Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Ta gra jest dziwna... Mam dwurdzeniowego Athlona 64 X2 2Ghz, 2GB RAM i GF 7600GT z 256 MB, a mam w LP w porywach do 15 FPS. Zmniejszając detale, gra mi nie chodzi nic szybciej, zdaje mi się że wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
4 misja mi sie ładuje i ładuje i nic :/ Czekałem ze 10 min. i nic, a inne misje ładują mi sie kilka sekund. Próbowałem zagrać od nowa, doszedłem do 4 misji i znów to samo :/ Jak ktoś wie co z tym zrobić to niech powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś gra przez neta w Lost Planet ?? bo ja tak i tak się zastanawiam że zrobił bym Polską grupe Lost Planet ale muszę wiedzieć czy ktoś się dolączy ?? będziemy organizować mecze i te ine sprawy co wy na to ?? jeżeli się zgadzacie to zakladam grupę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy przy instalacji Lost Planet. Wiem, że gierka chce ściągać z netu (instalke i poprawki). Jednak to zakrawa na paranoje żeby ma grę było trzeba czekać 6h i czas instalacji ciągle rośnie. Ściągnie 100k o stoi dojdzie do 200k i stoi. Łącze mam 4 mega i chodzi dobrze, spokojnie wyciągam te 4 mega.
Można to jakoś przyśpieszyć??? Czy trzeba pootwierać jakieś pory, zrobić przekierowania na routerze na konkretny komputer?
Kończę pisać post a czas instalacji do tej pory wzrósł do 8h - PARANOJA!!!!! Nic nie idzie, łącze sprawdziłem działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.ściągnąłem demo ze Steama,ale gdy wchodzę do gry pokazuje się parę reklam a potem ten ekran(czyli ekran ładowania,na screenie) i jest już ciągle,czekałem nawet godzinę... Wiecie,jak to rozwiązać?

20080310151933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wreszcie zainstalować tą grę. Zostawiłem instalkę na cała noc i rano gra była zainstalowana. Ten cały steam to jedna wielka porażka i nic tego zdania u mnie nie zmieni. Po cholerę instalować przez sieć jak mam płytki z grą????

Teraz mam inny problem. Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi komunikat:

"W aplikacji wystąpił wyjątek unknown software exception (0xc000000d) pod adresem 0x00adef9f."

Mam system Vista Home Premium i jest on zaktualizowany. Sterowniki do grafy najnowsze, gra była kilka razy reinstalowana (ten steam mnie rozwala, trzeba do niego mieć anielską cierpliwość), nic nie pomaga. Obojętnie czy odpalam wersję pod DX9 czy DX10 komunikat ten sam.

Jak to cholerstwo rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grając w demko Lost Planet na PS3 strasznie nurtowała mnie jedna rzecz, mianowicie chodziło o pracę kamery. Była ona jakaś nieintuicyjna, a oprócz tego celownik wolno chodził - czy tak samo jest w wersji na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam pytanie czy lost planet pójdzie na kompie: procek 1.67 ghz 1gb ram i karta FX 5200 proszę o odpowiedź.z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:14, TESIV napisał:

Witam
mam pytanie czy lost planet pójdzie na kompie: procek 1.67 ghz 1gb ram i karta FX 5200
proszę o odpowiedź.z góry dzięki


Sciagnij demko gry to zobaczysz czy pojdzie.
Wedlog mnie nie ma szans, jednak sa to tylko przypuszczenia wiec sam musisz sprobowac.
Tu masz link do demka tej cudownej gry:

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/4566.html

Tu masz nowego direkta, ktorego zainstaluj do systemu:

http://www.pobieralnia.pl/plik-540-directx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:59, TESIV napisał:

a czy lost planet ma porównywalne wymagania co stalker bo stalker u mnie dobże chodzi?


Pare tygodni temu kumpel przyniosl stalkera i po uruchomieniu gry komp przedstawil pokaz slajdow. Grafika do bani a wymagania jakies kosmiczne.
W lost planet gram na max ustawieniach z wymuszonym AAx8q i jest swietnie. Oczywiscie rozdzialka jest tylko na 1280/1024. To mi wystarczy.
Gra jest piekna, duzo robotow i swietnie zrobionych potworkow.
Jak lubisz gry sf to bedziesz w niebo wziety.
Wracajac do tematu to skoro stalker u Ciebie smiga to lost planet tym bardziej.
Sciagnij demko z linka z postu powyzej.
Zobaczysz co w trawie piszcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:22, Misquamaqus napisał:

> a czy lost planet ma porównywalne wymagania co stalker bo stalker u mnie dobże chodzi?


Pare tygodni temu kumpel przyniosl stalkera i po uruchomieniu gry komp przedstawil pokaz
slajdow. Grafika do bani a wymagania jakies kosmiczne.
W lost planet gram na max ustawieniach z wymuszonym AAx8q i jest swietnie. Oczywiscie
rozdzialka jest tylko na 1280/1024. To mi wystarczy.
Gra jest piekna, duzo robotow i swietnie zrobionych potworkow.
Jak lubisz gry sf to bedziesz w niebo wziety.
Wracajac do tematu to skoro stalker u Ciebie smiga to lost planet tym bardziej.
Sciagnij demko z linka z postu powyzej.
Zobaczysz co w trawie piszcy.


demko już mam ale jak włączam to pokazuje się raport o błedach.co mam zrobić reinstalowałem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak to zainstalowac przez tego steama.Zainstalowałem wszystko ale co potem z tym steamem zrobic
włączam go i co potem , pokazuje się jakieś menu i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:31, WyszkowiakO napisał:

Witam.Jak to zainstalowac przez tego steama.Zainstalowałem wszystko ale co potem z tym
steamem zrobic
włączam go i co potem , pokazuje się jakieś menu i nie wiem co dalej

dajesz moje gry najeżdżasz na lost i prawym myszki uruchom grę
A ja mam pytanie jeśli to jest Games for windows to po co steame? Czy gra będzie widoczna w moim profilu Games for Win ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 17:00, master matrox napisał:

Dzisiaj grając w demko Lost Planet na PS3 strasznie nurtowała mnie jedna rzecz, mianowicie
chodziło o pracę kamery. Była ona jakaś nieintuicyjna, a oprócz tego celownik wolno chodził
- czy tak samo jest w wersji na PC?


Na PC jest w miarę szybko, ale ja również w demówce na X360 też miałem problem z celownikiem, ale przyspieszyłem go na maxa w opcjach. Trochę pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam z czystej ciekawosci....czy jakosc obrazu/grafiki jest lepsza na ps3 niz na pc z grafika 8800 ?.
Macie jakies porownania ?.
Chetnie poogladfam bo mi sie nudzi a nie chce isc do knajpy :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować