spod ziemi i znowu mnie atakuje xD.

Już przeszedłem tamten epizod, bez zabijania go. Czy w wersji na Xa, macie tarcze z literkami do zbierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemoge zedytować posta więc napisze nowego xD
Teraz zainstalowałem uaktualnienie które było w pudełko i gra niechce mi wejść nawet do menu :P
Prosze o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:20, mesiu59 napisał:

Jak umiera, jak zaraz wychodzi spod ziemi i znowu mnie atakuje xD.


Ma instant respawn. Wiem, że ta historia nie trzyma się całości, ale fabuła w większości grach capcomu jest jeszcze gorsza:P

>. Czy w wersji na Xa, macie tarcze z literkami do zbierania?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:48, mesiu59 napisał:

> Tak.
A wiesz może jaki jest sens ich zbierania?? :>


Na x360 za zebranie wszystkich medali na każdej mapie, na każdym poziomie trudności (w sumie trzeba przebić się przez singleplayer 4x) jest achievement. Nie pamiętam dokładnie, ale być może że za to również jest jeden dodatkowy strój do multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zainstalowałem steam i z niego ściągałem lost planet no i ściągnąłem jest 100% daje launch aby uruchomć gre wyświetla mi się prepering to launch lost planet czy jakoś tak nagle to zgasa a gra się nie włącza co się dzieje ??

Przeczytalem parę postów wyzej i już wiem o co chodzi więc sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry online. Wchodzę do poczekalni, wszystko pięknie... gra się zaczyna, ale po jakimś czasie gry (10-15 czasem 20s) obraz sie "kratkuje" i pojawia sie do wyboru tylko przycisk A.
Jak się go na ciśnie to mnie rozłącza z tej gry. Możecie mi powiedzieć jaki jest tego powód i czy ja coś źle robie, lub czegoś nie robie?
Dodam tylko, że na 10 gier jedną mi się udało skończyć ;> (Mówię o wersji PC).
A i jak się włącza komunikacje podczas gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym prosić o pomoc związaną z pewnym denerwującym błędem gry. Otóż, przy uruchomieniu gry, w momencie, gdy chcę ją rozpocząć (pierwsze menu odpala, drugie już wywala), pokazuje się komunikat "aplikacja lostdx9.exe wykonała nieprawidłową operację..." itd. Dzieje się tak za każdym razem, gdy próbuję uruchomić grę. Uprzedzając - mam najnowszą wersję DirectX9, podobnie jak wszystkie poprawki systemowe (dla XP), a wymagania optymalne komputer przewyższa. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować