Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Papież przeciwko brutalnym grom

111 postów w tym temacie

Ehh... Ludzie, ludzie, wszystko tak osobiście odbieracie, u nas w Polsce nie ma problemu z tzw. "brutalnymi" grami, ale np. w takim pięknym państwie jak USA [Niech ich cholera], gówniarze przychodzą do szkoły z pistoletami i zaczynają strzelaniny po partyjce w Quake''a. Z grami jak z wiedzą i alkoholem, tylko tęgiej głowie slużą, a ludziom z IQ ameby dziękujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy papierz dużo sie czepia żeczy które go nie powinny interesować. A co do typu gier to w Europie jest więcej brutalnych gier niż w USA u nich w grach są ucinane brutalne scenki np w Quake 4 z tego co wiem scenka przerabiania na stroga co krew leje się kilgramami jest sprowadzona do jak najmniejszej brutalności. Jak pamiętam równierz w którymś moral kombat zamiast krwi mieli jakomś białą ciecz jak woda czy pot. Więc się ciesze że żyję w tym kraju a nie za oceanem a z tego co wiem to najwięcej szajbusów powstało od gier sieciowych typu Canter Strike chyba tak to sie pisze raz pokazano ludzi w to grajacych to przekleństwa leciały cały czas czy kogoś załatwł czy nie. W halo też był przypadek taki załączony gdzieś w necie koleś przegrywał z kumplem a potem zaczoł go dzojem nakładać i rozwalił telewizor na koniec bo przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 08:54, ko?nik napisał:

Przeczytałem większość postów poprzedników i jak większość mam zdanie nieco inne od papieża.


Chyba jednak nie przeczytałeś. Naprawdę szkoda, może na przykład wiedziałbyś o czym w ogóle się mówi?

Dnia 26.01.2007 o 08:54, ko?nik napisał:

Ja oczywiście jestem wierzący i wyznaję religię katolicką, ale akurat tutaj się nie mogę z
papieżem zgodzić.


Ahha... Czyli według Ciebie gry są wszelkim złem, nie ma w nich krztyny dobra, niczemu nie służą, a to przez producentów gier jest zło na świecie? Tak wynika z TEJ wypowiedzi. Jednakże zaraz potem mówisz coś zupełnie odwrotnego. Rozdwojenie jaźni, czy co...? O.O

http://tinyurl.com/36pcdl - zanim będziesz kontynuował dyskusję - przeczytaj z łaski swojej podawane linki. Inaczej pozostaniesz tym zwykłym przedstawicielem polskiej kołtunerii, która ma zdanie o wszystkim - o niczym nie mając pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:29, Maximo napisał:

A oglądał ktos może wczoraj wieczorem Fakty w TV? Dlaczego pieniądze z ZUS-skłsdek na nasze
niepewne i tak emerytury mają iść na budowę jakiejś bazyliki za grube miliony zl?


Proszę tylko nie mieszać w to katolików. Większość z nas wcale nie chce, by te pieniądze były na to przeznaczone. Rozumiemy to, że te pieniądze są potrzebne tam, gdzie są (a raczej były). Do tego takie akcje tylko dyskredytują Kościół w oczach innych wyznań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z papieżem Benedyktem. Kiedyś w przeszłości było więcej gier przygodówki, RPG (mniej ilości walki), logiczne, platformówki i zręcznościowe. Ale teraz ostatnio się zmieniło. Coraz więcej produktów gier częściej używają
metody walki i przemocy do przedłużenie czas rozgrywki. Ale to byłoby głupoty i strata czasu!
Pierwszy powód
Większości z nich mają ważniejsze zajęcie i inne ciekawych zajęcie (np. praca, rodzina, sporty i kultury czy pomoc). Kto z nich ma więcej wolny czas może poświęcić na inne ciekawe tytuły czy klasyki.
Drugi powód
Zbyt realistyczne i emocjunalne elementy przemocy mogą wpływać na nieświadomie gracze. Serce gracze stają się wtedy twardsze i słabszy na uczucie miłości, przyjaźni oraz współczucie. Przyjaźń z ludźmi to jedna z podstawowe radość i życia w trudnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać...
Gier komputerowe to oczywiście jedna z przyjemne rozgrywki i element tego światu. Ale pamiętaj, nie naucz się czerpać przyjemności z jednym z grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:13, Furrbacca napisał:

> A oglądał ktos może wczoraj wieczorem Fakty w TV? Dlaczego pieniądze z ZUS-skłsdek na
nasze
> niepewne i tak emerytury mają iść na budowę jakiejś bazyliki za grube miliony zl?

Proszę tylko nie mieszać w to katolików. Większość z nas wcale nie chce, by te pieniądze były
na to przeznaczone. Rozumiemy to, że te pieniądze są potrzebne tam, gdzie są (a raczej były).
Do tego takie akcje tylko dyskredytują Kościół w oczach innych wyznań :/

Ależ oczywiście,nie zamierzam mieszac w to katolików, to zapewne budowla przeznaczona dla innych wyznań ??:P Winni są w Waszych oczach zapewne masoni , cykliści ,...bez obrazy , ale zastanów się nad swoją argumentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:25, Sir Xan napisał:

Zapomniałem dodać...
Gier komputerowe to oczywiście jedna z przyjemne rozgrywki i element tego światu. Ale pamiętaj,
nie naucz się czerpać przyjemności z jednym z grzechy.

Ja przepraszam bardzo Panie Sir Xan,wnioskuję po pisowni że jest Pan obcokrajowcem,.Jezeli tak jest to chylę czolo,bo Jezyk polski jest trudny, a ortografów nie widzę.Natomiast jezeli jest Pan Polakiem....proponuję się do tego nie przyznawać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:14, Maximo napisał:

Ależ oczywiście,nie zamierzam mieszac w to katolików, to zapewne budowla przeznaczona dla innych
wyznań ??:P Winni są w Waszych oczach zapewne masoni , cykliści ,...bez obrazy , ale zastanów
się nad swoją argumentacją.


A ja proponuję, byś ją najpierw przeczytał. Ponieważ nie widzę sensu w powtarzaniu tej samej, jasnej wypowiedzi.
To nie MY zadecydowaliśmy, by emerytury poszły na kolejną świątynię, tylko RZĄD.
I to nie MY tego chcieliśmy, tylko jakieś niepełnosprytne osoby z pewnego radia, które uważa się za NASZ głos nim nie będąc. Coś jeszcze jest niezrozumiałe? Może to, że też myślimy przyszłościowo i zdajemy sobie sprawę z istnienia osób, którym ta świątynia nie jest do niczego potrzebna i że nawet większość z nas nigdy tam nie zawita?
To jest identyczna sytuacja jak z mówieniem, iż Islam to tylko terroryści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Dnia 27.01.2007 o 14:50, Furrbacca napisał:

A ja proponuję, byś ją najpierw przeczytał. Ponieważ nie widzę sensu w powtarzaniu tej samej,
jasnej wypowiedzi.
To nie MY zadecydowaliśmy, by emerytury poszły na kolejną świątynię, tylko RZĄD.
I to nie MY tego chcieliśmy, tylko jakieś niepełnosprytne osoby z pewnego radia, które uważa
się za NASZ głos nim nie będąc. Coś jeszcze jest niezrozumiałe? Może to, że też myślimy przyszłościowo
i zdajemy sobie sprawę z istnienia osób, którym ta świątynia nie jest do niczego potrzebna
i że nawet większość z nas nigdy tam nie zawita?
To jest identyczna sytuacja jak z mówieniem, iż Islam to tylko terroryści...

Widzisz ,ja jeżdże troche po krajach UE i tam jakoś nie widziałem dzieci w sklepach przy grach 18+,są na osobnych pólkach w marketach,i żadnemu dzieciakowi nawet do głowy nie przychodzi tam siegać.Poza tym kwestie religijne mnie nie interesują, o ile nie dotyczą wtracania się w moje życie osobiste.Widzialem Arabów od których kultury osobistej niektórzy rodacy mogliby sie tylko uczyć,jak również polskiego księdza na jednej z francuskich wysp.Bardzo przyjazny i uczynny człowiek , zajmujący się wyłącznie swoim powołaniem( w godzinach pracy), i o to chodzi.Tam na grozeniu palcem by na chleb nie zarobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować