Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawcy niechętni do ryzyka z Wii?

51 postów w tym temacie

Ja tam nie wiem czego się bać... owszem na razie tytuły nie powalają ale Wii sprzedaje się świetnie a więc i potencjalnych klientów powinno być wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Wielu niezależnych od Nintendo wydawców gier nie jest przekonanych do tworzenia na Wii. W branży panuje opinia, że wsparcie dla tytułów third-party ze strony producenta konsoli nie jest dostatecznie dobre, duże firmy boją się inwestować, a sytuację tę skrzętnie wykorzystują mniejsi twórcy...

Przeczytaj cały tekst "Wydawcy niechętni do ryzyka z Wii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Ja gdybym pracowal w branzy gier, to na pewno zdecydowalbym sie na taki ruch. Gracze bardzo chetnie graja na Wii z powodu bardzo duzej grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję - niech na Wii nie powstaja te same gierki co na ixa czy ps3! Wii ma być właśnie tą odmiennością. Na tą konsolke chciałbym widzieć tylko przyjemne gry coś w stylu Wii sports, po co wydawać 250 zł na CoD 3, skoro za taką samą cenę mozna mieć go na ixa360 z o wiele lepszą grafiką? Właśnie zabawa powinna być głównym atutem Wii, nie mega produkcje. Postanowiłem, że po ixie przyjdzie czas na Wii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii to świetna konsola. Mój przyjaciel (bogaty zresztą - maniak konsol) zakupił Wii z Rayman Raving Rabidds - nigdy się tak nie ubawiłem na imprezie! - serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wii nie powiny wychodzić te same gry co na ps3 i x360 powud jest prosty wii (zegar taktowany na 729mhz) ma moce poruwnywalne raczej ps2 niż 8- rdzeniowy ps3 nawet jak wyjdzie gra o tej samej nazwie gra to i tak będzie wyglondała całkiem innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Wii ma duze szanse w tym starciu, ale pod warunkiem, ze otrzyma znacznie szersza game gier. chodzi tu przede wszystkim o roznorodnosc gatunkowa. Na Wii jest chyba jak dotad tylko jeden PRAWDZIWY system-seller, a jest nim nowa Zelda. Jesli na ta konsole wyjdzie wiecej gierek z gatunku np. bijatyk (wczoraj ogladalem trailer pokazujacy MK:A na Wii i sterowanie - MA-SA-KRA!), jakichs dobrych scigalek, rpg-ow, typowych siekanek (czekam na PROJECT H.A.M.M.E.R.!!) i fps-ow, to zakupie z checia te konsole. bo mam zamiar zakupic ktoras w drugim polroczu 2007, ale jest tu spory dylemat. PS3 jest piekielnie drogie, tak samo jak gry na nie, Xbox jest znacznie tanszy, gry na niego rowniez, ale tez ma siwetna biblioteke gier juz. Wii jak na razi jakimis super tytulami sie pochwalic nie moze (w wiekszej ilosci), i tu jest pies pogrzebany. Mam nadzieje, ze kupujac juz konsole nie bede mial tego dylematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:39, master matrox napisał:

No i mają rację Wii to słaba konsola.


Słaba? No nie sądzę. Na pewno daje więcej frajdy jak PS3 i X360 razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:41, Adamzzz napisał:

> No i mają rację Wii to słaba konsola.

Słaba? No nie sądzę. Na pewno daje więcej frajdy jak PS3 i X360 razem wzięte.


Też tak myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakdla mnie to Nintendosamo sobie zaszkodziło polityką zapoczątkowaną za czasó N64. Teraz odbija im się to czkawką. Jeżeli jednak taki Capcom jedynie czeka na rozwuj wypadków to pewnie zacznie pisać gry pod Wii. Chociażby dlatego że konsola sprzedaje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Wii powinna wydawac gry ciekawe i ewidentnie dla niej takie jak Wii sports, bo w starciu z xboxem i ps3 pod względem możliwości nie ma najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm Xbox 360 zastraszająco szybko tanieje... 1399 zeta za wersje premium ,hmm po tym co widziałem u kuzyna chyba bede musiał zdradzić Związek Binarnych Republik Krzemowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:15, Ponet napisał:

hmmm Xbox 360 zastraszająco szybko tanieje... 1399 zeta za wersje premium ,hmm po tym co widziałem
u kuzyna chyba bede musiał zdradzić Związek Binarnych Republik Krzemowych...


Wii jest wporzo, jeszcze gdyby było więcej gier na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej znani wydawcy poszukują pewnego zysku- niepotrzebne im ryzyko z konsolą, która bardziej przypomina maszynkę z filmu o kosmitach niźli gładkie, ponętne kształty ps3 :D Ale jak widać nie jest to przeszkodą w przypadku konsoli, która chętnie wita świeże pomysły i gry tworzone pod nowatroskim spojrzeniem branżowych nowicjuszy.

Swoją drogą to z Nintendo niezły skubaniec. Pozostając z boku wygrywa marketingiem i pomysłami. No, no...

I nie myślę przy tym stawać w opozycji do szeroko przyjętych prognoz twierdzeniem, że właśnie innowacyjność jest tym, co zapewni Wii miejsce na piedestale. Wprost przeciwnie, sprawi, iż pozostając z boku konsola skupi wokół siebie grono zapaleńców, pionierów. Będzie dla nich stacją wypadową na głęboki kosmos- a z drugiej strony patrząc zapewni graczom odskocznię od coraz bardziej pstrokatych i banalnych tworów jakie serwują nam deweloperzy powiązani z Sony czy X''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować