Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś dla strategów i kierowców - nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

123 postów w tym temacie

Ja sie zastanawiam, czy bedzie demo TDU. Chyba powinno byc, skoro bylo takowe na x360. Nie chce kupowac w ciemno, bez sprawdzenia czy moj komp to pociagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z opisem SC w sklepie gram.pl jest blad. Chris Taylor tworzacy TA, DS i SC to nie ten sam Chris Taylor tworzacy Fallouta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rodeon 9800pro 128 , 2,8 GHz procka pentium 4, 512 MB RAM i gram na 1024x768 na medium i nie ma prawie lagów. Gra się przyjemnie i czekam na full wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N-A-R-E-S-Z-C-I-E!!! :) Test Drive zamówiony. Musiałem zrezygnować z Diamentowej Edicji Neverwintera. Dzień po tym jak skusiłem się na NWN podali info, że można już zamówić TDU. Gra zapowiada się wyśmienicie. Lamborghini, ForgGT czy Ferrari + wielka wyspa i wolność... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU wymiata :) mam ją na xboxie 360, ale kupię ją też na pc obszar i otoczenie tej gry aż prosi się żeby w nią grać :) i wózki motorki Audi TT hmmm moje ulubione nie wspomnę o Lamborghini & Ferrari i te 1600 km na wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, garsc newsow od kogos kto gra w open bete TDU online. moj sprzet NIE jest super : athlon 2600xp+, 1 GB RAM, GF 6600GT 128MB RAM. i gra chodzi .. czasami plynnie czasami sie tnie do 1 fps :) gram na 1024x768. sa 3 ustawienia poziomu detali, low, medium i high. ja osobiscie nei zauwazylem wiekszej roznicy miedzy nimi, otoczenie generuje sie dynamicznie i pewnie roznica jest w LOD. poza miastem jest super plynnie. w miescie jest fatalnie.. gra dostaje czkawki przed kazdym wiekszym skrzyzowaniem, i przy ostrym hamowaniu..
Wrazenia z gry? SUPER! jak tylko bede mial wolna gotowke to robie pre-order ( poszla ba Burning Crusade;D )! Mialem troche meki zeby dobrze skonfigurowac kierownice (Logitech ForceFormula GT) ale po wielu probach chyba jest oka :)
Model Jazdy jest bardzo poprawny. Nie jest to na szczescie NFS, a jesli mjuz mialbym na sile z ktoryms porownywac to chyba do NFS:Porsche. Niedlugo ma wyjsc patch z hardcore mode, ktory to ma byc superlealistyczny pod wzgledem fizyki. pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tom_pl

>TDU wymiata :) mam ją na xboxie 360, ale kupię ją też na pc obszar i otoczenie tej gry aż prosi się żeby w nią >grać :) i wózki motorki Audi TT hmmm moje ulubione nie wspomnę o Lamborghini & Ferrari i te 1600 km na >wyspie.


Zazdroszcze ci!!! Ja na X360 musze jeszcze poczekać miesiąc az poprawie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy na Intel Pentium D 805 2.66Ghz, 2x512 667Mhz GoodRam i GeForce 6600 256Mb, ruszy mi Test Drive? Chciałem sobie na urodzinki zamówić bo akurat by mi przyszło (19 Marca), ale nie wiem czy mi euszy! Pliss, poodpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.....Grałem juz w TDU w bete oczywiscie.. jakis czas temu poralem ja z fi.l.e.p.l.a.n.e.t mowie wam ggiera MAX ;D ponad 100 samochodow oszalamiajaco wielka mapa ;D wogle on-line i ta GRAFIKA .. mmm ;D czekam na pełną i po polsku ;D narty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, gdyby wyszła edycja kolekcjonerska SupComu, w której jako bonus byłaby TA razem z dodatkami :D [btw: TA to już abandonaware, czy ktoś to jeszcze ''trzyma''?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie zamówiłem grę Test Drive Unlimited w pre-orderze. I tak ja mówili 79,90 zł po zniżce 20 zł wirtualnymi i jeszcze 10 zł za żeton za dostawe za free.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować