Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

TDU jest naprawde fajna giera :) jako betatester cos na ten temat wiem :)


komp sempron 2800@1,9, 1gb ram, gf 6600 gt 128 mb, ciagnie to na High details w 1024x768 [ spokojnie da sie grac w 20 fps ]
grafa ladna, grywalnosc wciagajaca :) mozna polecic choc niekoniecznie w momencie premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłbym się na Supreme Commander ale wymagania sprzętowe skutecznie mnie od pokusy odciągają. Do czego to doszło, żeby RTS miał takie wymagania. A najbliższa modernizacja sprzętu najwcześniej gdzieś w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU to swietna wyścigówka, którą trzeba kupić. Jedyną wadą są płatne dodatki, które trzeba będzie do b
niej dokupywać, jak na przykład lepsze samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie Test Drive, ale sam nie wiem. Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do samochodówek [dopóki nie zagrałem w Undergrounda, ale to inna sprawa :) ]. Za tyle kasy chyba jednak zrezygnuję, ale dla fanów tego typu gier, albo samej serii, to JEST oferta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....chyba kupie jakiś używany LCD 17" tylko do SC by mieć wygodny podgląd na mape. Długo było nam czekać na kontynuajcje hitu z przed lat czyli TA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:52, Dead-pl napisał:

Długo było nam czekać na kontynuajcje hitu z przed lat czyli TA.

Az sobie chyba zainstaluje ta gierke (TA znaczy sie) ^^. Stara przyjazn nie rdzewieje, co najwyzej trzeba ja odnowic ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie Edycja kolekcjonerska Test Drive: Unlimited to na pewno zamówię i będę sobie grał z innymi ludźmi z klanu :P Czekam, czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry napewno znajdą się w mojej kolekcji, ale wolałbym mieć je obie w wersji EK ... czy ktoś z gram.pl/CDP mógłby dać znać czy cokolwiek jest w planach jeśli chodzi o EK do oby tych gier czy mamy nie czekać na nią i kupować zwykłą edycje?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Ps. Termin w razie co wydania EK bardzo mile widziany jeśli już jakikolwiek istnieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:59, Idzikowski6 napisał:

Gry napewno znajdą się w mojej kolekcji, ale wolałbym mieć je obie w wersji EK ... czy ktoś
z gram.pl/CDP mógłby dać znać czy cokolwiek jest w planach jeśli chodzi o EK do oby tych gier
czy mamy nie czekać na nią i kupować zwykłą edycje?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Ps. Termin w razie co wydania EK bardzo mile widziany jeśli już jakikolwiek istnieje ;-)


na teraz moge tylko napisac ze jest temat na tapecie, ale wiecej szczegolow to pewnie Migem niedlugo
bedzie mogl wrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test drive unlimited. oczywiscie bedzie nalezal do mojej kolekcji, tylko nie wiem czy czasami nie poczekac na EK ;)
Warto wydac taka kase za tak genialna gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować