Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

ja wymieniam w marcu kompa na taką konfigurację i w końcu pogram w Lost Planet z większą liczbą klatek niż 1.40 (:D): Zotac GeForce 8800GT AMP! Edition, 3GB RAM, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem już o tym problemie w innym temacie ale nie uzyskałem odpowiedzi i nadal nie działa.

zainstalowałem oryginalnego lost planet, mam directxa z płyty z lost planet, zainstalowalem nawet nowe stery do karty graficznej i przy uruchamianiu wyskakuj błąd aplikacji...co teraz?? pomozcie!! z góry dzieki, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:44, mayhem freak napisał:

czytałem już o tym problemie w innym temacie ale nie uzyskałem odpowiedzi i nadal nie działa.

zainstalowałem oryginalnego lost planet, mam directxa z płyty z lost planet, zainstalowalem
nawet nowe stery do karty graficznej i przy uruchamianiu wyskakuj błąd aplikacji...co teraz??
pomozcie!! z góry dzieki, pozdro


Ale jaka jest tresc tego bledu....wklaj go tutaj to moze cos sie poradzi. Nie wiemy jakiego masz kompa. Moze to byc niewystarczajaca karta grafiki lub za stary direkt. Jaki masz OS ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:36, mayhem freak napisał:

ano już pisze:

Athlon XP 3000+, Ge Force 7600GS, 1.5GB ram

DirectX 9.0c

a oto błąd:

http://img228.imageshack.us/my.php?image=dxtj6.jpg


Procek jest wystarczajacy tak samo jak grafika i ram. Dalej nie wiadomo co to za blad bo go nie otworzyles. W kazdym razie przyczepilbym sie do oprogramowania niz do sprzetu.
Czy Twoj xp ma serwis pack 2 ?. Sciagnij najnowszego directa 9.0c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:45, Misquamaqus napisał:

> ano już pisze:
>
> Athlon XP 3000+, Ge Force 7600GS, 1.5GB ram
>
> DirectX 9.0c
>
> a oto błąd:
>
> http://img228.imageshack.us/my.php?image=dxtj6.jpg

Procek jest wystarczajacy tak samo jak grafika i ram. Dalej nie wiadomo co to za blad bo go
nie otworzyles. W kazdym razie przyczepilbym sie do oprogramowania niz do sprzetu.
Czy Twoj xp ma serwis pack 2 ?. Sciagnij najnowszego directa 9.0c.


xp pro service pack 2, tak mam service packa, directx''a sciagnalem dokladnie z dobreprogramy.pl, a dokladnie DirectX 9.0c Runtimes (November 2007)...jest nowszy?;)

co teraz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 14:47, mayhem freak napisał:

xp pro service pack 2, tak mam service packa, directx''a sciagnalem dokladnie z dobreprogramy.pl,
a dokladnie DirectX 9.0c Runtimes (November 2007)...jest nowszy?;)

co teraz? pozdrawiam


Hmm...zabraklo mi pomyslow....to moze byc cokolwiek i trudno cos poradzic na odleglosc. Co pisze w tym bledzie....otworz go pokazujac szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:51, Misquamaqus napisał:


> xp pro service pack 2, tak mam service packa, directx''a sciagnalem dokladnie z dobreprogramy.pl,

> a dokladnie DirectX 9.0c Runtimes (November 2007)...jest nowszy?;)
>
> co teraz? pozdrawiam

Hmm...zabraklo mi pomyslow....to moze byc cokolwiek i trudno cos poradzic na odleglosc. Co
pisze w tym bledzie....otworz go pokazujac szczegoly.



AppName: lostplanetdx9.exe AppVer: 1.0.0.4 ModName: lostplanetdx9.exe
ModVer: 1.0.0.4 Offset: 00002c8e

nie wiem czy to cos pomoze, ale nie moge skopiowac jeszcze szczegółowszych informacji...kurde, utknalem w martwym punkcie...pomocy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 15:04, mayhem freak napisał:

AppName: lostplanetdx9.exe AppVer: 1.0.0.4 ModName: lostplanetdx9.exe
ModVer: 1.0.0.4 Offset: 00002c8e

nie wiem czy to cos pomoze, ale nie moge skopiowac jeszcze szczegółowszych informacji...kurde,
utknalem w martwym punkcie...pomocy!!:)


Caly czas przewija sie dx9.....ale gdyby chodzilo o biblioteki to byloby dll dx9. Kurde nie potrafie Ci pomoc :(:(. Mozliwe, ze gra jest uszkodzona :(. Warto poczekac na inne wypowiedzi gramowiczow.

Ja wlasnie przeszedlem szosty etap w 14 minut !!!....zalatwilem zielone oko za pierwszym podejsciem tracac zaledwie 20 % zdrowia ....LOL.

20080110153112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z instalacją tej gry przez Steam, pokazuje mi się taki błąd(screenshot poniżej). Jesłi dobrze rozumiem
mój CD-Key jest już w użyciu. Może mi ktoś powiedzieć co w tej sytuacji mam zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny za
pomoc:) Jeśli pomyliłem wątki to proszę napisać gdzie mogę uderzyć z tym problemem.

20080111163130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co za ścierwo!! wrrr...czy naprawde nikt nie wie co moge w tej sytuacji zrobic? byłbym naprawde, bardzo wdzieczny jesli ktos by wiedzial, bo bardzo sie napaliłem na ta gierke i dałem za nią 90PLNów wiec ku..a mać powinna działać!! pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co kolega powyzej. instaluje steam i wyskakuje mi o podanie loginu i hasła podaje hasło i pokazuje bład ze nie jest prwaidłowe>>??? co mam zrobic????
mam oryginalna wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba wejść na swoje konto, gry, aktywacja produktu i zarejestrować gre, a dopiero potem odpalić instalke z płyty.

W lost planet napotykamy na monety które można zestrzelić. Wie ktoś o co chodzi z tymi monetami? Po co one są tak anprawde? Jakieś bonusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, w poradniku się dowiedziałem, że są to tarcze :P.
Zebrałem wszystkie pięć w pierwsze misji i oprócz ułożenia się napisu EARTH nic nie dostałem. Wie ktoś co dają te "tarcze" czy są jakieś bonusy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:11, shinian napisał:

Grasz na PC? Macie w tej wersji achievementy? Jeżeli nie to najzwyczajniej w świecie odpuść
go sobie. Zabicie jego pochłania mnóstwo amunicji i T-eng. Zabicie go nie jest niezbędne do
ukończenia poziomu. Jeżeli mimo wszystko chcesz go zabić dla samej satysfakcji (po potyczce
nie będziesz się raczej nadawał do walki z bossem+ czerwy się respawnują:P) to musisz strzelać
w zbiorniki z T-ENG na ogonie tego stworka. 5-10 minut i padnie.

No właśnie ja tak robi jak mówisz. Strzelam, strzelam, zostają już mu 2 zbiorniczki, chowa się pod ziemie i się odradza :(, i znów musze rozwalać te zbiorniczki od nowa. Może jakiś pomysł jak go pokonać?

PS. Kurde, czemu nikt nie zagląda do tematu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:58, mesiu59 napisał:

> Grasz na PC? Macie w tej wersji achievementy? Jeżeli nie to najzwyczajniej w świecie odpuść

> go sobie. Zabicie jego pochłania mnóstwo amunicji i T-eng. Zabicie go nie jest niezbędne
do
> ukończenia poziomu. Jeżeli mimo wszystko chcesz go zabić dla samej satysfakcji (po potyczce

> nie będziesz się raczej nadawał do walki z bossem+ czerwy się respawnują:P) to musisz
strzelać
> w zbiorniki z T-ENG na ogonie tego stworka. 5-10 minut i padnie.
No właśnie ja tak robi jak mówisz. Strzelam, strzelam, zostają już mu 2 zbiorniczki, chowa
się pod ziemie i się odradza :(, i znów musze rozwalać te zbiorniczki od nowa. Może jakiś pomysł
jak go pokonać?

PS. Kurde, czemu nikt nie zagląda do tematu :(.


No kolega pisal, ze trzeba strzelac temu potworowi w ogon 10/15 minut i w koncu padnie. Wlasciwie to nie trzeba go zabijac....wystarczy go ominac idac w prawo wzdloz muru az dojdzie sie do zabudowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:59, Misquamaqus napisał:

No kolega pisal, ze trzeba strzelac temu potworowi w ogon 10/15 minut i w koncu padnie. Wlasciwie
to nie trzeba go zabijac....wystarczy go ominac idac w prawo wzdloz muru az dojdzie sie do
zabudowan.


Czemu nie czytasz tego co pisze :(. Przecież mówie, że u mnie potwór się uzdrawia. Dzisiaj w niego młuciłem godzine, a on się wciąż na nowo odnawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:08, mesiu59 napisał:

Czemu nie czytasz tego co pisze :(. Przecież mówie, że u mnie potwór się uzdrawia. Dzisiaj
w niego młuciłem godzine, a on się wciąż na nowo odnawiał.


Aha....no tak cos zle to zinterpretowalem....LOL.
Ja tez go nie umialem zalatwic a rozpoczynanie poziomu od nowa zaczelo mnie wkurzac wiec go olalem i obszedlem bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem:
Zainstalowałem se Lost Planet, ale STEAM cos mi nawala ponieważ update sciągnął mi się tylko do 68% -.-
A nawet jak klikam Launch to pisze "Preparin to lunch Lost Planet Extreme Condition..." a ten pasek mi sie nie zapełnia, a po chwili pisze że STEAM nie odpowiada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować