Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Po co tu ten glupi steam sie wpiernicza?Nie wystarczy same GFW? Wczesniej myslalem ze GFW jest najgorszy... A tu widze ze jednak Steam .Po co mi w ogole ten steam? Aktualizacja 5 godzinna... Musze to pobierac zeby grac w singla i multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 01:52, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie dlaczego nie mogę save''ować podczas gry??


Z tego co pamiętam to gra wykonuje automatyczne zapisy w check pointach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Lost Planet w WPLNomanii, instaluje, rejetruje się na steam i wszystko OK. Ale co do ch.... że gra nie chce się włączyć bo coś ściąga? I to przy prędkości 130-150 w ciągu pół godziny ściągneło 6%. Wtf? Czy można to jakoś wyłączyć (te ściąganie) i odpalić grę bez tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak pokonać tą maszkarę w tej jaskini na początku gry. Strzelam cały czas w ogon, ale zaczyna mi brakować TNG i po zawodach. Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągania tego ogromnego patcha nie da się przeskoczyć; zostawić komputer na noc i sprawa załatwiona.
2. Zależy, czym strzelasz. Do mechów trzeba trochę doświadczenia przy walkach z bossami, bo o ile zadają większe obrażenia i są zwrotniejsze, ma się mały margines błędu z uwagi na bardzo szybkie zżeranie energii. O ile pamiętam, jeden z modeli w tej jamie to skoczek: musisz walnąć spację by wybić się w powietrze, jeżeli dobrze kojarzę. Jeżeli znajdziesz gdzieś shotguna, jesteś w domu: wystarczy poczekać, aż potwór się przeturla i na chwilę będzie zamroczony; kilka strzałów i po nim. Jeżeli nie masz shotguna: taka sama taktyka, ale wal z miniguna. W razie problemów prześlę swój profil - o ile się go nie pozbyłem - na którym przeszedłem grę.
3. Tronix: ten błąd najczęściej pojawia się na piratach, w dalszej kolejności na uszkodzonych płytach. Kup oryginał bądź sprawdź płytkę w innym napędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie gry. (Wersji na Xboxa 360)
1. Jest opcja gry na split-screen? Jeśli tak, to w jakich trybach.
2. Co lepiej kupić? Edycje kolekcjonerską samego Lost Planet czy Lost Planet wraz z Colonies?
3. Ile zajmuje ok. normalne przejście kampanii?
4. (Jeżeli ktoś wie) Co dokładnie znajduje się w Edycji Kolekcjonerskiej Lost Planet? (Znalazłem wiadomość tylko że to metalowe pudełko oraz dodatkowa mapa. Coś jeszcze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:32, bardek napisał:

Mam kilka pytań odnośnie gry. (Wersji na Xboxa 360)
1. Jest opcja gry na split-screen? Jeśli tak, to w jakich trybach.
2. Co lepiej kupić? Edycje kolekcjonerską samego Lost Planet czy Lost Planet wraz z Colonies?
3. Ile zajmuje ok. normalne przejście kampanii?
4. (Jeżeli ktoś wie) Co dokładnie znajduje się w Edycji Kolekcjonerskiej Lost Planet?
(Znalazłem wiadomość tylko że to metalowe pudełko oraz dodatkowa mapa. Coś jeszcze?)


4. Metalowe pudełko
Art-book
Soundtrack
tapety(Xbox 360)

1. Nie wiem, xbox tego nie posiada.
3. Max 12h zapewne(zależy od poziomu trudności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem tą grę. Walczę z pierwszym bossem. Taki wielki robal w obrzydliwej jaskini. Nie mogę sobie dać rady. Jaką metodą wy go pokonywaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:07, Kirabaxior napisał:

Jestem w końcówce 7 misji(czyli powiedzmy w ósmej). Ile jeszcze mi tego zostało?


Wszystkich misji jest 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:31, Kirabaxior napisał:

> Wszystkich misji jest 11.
Łee, bo ta gra mnie już wkurza :(


Bardzo fajna i przyjemna gra, szczególnie ostatnia misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 09:41, kaczek93 napisał:

Bardzo fajna i przyjemna gra, szczególnie ostatnia misja.

Może, ale mnie denerwuje to, że wystarczy jak trafi nas jeden pocisk z całej salwy to ciężko wstać. A jak wstaniesz to leci kolejna salwa i masz ułamek sekundy na ucieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować