Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2010 o 15:11, pbmb napisał:

ja gram online na piracie od SKIDROW.mam zainstalowany patch 1.03 tez SKIDROW.gram za
posrednictwem TUNNGLE.z tym plikiem host rzeczywiscie nalezy tak zrobic.



To ladnie sie pochwaliles..niestety tu tematem jest oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie moglibyśmy zrobić listy naszych nicków na serwerach Ubi i ładnie poprosić moderatora o przyklejenie posta i ewentualne aktualizacje? Wtedy dałoby się szybko dodać gramowicza do znajomych, a gra powiadamia nas, że ktoś jest akurat online. Można też wtedy zaprosić gracza do nowo postawionej gry. Ja akurat mam takie samo ID jak tu, na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Mam to DLC z miną zbliżeniową. Da się to badziewie jakoś wywalić?!?!? Po prostu nie da się przywrócić przenośnego EMP bo ta mina go zastępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czemu nie mogę odblokować kilku broni w tej grze. Dokładnie jest to ten PM pod Skorpionem, Ak-47, AKs-74u i jeszcze jeden karabin ten za G-36 (nie w tym samym pionie tylko w rzędzie następnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z grą, dość poważny.
Gra się w ogóle nie chce uruchomić.
Od razu wyskakuje błąd "Ubisoft Game Launcher. Proszę przeinstalować"
Przeinstalowywałem kilkanaście razy UGL jak i samą grę.
Nic nie pomaga.
Pisałem w tej sprawie do Ubi, a oni ciągle wymyślają bezskuteczne metody, to sterowniki, to usunąć z rejestru itp.
Może miał ktoś podobny problem i poradził sobie?
Jeśli tak to proszę o pomoc, bo nie mogę gry w ogóle uruchomić.
Uprzedzając ewentualne pytania jest to oryginalna gra edycja kolekcjonerska i nigdy nie instalowałem, żadnej innej kopii. Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę.

Pozdrawiam
Ziomal99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochotę na co-opa? Przeszedłem singleplayer, bardzo mi się podobało :) Skończyłem też tajne operacje samotnie - i single, i tajne na realistycznym, ale nie uważam się za jakiegoś tam pro. Po prostu chcę się dobrze pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:19, Dodus14xv napisał:

Czy warto przed zagraniem w najnowszą część przygód Sama Fischera zainteresować się poprzednimi
częściami?

Fabuła dotycząca Fishera dopiero rozkręca się w Double Agent.
Conviction opowiada dalsze losy związane z jego największym nieszczęściem.
We wszystkich poprzednich częściach praktycznie nic nie dowiadujemy się o samym bohaterze. Jesteśmy zwykłym agentem do zadań specjalnych i ratujemy świat przed terrorystami i różnymi szaleńcami.

A mógłby ktoś zdradzić w spoilerze fragment fabuły?
Chodzi mi o wizytę u starego szefa - po co tam idziemy i czego można się z tego fragmentu nie dowiedzieć?
Bardzo mnie ten fragment ciekawi, ale niestety z powodu cudownego DRM nie mogłem w tą cześć zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż podczas rozgrywki gra potrafi się bardzo przycinać, płynność spada do minimalnego poziomu i zdarza się to dosyć często. Czasami nawet gra się wyłącza i pojawia się blue screen mówiący o problemie z plikiem ati3duag.dll . Moja karta graficzna to ATI Radeon HD 4800. Słyszałem, że może pomóc zainstalowanie sterownika w wersji 10.4a ale nigdzie w internecie nie można go znaleźć. Czy ktoś miał podobny problem, lub wie jak go rozwiązać? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta się nie przegrzewa ? Jak nie to poszukaj tych sterów i zainstaluj i zapostuj tu. Jak nie znajdziesz to przeinstaluj sterowniki obecne lub zainstaluj najnowsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 22:17, colin321 napisał:

Karta się nie przegrzewa ? Jak nie to poszukaj tych sterów i zainstaluj i zapostuj tu.
Jak nie znajdziesz to przeinstaluj sterowniki obecne lub zainstaluj najnowsze :P.


Temperatura karty jest w porządku. Właśnie o to chodzi że tych sterowników nie ma nawet na stronie ATI. W każdym razie zainstalowałem najnowsze sterowniki i już się znacznie rzadziej przycina, chociaż zwolnienia i tak występują. Ale przynajmniej można względnie swobodnie grać. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,właśnie chcę tę grę kupić i też mam Radka - konkretnie 4870 - czy to norma że każdemu tak będzie przycinać?.
Dodam że właśnie skończyłem " Gears of War " który miał właśnie taką manierę przycinać a nawet zawieszać się na kilka,kilkanaście sekund ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 12:09, Ziomal99 napisał:

Witam
Mam problem z grą, dość poważny.
Gra się w ogóle nie chce uruchomić.
Od razu wyskakuje błąd "Ubisoft Game Launcher. Proszę przeinstalować"
Przeinstalowywałem kilkanaście razy UGL jak i samą grę.
Nic nie pomaga.
Pisałem w tej sprawie do Ubi, a oni ciągle wymyślają bezskuteczne metody, to sterowniki,
to usunąć z rejestru itp.
Może miał ktoś podobny problem i poradził sobie?
Jeśli tak to proszę o pomoc, bo nie mogę gry w ogóle uruchomić.
Uprzedzając ewentualne pytania jest to oryginalna gra edycja kolekcjonerska i nigdy nie
instalowałem, żadnej innej kopii. Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę.

Pozdrawiam
Ziomal99

siam ajk to zrobiles ma ten sam problemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 19:35, Ziomal99 napisał:

Witam
Już nieaktualne. Udało się w końcu.

do Mod: Można usunąć wcześniejszy post.



siema .powiedz kal to zrobilesss jak mozesz napisz mi na meilaaa tom8123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno przeszedlem tą grę i jest świetna (; Czy wie ktoś może jak się nazywa ta koszula/sweter/bluza którą nosi Sam? wiem że taka istnieje tylko nie wiem gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować