Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

Test Drive Unlimited już sobie zamówiłem :D Teraz musze czekać tylko na dostawe... I troche sobie poczekam, ale według mnie warto. Miałem styczność z wersją na X360 i wg. ta gra jest najlepszą ścigałką na X360 i pewnie tez dostanie takie miano kiedy wyjdzie na PC. Potężny tryb online, zasługujący na miano MMOR. Tyle fur, piękna grafa, nic tylko grać i podziwiać widoki wyspy Oahu, która w pełni została odwzorowana. Ciekawe czy dadzą taki bonus jak w wersji na X360 tj. zeskanowaną mape wyspy Oahu. Wymagania... Mój sprzęcior to pociągnie, nie bedzie żadnych problemów. Czekam z wypiekami na twarzy. Supreme Commander też sie ciekawie zapowiada, ale niestety juz mi kasy nie starczy na nia :( W sumie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku Test Drive Unlimited będzie jakiś stały miesięczny abonament za korzystanie z serwerów online tak jak to mamy w przypadku np. WoW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Robi się ciekawie. :) O ile w Test Drive''a nie mam zamiaru grać, to jeśli chodzi o Supreme Commandera jest to gra mych marzeń. Akurat szykuje się upgrade kompa, to wtedy- pogadamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 08:59, Jarys napisał:

Czy w przypadku Test Drive Unlimited będzie jakiś stały miesięczny abonament za korzystanie
z serwerów online tak jak to mamy w przypadku np. WoW ?


O ile mi wiadomo, to nie. Kupujesz, i grasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 09:57, KrisK91 napisał:

O ile mi wiadomo, to nie. Kupujesz, i grasz :).

W takim razie będzie trzeba się porządnie zastanowić na kupnem tej kultowej już gierki. Pamiętam ją jeszcze z czasów amigi i sentyment do niej został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od TDU wolę Colina, więc na 100% przed sieprniem go nie kupię.Co do Supreme Comander, na pewno na moim sprzęcie działać nie będzie, ale może jak będe mieć fajnego PC to będe mół w to zagrać...ale nie teraz. Krótko mówiąc, z promocji nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest moje kochane TDU. Szkoda, że dopiero w marcu przyjdzie, czyli miesiąc po premierze europejskiej. No ale trudno, już zamówiłem. Przydałaby się EK z fajnymi bonusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszedłem do wniosku, że wstrzymam się z kupnem na czas premiery. Wole poczekać, aż to-i-owo stopnieje, dochodząc do progu cenowego z nadrukiem "zdatny do sporzycia". Straciliście kolejnego klienta, Panowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można skądś jeszcze ściągnąc Betę TDU oprócz FilePlanet? Skoro jest to darmowa wersja gry, to chyba każde źródło będzie legalne w tym wypadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:57, amellas napisał:

Ja ściągam przez FilePlanet, choć ciągle czekam w kolejce...ale co tam!


A jak się zarejestrowałeś? Ja nie dalej jak półgodziny temu próbowałem i rejestracja była płatna... Chyba, że płaciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:05, Uzik napisał:

Czy można skądś jeszcze ściągnąc Betę TDU oprócz FilePlanet? Skoro jest to darmowa wersja gry,
to chyba każde źródło będzie legalne w tym wypadku....


oj ściągnąć możesz z każdego miejsca...tyle że chyba już kluczy niema ;) więc z samego klienta nic tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale trzeba przyznać, że transfer tego pliku do TDU jest tragiczny, do tej pory ściągnąłem dopiero +/- 600MB ... Czasem jest przyzwoity tak w okolicach 100kb/s ale większość czasu idzie 25-35kb/s w porywach 5-60kb/s ;/ kiepsko, no ale poczekać warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować