Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

Ja specjalnie dla Test Drive zrobie Upgrade. I zapewne kupie EK (o ile bedzie). Co do Supreme Commander to raczej odpada bo nie lubie takich reali, średnio przepadam za strategiami i wymagania są za duże. Medieval 2 i tak będzie długo królował na moich pólkach jako najlepsza strategia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do SupComa to powiem tylko, ze dzieki becie wiem, ze to nie gra dla mnie nudne to strasznie :)
tak samo jak Genesis Rising - w zapowiedziach super Homeworld + inzynieria genetyczna, zywe statki itp... a beta to straszna kupa :] jak nie poprawia gameplayu to nic nie sprzedadza ;/... bo refactoring calej gry nie wchodzi zapewne w rachube, kolejny przecietniak bedzie - a nadzieje spore mialem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC niby kosztuje mniej, ale nie można zapłacić WPLN za wysyłke,a za TSU można. Tak więc ogólnie SC jest o 5zł droższe, więc wydaje mi się to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:02, RazzedEdge napisał:

A co do SupComa to powiem tylko, ze dzieki becie wiem, ze to nie gra dla mnie nudne to strasznie
:)


O... Tutaj mnie zaniepokoiłeś... Sam nie grałem w betę (limity neostrady zabijają :|)... No cóż, będzie trzeba poczekać do premiery gry i pierwszych recenzji - może w finalnej wersji wiele zostało poprawione :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry na pewno przełomowe i zapewne będą hitami, ale narazie będę musiał się wstrzymać z kupnem, aż ulepsze swojego kompa. Bo w takie gry to chyba szkoda grać na najniższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:12, Tuddrussel napisał:

na teraz moge tylko napisac ze jest temat na tapecie, ale wiecej szczegolow to pewnie Migem
niedlugo
bedzie mogl wrzucic...


No to czekamy na info o ewentualnej Edycji Kolekcjonerskiej Test Drive Unlimited. Bo CDP jak do tej pory nie ma sobie równych pod względem wytwarzania specjalnych wersji gier, zaś TDU z dodatkami to to co tygrysy lubią najbardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:03, d.a.m.i.a.n napisał:

Yo yo. Mówię Wam. TDU będzie wielki hicior. Ja już zamówiłem:))) Zapraszam na mojego gramSAJTA
poświęconemu TDU

Ta, tylko ciekawe jak się te wymagania sprzętowe przełożą na praktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie jeśli się dobrze orientuje to wymagania minimalne do SupComa nie powinny być większe niż wymagania minimalne CoH to po pierwsze. Po drugie teoretycznie ta gra nie ma górnego poziomu wymagań (tylko teoretycznie, bo jakieś ograniczenia pewnie są). Po prostu im lepszego masz kompa tym więcej jednostek może być na ekranie. Po trzecie te wymagania z gram.pl są albo stare albo zalecane dla większej ilości jednostek, więc nie ma co się tak martwić!!
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować