Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawcy niechętni do ryzyka z Wii?

51 postów w tym temacie

Wiii tam . Wii to wymarzona (jak dla mnie ) konsola do gier z serii Star Wars . Pojedynek na miecze świetlne ... Marzenie. :) Tylko sobie jakoś gier sportowych nie wyobrażam... i całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to Polska, stary. Nim sprzątniemy brudy PRL''u, trochę czasu minąc musi. Ale nie martw się, z nowym rządem i na poszerzonej scenie geopolitycznej nie minie 5-10 lat jak staniemy na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:48, amellas napisał:

Bo to Polska, stary. Nim sprzątniemy brudy PRL''u, trochę czasu minąc musi. Ale nie martw się,
z nowym rządem i na poszerzonej scenie geopolitycznej nie minie 5-10 lat jak staniemy na nogi
:D


no co Ty pokolenie lat 70/80 jak wejdzie do rządu to wtedy będzie można mówić o czymś dobrym. W rządzie mamy jeszcze ludzi żyjących (nawet odrobinę) w PRLowskiej mentalności i przeszłością.

wracając do tematu Wii jest ciekawą konsolą ale raczej dla ludzi z niegrubym portfelem ale to co zamierza zrobić krakowskie studio Nibris jest ciekawe tak jak kontroler tejże konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zbiorę kasę to kupię sobie Wi, jest najbardziej zaskakującą ze wszystkich platform... bo w sumie sam chciałbym rozwalić ekran padem:) poza tym ma niewiele gorsze osiągi sprzętowe od xboxa 360 i nie wiem jak mozna Wii przyrównać do ps2... no cóż różni są ludzie i na różnych rzeczach się znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

greg_f z tymi osiagami to pojechales po bandzie ;P . Wii ma osiagi troche lepsze od pierwszego xbox''a . To jest fakt. Zadaniem nintendo nei byly osiagi ,a wlasnie pomysly i nowe podejscie do grania ogolem . Mam nadzieje ,ze mniejsi developerzy pokaza klase ,miazdzac te sequele sequeli wydawanych przez duzych wydawcow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błahahaa, ludzie tak się podniecają nibris a oni jeszcze nic nie zrobili oprucz szumnych zapowiedzi. Miałem z nimi styczność, bardzo niefajna ekipa, nie licząc wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kedar 30 prawdę napisał. Wii to niesamowity party-game. A sam fakt, że podczas zapowiedzi Nintendo samo przynało, że konsolka ma mniejsze osiągi niż X360 i PS3 świadczy o tym, że sa pewni tego co robią. Nintedo chciało stworzyć konsole do gier i przeznaczoną na imprezy, bo samemu narazie nudno bedzie grać w pojedynkę, takie jest przynajmniej moje zdanie. A mniejsi wydawcy dzięki Wii mogą zdobyć światowy szacunek i wejść do czołówki konsolowych developerów. Bo to co mali wydawcy prezentują na PC nie zawsze można nazwać grą... Jakbym miał wystraczająco kasy kupiłbym sobie PS3 i Wii. Wii na imprezy :D PS3 szedłby wtedy do szafy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że producenci konsol zaczną też Polskę traktować poważnie. Szlak mnie trafia jak słysze ze Wii jest sprzedawana w Polsce setkach((sic!)tylko!!), ana zachodzie i w japoni w dziesiątkach tysięcy jak nie w milionach...Przecie my az takim zadupiem nie jesteśmy i by napewno durzo nabywców się na takie cacko znalazło... juz widze jak będzie z PS3- sony zrobi nam wielką łaskę i da do sprzedazy detalicznej ''aż'' 25 konsol.

a wracając do Wii tylko jak bym miał wystarczająco kasy to bym odrazu kupił tą konsolkę razem z raymanem i szalonymi kórlikami;D. i co tydzien w sobote impra z Wii''ą jako gwóźdź programu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce branża dopiero się rozwija. Nie oczekuj od przedszkolaka kolokwium, bo się srodze zawiedziesz . Jednakże, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Pozostało nam czekać, monitorować zmiany i mieć nadzieję, że wystarczy niektórym wytrwałości i zdrowego rozsądku, ażeby nie wypaść z toru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słaba? No nie sądzę. Na pewno daje więcej frajdy jak PS3 i X360 razem wzięte.

Owszem, slaba. Czy sam fakt, ze ma kontroler wykrywajacy wychylenie jest powodem, zeby go kupowac? Playstation tez go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wii jest słabe. Dla mnie Wii jest porażką. Dla mnie Wii nie jest next-genem.
Dalej, czysta rozgyrwka? X360 nie daje frajdy? Hmm, widze, że pan Tzeentch nie grał w GoW, który aż wybucha "pure shooterem". Czysta, stara klasyka = multum miodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 06:29, Tojo2 napisał:

Kedar 30 prawdę napisał. Wii to niesamowity party-game. A sam fakt, że podczas zapowiedzi Nintendo
samo przynało, że konsolka ma mniejsze osiągi niż X360 i PS3 świadczy o tym, że sa pewni tego
co robią. Nintedo chciało stworzyć konsole do gier i przeznaczoną na imprezy, bo samemu narazie
nudno bedzie grać w pojedynkę, takie jest przynajmniej moje zdanie. A mniejsi wydawcy dzięki
Wii mogą zdobyć światowy szacunek i wejść do czołówki konsolowych developerów. Bo to co mali
wydawcy prezentują na PC nie zawsze można nazwać grą... Jakbym miał wystraczająco kasy kupiłbym
sobie PS3 i Wii. Wii na imprezy :D PS3 szedłby wtedy do szafy :P


Poc co ci szafa do szafy?:D
Jakbym miał coś kupowac, to powinienem zacząc od odnowy kompa - ale to są ze 2 tys, a za tą cene mam Wii i X360:D I to sie nawet opłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gral w GoW, ale woli "pure shootery" na myszy i klawiaturze kroic.

Bartold - kupisz Wii, kupisz X360 i gry bedziesz miec za 200 zeta. Zrobisz up kompa, a gry bedziesz miec za zlotych 50-100. I gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:47, tzeentch napisał:

Gral w GoW, ale woli "pure shootery" na myszy i klawiaturze kroic.

Bartold - kupisz Wii, kupisz X360 i gry bedziesz miec za 200 zeta. Zrobisz up kompa, a gry
bedziesz miec za zlotych 50-100. I gdzie tu logika?


Punkt tkwi w grach, jak znajdziesz na PC gre na miare zeldy z sterowaniem jak w wii to ci szczerze pogratuluje. ;)
Na pc nie nie ma bijatyk, wyścigów, jrpg, są nieliczne gry action-adventure (chyba że średniego sortu konwersje z konsolek). Tu jest ta różnica. Konsolki to dużo więcej gier i o wiele bardziej z zróżnicowanych. Ale jeżeli ktoś lubi, strzelaniny, rpg i strategie to oczywiście PC będzie dla mniego lepszym wyjściem.
A co do ceny użytkowania... no he he he... Przez te 5-6 lat (średni czas życia konsolki) będziesz zmuszony do 3 upgradów, żeby móc się w pełni cieszyć nowymi grami. Konsole kupujesz raz a jak widać na przykładzie PS2 grafika na niej też się rozwija (stopniowe poznawanie architektóry sprzętu). I już wychodzi 3 razy więcej niż konsolka nowej generacji. Tu jest ta logika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować