Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatni weekend Noworocznej Promocji gram.pl!

35 postów w tym temacie

Gdyby promocja nie obejmowała wyłącznie tytułów PC-towych, to może na coś bym się skusił.
A tak, albo dane tytuły już mam, albo mój staruszek blaszak ich nie uciągnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, nie pisz, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko chcesz sobie nabić kolejnego posta.SPAM nie ma wpływu na szybkość awansowania, jak to jest w innych forach, gdzie jest limit na posty...

Ja tam zakupiłem już Gothica 3 i Neverwinter Nights 2, mam już niewiele pieniędzy, a samymi grami człowiek nie żyje, a więc podaruje sobie zakup kilku świetnych gierek;] Kto wie, może przy następnej promocji... Mimo wszys-
tko ta była wyjątkowo udana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:48, Fattom napisał:

pierwszy!


<sarkazm mode>
Brawo! Jak ty to zrobiłeś? Jesteś moim idolem...
<sarkazm mode/>

A co do tej promocji, to już mam kolekcjonerki Gothica 3 i Neverwinter Nights 2, a F.E.A.R. EP już zszedł, więc nic nie potrzebuję z tamtej listy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, niezłe promocje, aż do 60% taniej. ;)
I do tego warto dodać, że same gry są nie byle jakie. ;)
Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił, ale niestety zbieram na komputer... :P Ale kuszą mnie te gierki. :/ Ból... :P Jak bym mógł, to bym kupił sporo tytułów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:48, Fattom napisał:

No prosze pierwszy!


Takie bycie "pierwszym" na dłuższą metę może Ci zaszkodzić. Jak masz dalej takie posty pisać to lepiej dla Ciebie będzie jak nie będziesz nic pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była świetna promocja. Długo takiej nie będzie na gram.pl. Dzięki niej mam moje GW: Nightfall i Medievala 2 oraz Dark Crusade, które przeszedłem już Gwardią Imperialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes, Gothic 3, Medieval II: Total War, Warhammer 40K: Dawno of War, Neverwinter Nights 2.
Nie, nie mam tych gier niestety. Ale gdybym miał tyle kasy, to już byłyby moje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować