Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2010 o 23:06, Some_kind_of_Devil napisał:

> A i z zamkiem jak znajdziesz :P Dzięki
może jeszcze ma Ci kupić i wysłać do domu? ;]

Wiem, wybrednie trochę. Ale bardzo bym chciał taką jak Sam Fisher. Ta w linku jest dobra tylko zamka brakuje

20101117170213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanko. Czy do conviction wymagane jest konto na steam albo uplay? Mam okazję kupić, ale sprzedawca twierdzi że jest wszystko, ale fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dla wydawcy.
kupilemc SC C pl na xbox360. po skonczeniu gry chcialem dokupic nowe
mmapy z xbox live. po zakupie okazalo sie ze mapy nie dzialaja.

teraz po wprowadzeniu polskiego liva tez nie dzialaja a sa oficjalnie do kupienia
poprzez xbox.com

jak moge uruchomic nowe mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy tu raczej nie znajdziesz, możesz spróbować skontaktować się z MS lub Ubi, ale wątpię aby zwrócili Ci punkty. DLC SC:C i AC2 nie działają z polską wersją gry, tak samo jak nie działa w nich Uplay. Miejmy nadzieję, że w następnym SC oraz w ACB, który wyszedł już po polskiej premierze XBL, będą działały DLC(chociaż Uplay''a wciąż nie ma). Jest to błąd, dlatego przed kupowaniem jakiegokolwiek DLC na xboxie radzę wpisać w guglach czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:16, Ar2rM napisał:

jak to nie znajde. przeciez gre w polsce wydal cd projekt.


Jaja sobie robisz ? W Polsce grę wydało Ubisoft Polska bądź Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 20:56, Araignee napisał:

Wiecie czy jest możliwość czatu w trybie co-op?

Albo czatu głosowego?
Jeżeli tak to jak go zainstalować, żeby działał?


Czatu tekstowego nie ma, ale bodajże po którymś patchu wprowadzili możliwość czatu głosowego pod, którymś tam klawiszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 16:58, gamemaster napisał:

Mam parę pytań dotyczące gry:
1. Polecacie tą grę , wciąga na długo , ciekawa fabuła ?
2. Multi ciekawe , dużo osób gra , jest zawsze z kim pograć ?

1. nie, nie, nie.
Splinter Cell skończył się niestety na Chaos Theory, przeszedłem kampanie tylko dlatego, że kupiłem tą grę i czuję pewien sentyment do Sama. Mało tego, ograniczenia w rozgrywce są dużo większe niż w DA, a ten nie był najlepszy, wspinasz się tylko w miejscach w których pozwolili na to twórcy, a za wiele ich nie ma. Gra nie ma nic wspólnego ze skradanką, szoter to też nienajlepszy, w zasadzie jest to headshoter. System skradania się jest zerojedynkowy, albo Cie widać kompletnie, albo nie widać wcale - nie ma płynnych przejść jak to miało miejsce w pierwszej trylogii.
Fabuła co tu dużo mówić, cienka i naciągana, ma momenty, ale pomysł z głowicami rakiet EMP - WTF?

2. nie, nie, nie.
Znów, poradzę multi w CT, chociaż teraz w sumie ciężko znaleźć kogoś do grania. Problem w tym, że w Conviction też nieraz jest z tym problem. Jeśli głównie zależy Ci na multi to lepiej wziąć Bad Company 2 czy Black Ops. Co prawda to FPSy, ale przynajmniej 100% czystej grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jeszcze taki problem ze sterowaniem w tej grze za pomocą myszki?
ogólnie chodzi o to że jest ono bardzo wolno - nim uda mi się kogokolwiek namierzyć to tamci już do mnie strzelają,strzały trzeba oddawać na ślepo bo gra nie radzi sobie i dochodzą one później niż naciskam PPM
czy to może jest coś skopane z ustawieniami graficznymi? - gram na rozdziałce Full HD,wszystko na wysokich ustawieniach,AA tylko x4 bo jak zmienię na x8 to gra nawet w menu strasznie się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie przy pierwszym uruchamianiu, ale z własnego doświadczenia wiedziałem co w takim przypadku zrobić.
Czasami ilość detali ma kosmiczny wpływ na zachowanie kursora. Zmniejsz ilość niektórych detali, a głównie AA bo przy wysokich detalach to naprawdę potrafi utrudnić człowiekowi życie. Uwierz, że strzelanie na ślepo na długo nie pomoże. Czasami czekają cię prawdziwe hordy przeciwników i bez dokładnego celowania nie wyrobisz za długo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na moim Xie i w sumie dopiero co zacząłem i nie mogę uwierzyc, że według Video Games Bloggera jestem już w połowie gry (poziom Washington Monument). Masakra. A gra zajebista - jak dla mnie najlepszy Splinter Cell do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 23:04, Harrolfo napisał:

A ile grałeś?
I czy nadal jest to gra stealth, czy raczej rozwałka w stylu Rambo? ;)


Grałem około 6-7h. Zależy od Ciebie czy chcesz zabijac po cichu czy na rambo. O wiele większą frajdę daje wyrżnięcie mapy po cichu, jednak czasem bywa zbyt łatwo. Możesz wisiec na oknie i czekac az 20 przeciwników po kolei do Ciebie będą podchodzic i wszytskich wyrzucasz przez okno. Ale gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować