Zaloguj się, aby obserwować  
ping-pong

Neverwinter nights 2 forumowa gra RPG

16 postów w tym temacie

1.Początkową lokacją jest karczma w Neverwinter.
2.MG wprowadzają akcję.W tej grze.MG to 3 pierwsze osoby które dołączą do gry.
3.Grę zaczynamy gdy zbierze się MG i jednego gracza(czyli mnie:D).Jeżeli akcja ruszy to proszę czekać na wprowadzenie przez MG
4.Nasze postacie nie są nieśmiertelne.Nie ma legendarnych broni.
5.Jeżeli chcemy się dołączyć wypełniamy formularz:
Imię:(podajemy imię naszego bohatera)
Nazwisko(podajemy nazwisko naszego bohatera)
Klasa:(Wybieramy jedną z tych:paladyn,łowca,łotrzyk,czarownik,czarnoksiężnik,czarodziej)
Opis:(podajemy opis swojego bohatera)
6.Na forum jest wiele gier RPG więc powinniście wiedzieć co nieco o regulaminach.


Mój formularz:
Imię:Will
Nazwisko:Smith
Profesja:Wojownik
Opis:Will jest portowcem który udał się do Nverwinter ponieważ jego rodzice zostali zabici podczas najazdu wioski.Miał tam wuja który nauczył go posługiwać się mieczem.Jest teraz świetnym wojownikiem.Walczy mieczem półtoraręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imię: Azir
Nazwisko: Aris
Profesja:Łowca
Opis: Azir to typowy osiłek, wychował się wśród orków, posługuje się długim, srebrnym ostrzem

P.S. Mam nadzieje, że gra się będzie się cieszyła większym zainteresowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Garrick
Nazwisko: Latanderus
Profesja: Paladyn
Rasa ( nie wiem jak można zapomnieć o czymś takim): Drow (Połączenie Drowa z paladynem jest możliwe)
Opis: Mroczny elf, który wydostał się z Mrocznego miasta Mezoberzan, gdyż był dobry i służył wiernie Helmowi.
Ma on bardzo ciemną skórę, brązowe oczy i jak na takiego elfa przystało białe włosy i brwi.

20070227004909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wziąć udzial w tej grze potrzebna jest znajomość fabuły NWN 2? Bo chętnie bym się zapisał lecz jestem pod końcem podstawki NWN (jedynki)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę też się dołączyc? Jak by co, to wypełniam ,,formularz".
Imię: Trialon
Nazwisko: Anturasi
Profesja: Czarownik (dla odmiany)
Rasa: Elf Księżycowy
Opis: Trialon żył skromnie, w małej wiosce, lecz gdy spotkał, pewnego przybysza, znającego niezwykłe tajniki magii, zdecydował się na wyruszenie w świat.Specjalizuje się w zaklęciach ognia i piorunów. Ma niebieskie oczy oraz włosy i jasną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Chciałbym się dołączyć, ale zanim to zrobię mam pytanie: Czy obowiązują pełne zasady D&D FR? Czy można mieć klas postaci, albo klasy prestiżowe?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też chciałbym dołączyć....
Imię:Anthor
Nazwisko:Algish
Profesja:Wojownik
Opis: Jego jedynym śmiertemlnym wrogiem jest nieznany umarlak który zabił jego rodziców, przyjaciół i sąsiadów.
ten umarlak zostawił na jego klatce wielką bliznę, potem przysiągł sobie że zabije tego umarlaka nawet za jego własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Zandlor
Nazwisko:Anibi
Profesja:Paladyn
Rasa:Człowiek
Opis:Zandlor jako mały chłopiec został oddany do zakonu aby nauczyć się walczyć.Dlatego niema on sobie równych w walce długimi ostrzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że według zasad już możemy grać i według zasad ja jestem jednym z Mg więc postanowiłem zacząć waszą historię.

Pewnego dnia po festiwalu dożynkowym został przeprowadzony atak na Zachodni Port. Młody mężczyznal po walce z deugarami dostał misję od przybranego ojca Deghuna. Will i Bevil (kolega z milicji) wyruszyli do świątyni jaszczurów skąd zdobyli okruch. Deghun kazał wybrać się synowi do Neverwinter, do swojego wuja. Po drodze porzegnał się z całą wioską i wyszedł z miasta. Po dwóch godzinach marszu doszedł do knajpy. W niej spotkał grupę poszukiwaczy przygód. (Tutaj piszecie co mówicie do Mastera J, a i jeszcze Master, ponieważ będziemy się chyba sugerować fabułą gry stwierdzam, że jako ty jesteś portowiec to ty powinieneś być główną postacią tak jak jest w grze).

(A i jescze wprowadzam małe poprawi w mojej karcie postaci:
Imię: Garrick
Nazwisko: Thel
Klasa: Boski Czempion
Rasa: Asaimar
Opis: Rycerz w służbie Lorda Nashera. Pomaga wędrownym drużynom w misjach. Jego przeszłość nie jest znana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:34, The Lurker napisał:

Czy aby wziąć udzial w tej grze potrzebna jest znajomość fabuły NWN 2? Bo chętnie bym się zapisał
lecz jestem pod końcem podstawki NWN (jedynki)... ;)

Raczej tak spowodu, że najpewniej będziemy grać jak w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Elendir
Nazwisko:Brak
Profesja:Skrytobójca/Złodziej
Opis:Elendir...uciekł ze swojego rodzinnego miasta w wieku 9 lat,był tam bity przez rodzine,alkocholików zresztą
Obecnie ma 16 lat...wszystkiego co potrafi,nauczyło go życie.......myślał że jest ścigany,tak długo nie używał nazwiska,e zapomniał jak ono brzmi.Posiada dwa zardzewiałe sztylety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak coś to pisze...

Imię : Atton
Nazwisko: Cargo
Profesja : Paladyn/Wojownik
Rasa:Człowiek
Opis : Atton ma 18 lat, pochodzi z miasta Baldur''s Gate, szukał swojego brata, którego porwali orkowie, gdy dowiedział sie, że brat już nieżyje, przybył do karczmy w Neverwinter aby zapomnieć o wielkim bólu jaki teraz czuje..postanawia pomagać tym, którzy bedą tego potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można to się dopisze:


Imię: Tanthalas
Nazwisko: Quinisf nan-Pah
Rasa: Leśny elf
Profesja: Łowca
Opis: Tanthalas ma 120 lat i pochodzi z małej wioski w Wysokim Lesie. Jego rodzice byli łowcami i uczyli go wszystkiego co sami wiedzą. Pewnego dnia do wioski przyjechała karawana kupiecka podążająca do Neverwinter. Kupiec powiedział że się zgubili i potrzebują przewodnika. Tanthalas skorzystał z okazji i nają się jako przewodnik. Po dotarciu do Neverwinter za zarobione pieniądze wynają pokój w Zatopionym Dzbanie.
Używa długiego łuku i krótkiego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować