Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aresztowany za pogaduszki

84 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 16:11, lOkErS napisał:

ale ojciec tego kolegi tak? bo niejasno troche napisane


EDIT: Zweryfikowałem źródła. Jednak ojciec kolegi, tak, nie jest z nimi aż tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu broń w szkole? Straszyć nauczycieli? ;-) Oj przestaję rozumieć ludzi, trzeba do Zoo się przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, spanikował :D Ojciec, nie syn...Swoją drogą, wydaje mi się, że reakcja byłaby zupełnie inna, gdyby nie 11 września. Ach, ten patriotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:16, Piotrek K. napisał:

W tekscie jest: "Wymianę zdań podchwycił czujny ojciec chłopaka"
Twojej wzmianki nigdzie nie widac ;). Jak juz sie mamy czepiac to czepiajmy dalej :P


OK, macie rację - było niejasno i niejasne było źródło. Zweryfikowałem je i - jak napisałem wyżej - doniósł ten drugi ojciec, czyli nie tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe zalatuje mi tu historią z czasów ZSRR gdzie mały chłopiec (Pietka się zwał czy jakoś tak) doniósł na własnych rodziców że CI kradli zboże z Komunalnych Pól, oczywiście dlatego że głodowali. Historia okazała się chyba później nieprawdziwa, ale ironia i podobieństwo pozostaje czyż nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac te komenty tak sie zastanawiam... uwazacie, ze rodzice powinni bronic swoich dzieci za wszelka cene? "Badz grzeczny synku i nie bierz wiecej pistoleciku tatusia do szkoly".lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż...możliwe, że strach przed terroryzmem nie miał tu nic na rzeczy. Równie prawdopodobne, iż ojczólek w ten sposób chciał ochronić synka przed gorszymi niźli utrata konsoli konsekwencjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować