Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Cos tu glucho....tak dla ciekawosci to pozwole sobie napomniec, iz gra lost planet korzysta z 4 rdzeni. Oczywiscie na jednym tez pojdzie :).
Chodzi o to, ze ilosc fpsow jest bardzo zalezna od szybkosci procesora. Najlepiej miec 4 rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem LP. Po 2 poziomach myślałem że ta gra jest banalna. Wtedy pojawił się 3 poziom z czerwem, który póki co skopał mi dupsko. Już nie miałem siły go zgnębić o 2 w nocy. Może dziś się uda. W poradniku CDP do którego zajrzałem jest napisane, że to najtrudniejszy przeciwnik w całej grze....być może - 3 razy mnie połknął dziad. Szkoda, że nie ma jakiegoś zapisu i za każdym razem od nowa trzeba rozwalać fruwające shity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem wczoraj do 7 poziomu. W takim tempie 1-2 jeszcze wieczory i po grze. Czerwia z 3 poziomu zabijać nie było trzeba. Podobno na X360 są jakieś archivmenty z tym związane (50 pkt) a na PC nie ma kompletnie żadnej nagrody - może poza satysfakcją. Co do gry to raczej przeciętna sieczka na kilka wieczorów. Czuję, że po przejściu zapomnę o niej dość prędko - chyba, że walka z jakimś Bosem utkwi mi w pamięci. To zielone oko było nawet niezłe - pod względem objętości ale dość łatwe do ubicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:09, Carnage1985 napisał:

@Evil Khan
Próbowałeś grać na najwyższym poziomie ??
Bo ja najpierw zaczołem na Easy a teraz gram na Extreem i czasami to jest dopiero męka
przejść bosa :/

Gram na normal - przeszedłem 8 misję. Ale ostatnio około 1:30 w nocy wysiadają mi już oczy (łzawią) i nie mogę za długo powalczyć ... Jakbym miał czas to dawno bym skończył tą gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak długo nie siedze już przed kompem ...
Wie ktoś może gdzie można ściągnąć lub zakupić sam dodatek do Lost Planet ??
Bo już sam bym chciał Arkanoidy pozwalczać :D

Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna :).Zbieranie pieniazkow przynajmniej u mnie niczego nie daja.

Ha!!!....zielone oko jest trudny !!. Zagraj na wyzszym poziomie trudnosci.
Gorzej bylo, gdy bylem w wojsku w 1988 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć, którą wersję lepiej kupić: Extreme Condition za 40 zł, czy Colonies Edition za 80 zł. Wiem, jakie są nowości w Colonies Edition w porównaniu z Extreme Condition, ale nie wiem, czy opłaca się wydawać dwa razy więcej kasy na nową wersję. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie LP - COLONIES ED.
W Pierwszą część to nie wiem czy tak dużo ludzi gra ?? Powiem ci że trzeba długo rozgrywek szukać no i nie ma możliwości rozmowy na żywo z kolegami z całego świata przez mikrofon.
Całkiem inaczej się przedstawia sytuacja w Colonies tam kiedy byś nie wszedł to masz pewne że 4 - 10 serwerów jest postawionych ...
Ale pierwsze co to trzeba się uporać z Games For Windows - Live :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:50, Carnage1985 napisał:

Kup sobie LP - COLONIES ED.
W Pierwszą część to nie wiem czy tak dużo ludzi gra ?? Powiem ci że trzeba długo rozgrywek
szukać no i nie ma możliwości rozmowy na żywo z kolegami z całego świata przez mikrofon.
Całkiem inaczej się przedstawia sytuacja w Colonies tam kiedy byś nie wszedł to masz
pewne że 4 - 10 serwerów jest postawionych ...
Ale pierwsze co to trzeba się uporać z Games For Windows - Live :D

Pozdrawiam


Dzięki za odpowiedź, Carnage1985. Zamówiłem jednak Extreme Condition (wczoraj o ok. 17:00) za 35 zł + 5 zł za przesyłkę. Jednak i tak za szybko to nie pogram, bo złamałem wczoraj rękę i kilka tygodni przerwy od gier akcji. Zostają przygodówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dzisiaj zachciało mi się pograć w Lost Planet. Po zainstalowaniu gry na Steamie odpuściłem sobie aktualizację gry, teraz pozostaje sprawa patcha polonizującego.

Do jakiej lokalizacji mam go zainstalować? Instalator nie podpowiada domyślnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:49, Adamzzz napisał:

Hm, dzisiaj zachciało mi się pograć w Lost Planet. Po zainstalowaniu gry na Steamie odpuściłem
sobie aktualizację gry, teraz pozostaje sprawa patcha polonizującego.

Do jakiej lokalizacji mam go zainstalować? Instalator nie podpowiada domyślnej.


Musisz zainstalować spolszczenie do:
dla systemu Windows Vista
x:*\SteamApps\common\Lost Planet Extreme Condition

dla systemu Windows XP
x:*\Program Files\Steam\SteamApps\common\Lost Planet Extreme Condition

*"x:" oznacza lokalizację zainstalowanego folderu Steam

Ale i tak mało ono daje (patrz screen)... :/

20080922180619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. przeczytałem wszystkie strony, ale nie znalazłem rozwiązania. Kupiłem dziś LP extreme condition colonies edition i kiedy ją uruchamiam monitor wyświetla "video mode not supported" domyślam się, że chodzi o rozdzielczość ale nie mogę jej zmienić nie widząc gry. ktoś wie jak temu zaradzić?
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek z was udało się pograć w Lost Planet na PC w DX10 i wszystkimi detalami ustawionymi na "Wysokie" bez żadnych większych zaciachów? Bo u mnie nawet na DX9 tnie się - to znaczy na pierwszy rzut oka tego nie widać, motion blur może nieco mylić oczy, ale przy strzelaniu ewidentnie widać, że gra nie chodzi płynnie i nie da rady tak grać w shootera gdzie przecież zawsze liczy się szybka reakcja... Czy ta gra na prawdę ma aż takie wysokie wymagania, czy po prostu jest to źle napisany port z X''a, w którego nie idzie płynnie (40-60 fps) zagrać na full detalach?

Nie mam co prawda jakiegoś kozazkiego sprzętu (AMD 64 3200+, 4 GB RAM i HD 3850 512 MB), ale spodziewałem się raczej, że chociaż na DX9 wreszcie będę mógł płynniutko grać bez obniżania detali :/ Dla mnie grafa w tej grze to połowa radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na najwyższych detalach i prawie na najwyższej rozdzielczości.
Mam : Intel Pentium D 3,4 gH, 2 Giga Ram, Karte Graficzną Gainward GeeForce 260 z 896 mega DDR3 i 448 bit
Gra Śmiga jak ta lala :D Tylko nie wiem ile mam FPS'ów bo nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować