Zaloguj się, aby obserwować  
Ancient

Dark Messiah Might and Magic - problem z multi :((

4 posty w tym temacie

Witam serdecznie

Szukałem po wielu forach, ale w ostatecznosci musze zglosić się tutaj z kwestią mjego problemu.
Zainstalowalem gre tylko dla wielu graczy, poczym zainstalowalem steama. W steamie zalożyłem konto i uradowany chcialem odpalić gre gdy nagle:

-Steam twierdzi że nie mam zainstalowanej gry DM:MaM multi (podczas gdy chwilke puzniej skonczyla sie instalacja)

- kiedy indziej "widzi" gre ale zasysa coś dodatkowego (nie mam pojecia co to jest- napewno nie patch, raz zasysało od 0%, kiedy indziej od 50%[kiedy ponownie instalowałem gre])

- teraz nadal coś zasysa, i moge sie polaczyc z 1 serwerem z Polski- łączenie trwa ponad pól godziny (czy to tylko tak u mnie długo trwa przy 512kb/s?), podczas gdy próbowałem wejsc na inne serwery (nie Polskie) to mnie wyrzucało

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------
Jak widać Stemowi nieźle odpiernicza u mnie (słowem bardzo załągodzonym do tego ktore chcialbym napisać)- ogólnie rzecz biorac Steam na chama cos zasysa- i niewiem czy to nie jest sama gra DM:MaM bo plik jest ogromny (nie wiem ile ma ale przy zasysaniu 50kb/s leci juz 7 godzine), nie moge grać na innym serwerze niż PL (choc niewiem czy to reguła- nie znalazlem innych PL serwerów), albo wogóle jej odpalić :/.

Miał ktoś podobny przypadek? Bardzo prosilbym o udzielenie pomocy
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziom wyluuuzuj... :D
Steam musi (niestety) ściągnąć uaktualnienie do multi i single.
Trwa to bardzo (z naciskiem na bardzo) długo więc trzeba poczekać.
Ja poczekałem i wszystko działa jak trzeba ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam problem z instalacją MP. W ok. 1/4 procesu wyskakuje mi okienko z radosną informacją, ze brak dostepu do pliku readme. I tyle - po instalacji :/
W ogóle chciałem to zrobić na kompie u brata, bo ja nie ma neta xP I jeśli chodzi o autorun, to w tym okienku nie ma hasła "Instalacja". Po kliknięciu "Usuń/modyfikuj" zaczęło się instalować...

Help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować