Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Dzisiaj mnie niewiarygodnie szybo połączyło i pograłem sobie 3 misje w coopie bo kolejne już mi się nie chciało :) Ale to chyba jest po tym patchu 1.03 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok bo już z jednym miałem grać a się okazało że ma pirata <lol2> pisał, że na piracie w Chaos Theory może grać to będzie mógł grać w Conviction :D. (ale się tak zastanawiam kto to mógł być :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem współpracy jak wyszukuje rozgrywek wychodzi mi do pulpitu i wyskakuje błąd
General Protection Fault, wie ktoś jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 17:18, cyc44 napisał:

game lost conection
kupiłem orginała włanczam i wyskakuje


Miałeś kiedyś pirata z DRM jak tak to wchodzisz do katalogu WINDOWS później do system32 a następnie do drivers a tam wejdź do etc a tam otwórz plik hosts notatnikiem i usuń linijkę związaną z ubisoftem żeby tylko ta linijka została : 127.0.0.1 localhost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 18:08, colin321 napisał:

> game lost conection
> kupiłem orginała włanczam i wyskakuje
>

Miałeś kiedyś pirata z DRM jak tak to wchodzisz do katalogu WINDOWS później do system32
a następnie do drivers a tam wejdź do etc a tam otwórz plik hosts notatnikiem i usuń
linijkę związaną z ubisoftem żeby tylko ta linijka została : 127.0.0.1 localhost

nie było tam nic o ubisofcie a niedawno instalowałem asasina 2 pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram online na piracie od SKIDROW.mam zainstalowany patch 1.03 tez SKIDROW.gram za posrednictwem TUNNGLE.z tym plikiem host rzeczywiscie nalezy tak zrobic.

20100610151100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł - zapłacić twórcom za trud, jaki włożyli w stworzenie tej gry. Oczywiście na konto idzie magiczna nagroda - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować