Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 10:05, Jerzy1949 napisał:

Tez czekam na odpowiedz dlaczego nie wchodzi mi jezyk polski po zainstalowaniu gry a jedynie
wersja angielska?


Musisz zainstalować patcha, masz go na drugiej plytce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Proszę o pomoc. Nie mogę odpalic gierki. Objawy jak w screenach ponizej.
Mam Athlona Xp 2500, ATI x1950 pro, 1 gb RAM - to chyba niemożliwe, żeby przez "trochę starszy" procek gra nie chciała się odpalić? I dawać komunikat w ten sposób! Jak miałem za słabą kartę przy WTCC, to byl okienko, ze sorry... ale bylo cos sensownego. Dodam, ze zainstalowałem najnowsze direct x 9.

Reinstalowalem juz Steama (na którym zresztą WTCC działa bez problemu) i samą grę. Gra ściągnęła sobie te potężne aktualizacje a ja też zapodałem najnowsze stery do ATI. I nic...

20071020131002

20071020131012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:15, Grucha-sweety napisał:

Mam pytanie do osob posiadajacych gre.
Jestem fanem strzelanek (fps,fpp) i mysle ze w najblizszym czasie kupie ta gierke... ale czy
warto??? Doradzcie- warto wydac 100 zl?

Też się nad tym zastanawiam mam okazję kupić nówkę za 50zł od kumpla i się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:32, PtaQ15 napisał:

Też się nad tym zastanawiam mam okazję kupić nówkę za 50zł od kumpla i się zastanawiam...

No powiedziałbym tak : Gra jest dość nietypowa, albo się do niej zrazisz, albo ją pokochasz. Stanów pośrednich nie przewiduję. Wszystkim, którzy się zastanawiają nad zakupem radzę ściągnąć i odpalić demo (było niedawno w CDA chyba). Najlepiej też wziąć sprzęt pod uwagę, bo gra na słabym kompie napewno nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:15, Grucha-sweety napisał:

Mam pytanie do osob posiadajacych gre.
Jestem fanem strzelanek (fps,fpp) i mysle ze w najblizszym czasie kupie ta gierke... ale czy
warto??? Doradzcie- warto wydac 100 zl?

Jeśli jesteś fanem fps i fpp to kupuj. Ja kupiłem i nie żałuję gra choć krutka zapewnia naprawde niezły zastrzyk adrenaliny, pozatym jak skończysz singla to masz jeszcze multi. polecam. A co do samej gry to grafa wymiata muzyka nastrojowa. Jeszcze raz serdecznie poecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:38, Firaxo napisał:

> Też się nad tym zastanawiam mam okazję kupić nówkę za 50zł od kumpla i się zastanawiam...

No powiedziałbym tak : Gra jest dość nietypowa, albo się do niej zrazisz, albo ją pokochasz.
Stanów pośrednich nie przewiduję. Wszystkim, którzy się zastanawiają nad zakupem radzę ściągnąć
i odpalić demo (było niedawno w CDA chyba). Najlepiej też wziąć sprzęt pod uwagę, bo gra na
słabym kompie napewno nie pójdzie.

Mój komp to:
Intel Core2 Duo E4300
ATi Radeon 1600 pro 512
1 GB RAM.

Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał komunikat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:42, PtaQ15 napisał:

Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał komunikat :(

Jakiego typu komunikat (ja grałem na X360)

Co do twojego kompa, to masz trochę mało RAMu, a i karta graficzna może mieć problemy, choć raczej da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:49, Firaxo napisał:

> Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał komunikat :(
Jakiego typu komunikat (ja grałem na X360)

Co do twojego kompa, to masz trochę mało RAMu, a i karta graficzna może mieć problemy, choć
raczej da radę.

Dokładnie co pisało nie pamiętam ale pojawiało się co ok 20 sekund co było bardzo irytujące. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:50, PtaQ15 napisał:

> > Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał komunikat
:(
> Jakiego typu komunikat (ja grałem na X360)
>
> Co do twojego kompa, to masz trochę mało RAMu, a i karta graficzna może mieć problemy,
choć
> raczej da radę.
Dokładnie co pisało nie pamiętam ale pojawiało się co ok 20 sekund co było bardzo irytujące.
:/

Moja propozycja to : pożycz od kumpla na 1 dzień zobacz jak działa a jak się tnie no to słabo ale przynajmniej przy kupowaniu (jeśli będzie działać) bedziesz pewny, że przed tobą przynajmniej 7 godz grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:53, bodzio152 napisał:

> > > Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał komunikat

> :(
> > Jakiego typu komunikat (ja grałem na X360)
> >
> > Co do twojego kompa, to masz trochę mało RAMu, a i karta graficzna może mieć problemy,

> choć
> > raczej da radę.
> Dokładnie co pisało nie pamiętam ale pojawiało się co ok 20 sekund co było bardzo irytujące.

> :/
Moja propozycja to : pożycz od kumpla na 1 dzień zobacz jak działa a jak się tnie no to słabo
ale przynajmniej przy kupowaniu (jeśli będzie działać) bedziesz pewny, że przed tobą przynajmniej
7 godz grania

Będzie niestety problem ponieważ gra jest jeszcze w foli i kumpel nie zdejmie mi jej bo wtedy gra traci na wartości no chyba że kupie na pewno ale tego nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:57, PtaQ15 napisał:

> > > > Podczas grania w demko gra chodziła dobrze ale co jakiś czas wyskakiwał
komunikat
>
> > :(
> > > Jakiego typu komunikat (ja grałem na X360)
> > >
> > > Co do twojego kompa, to masz trochę mało RAMu, a i karta graficzna może mieć
problemy,
>
> > choć
> > > raczej da radę.
> > Dokładnie co pisało nie pamiętam ale pojawiało się co ok 20 sekund co było bardzo
irytujące.
>
> > :/
> Moja propozycja to : pożycz od kumpla na 1 dzień zobacz jak działa a jak się tnie no to
słabo
> ale przynajmniej przy kupowaniu (jeśli będzie działać) bedziesz pewny, że przed tobą przynajmniej

> 7 godz grania
Będzie niestety problem ponieważ gra jest jeszcze w foli i kumpel nie zdejmie mi jej bo wtedy
gra traci na wartości no chyba że kupie na pewno ale tego nie jestem pewien.

no to słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest przypisana do konta w steamie i watpię aby ktoś udostępnił swoje konto koledze ;P
widać tutaj że nie grałeś w tą grę, no chyba że u kolegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:15, Grucha-sweety napisał:

Mam pytanie do osob posiadajacych gre.
Jestem fanem strzelanek (fps,fpp) i mysle ze w najblizszym czasie kupie ta gierke... ale czy
warto??? Doradzcie- warto wydac 100 zl? (79 zł)

Jeżeli twój komputer pociągnie tą gre, to jak najbardziej... single player trochę krótki, ale do tego jest jeszcze multi, wspaniałe efekty, roboty i grafika :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować