Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Tak ma się nazywać nowa część splintera miejmy nadzieje że będzie nieco bardziej rewolucyjna niż da. Niestety ta gra ma wyjść jedynie na X 360. Czyżby Ubisoft coś się uczepił tego x piszcie co sądzicie , co cielbyście zobaczyć w tej grze i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Conviction tworzona będzie przez Ubisoft Montreal (twórców Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory i Double Agent na pierwszego Xboxa). Według serwisu 1UP.com ( http://www.1up.com/ ) gra będzie dostępna nie tylko na Xbox 360, ale także na "Games for Windows" (obie platwormy są Microsoftu :P).

Splinter Cell: Conviction to tylko robocza nazwa piątej części Splinter Cell, gdyż gra jest jeszcze w fazie projektowania i wiele może się jeszcze zmienić - premiera dokładnie nieokreślona, ale wiadomo, że będzie to 2008 rok.

Fabuła Conviction będzie kontynuacją tej z Double Agent, opowiadać będzie o tym jak Sam Fisher usiłuje uciec przed FBI, które nie wie nic o jego statusie NOC''a (Non-official cover - termin używany w szpiegostwie - praktykowany przez CIA -dla agentów, którzy musieli infiltrować jakieś organizacje pod przykrywką itd.) - Sam musi oczyścić swoją reputację, lecz nie będzie to proste, gdzyż przez Trzeci Eshelon został spisany na straty. Więcej o fabule Conviction możemy się dowiedzieć z gry Splinter Cell: Essentials z PlayStation Portable... Niewiem jakim cudem, ale podobno Lambert znów będzie wspierał Sama (jak pamiętamy w Double Agent był wybór, czy zabić Lamberta, czy nie...)
W Splinter Cell: Essentials było wiele misji retrospekcyjnych opowiadających historię Sama (jego pierwsza misja jako "penetrator", czas kiedy walczył w NAVY Seals, jak poznał Shetlanda - to mnie najbardziej interesuje), wygląda na to, że w Conviction też ich nie zabraknie.

Czekam już z niecierpliwością... :)
Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Splinter_Cell_Conviction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe ciekawe informacje, przekazywane przez Valhallę opierającą się o fiński magazyn Palaaja (czy jakoś tak :P)
http://www.valhalla.pl/news3813-Wiecej-informacji-na-temat-nowego-Splinter-Cell.html
Jeśli nawet tylko część z tego jest prawdą, a zwłaszcza ukrywanie się w tłumie i akcja w stylu Bourne''a to ja jestem w stanie wybaczyć Samowi wyjście z cieni (DA to kpina). Jak tam mówią jeśli pójdzie w stronę Assassin''s Creed to może być ciekawie.
A może Convivtion będzie drugą częścią zapowiedzianej na trylogię AC ;P (żartuję, za takie coś podłożyłbym w Montrealu bombę atomową ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się niezła kontynuacja SC tylko, żeby to nie był nie wypał jak Double Agent. Tym razem Sam Fisher jako czarny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:07, Maciejka12 napisał:

Był taki temat.


Nie był, zobacz kiedy był zakładany ten.

Carl92 --> to będzie dobra gra. Nie będzie to Splinter Cell, ale jednak dobra gra. Wiesz dla czego?
Po pierwsze primo: robi to Ubi Montreal, czyli prawdziwi ojcowie Sama Fishera.
Po drugie primo: będzie tylko na PC i X360 dzięki czemu będą mogli spokojnie tą grę doszlifować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój i nie spamuj...

Ostatnio były jakieś przecieki jakoby następna część Splinter Cella miała się skupić wokół kobiety-szpiega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:46, Woko11 napisał:

Daj sobie spokój i nie spamuj...

Nie spamuję, i nie dam sobei spokoju, jeśli podobny temat był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:48, Maciejka12 napisał:

> Daj sobie spokój i nie spamuj...
Nie spamuję, i nie dam sobei spokoju, jeśli podobny temat był.

Ten temat był założony w styczniu wiec nie wiem jak moze byc jakis starszy z maja. Swoja droga ja sie dopiero wczoraj dowiedzialem jak sie bedzie nazywac.Jak ktos wiedzial w styczniu to hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:54, Maciejka12 napisał:

był założony również w maju, tak jak ten.

A teraz jaki miesiąc mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak?? A z kiedy jest pierwszy post?? Czyzby z maja? A jak ktos mógł 21 stycznia w temacie ktory powstal w maju?? Cud ludzie cud!!! Klekajcie narody!! Dobra konczmy offtop bo to nie ma nic zwiazanego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:46, Woko11 napisał:

Daj sobie spokój i nie spamuj...

Ostatnio były jakieś przecieki jakoby następna część Splinter Cella miała się skupić wokół
kobiety-szpiega...


Dokładnie to wokół Anny Grimsdottir, to ta co w Chaos Theory dawała wskazówki Samowi w trakcie misji. A te przecieki masz dokładnie opisane w Valhalli, link podałem w swoim pierwszym poscie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O qrczak kolejna częśc SC, świetnie juz nie mogę sie doczekać, a i apropos DA czemu wszyscy na niego tak jedziecie?? Fakt nie jest rewelacyjny ale to zawsze poczciwy Sam, możliwe że nie patrze na to bezstronnie bo jestem fanem tej serii ale widziałem gorsze gry w tej konwencji i DA wcale nie jest az taki starszny nawet miło mi sie w niego grało pomimo straty tego klimatu jaki dominował w poprzednich częsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować