Zaloguj się, aby obserwować  
ZbynIo66

Oblivion i Morrowind - ulubiona broń

61 postów w tym temacie

Jestem ciekaw, jaka jest wasza ulubiona broń w Oblivionie, albo Morrowindzie. Moja w Morrowindzie to laska Treboniusa, a w Oblivionie... Hmmm... Wszystkie krasnoludzkie bronie:D starajcie się też podać wytłumaczenie dlaczego. Laska Treboniusa za zadawane obrażenia, a krasnoludzka broń za wygląd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:35, ZbynIo66 napisał:

Jestem ciekaw, jaka jest wasza ulubiona broń w Oblivionie, albo Morrowindzie. Moja w Morrowindzie
to laska Treboniusa, a w Oblivionie... Hmmm... Wszystkie krasnoludzkie bronie:D starajcie się
też podać wytłumaczenie dlaczego. Laska Treboniusa za zadawane obrażenia, a krasnoludzka broń
za wygląd:D


W morku i Oblivionie - Wielki Claymore. Niezastąpiony :).

I istnieje już temat o tej grze, wystarczy wpisać w wyszukiwarce *Oblivion* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:39, KrisK91 napisał:

> Jestem ciekaw, jaka jest wasza ulubiona broń w Oblivionie, albo Morrowindzie. Moja w Morrowindzie

> to laska Treboniusa, a w Oblivionie... Hmmm... Wszystkie krasnoludzkie bronie:D starajcie
się
> też podać wytłumaczenie dlaczego. Laska Treboniusa za zadawane obrażenia, a krasnoludzka
broń
> za wygląd:D

W morku i Oblivionie - Wielki Claymore. Niezastąpiony :).

I istnieje już temat o tej grze, wystarczy wpisać w wyszukiwarce *Oblivion* :)


Wpisywałem, ale temat ten jest bardziej sprecyzowany, że tak powiem. Chodzi konkretnie o ulubioną broń. Jest temat ogólny, ale o broni nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze myślę to moją ulubiona bronią jest długi miecz a szczególnie szklany lub ebonowy (Oblivion)
Na temat Morrowinda nie mam nic do powiedzienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w obu przypadkach to Złota żagiew - jednoręcznym miecz jest nagrodą od deadrycznego boga. A dlatego moja ulubiona, bo zadaje obrażenia jak niejeden miecz dwuręczny i fajnie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zarowno w Morrowindzie jak i Oblivionie najfajniejsza bron to miecz Umbry:D Choc wolalem go w morrowindzie...taki klimatyczny, i ta walka z Umbra...troche sie zdziwilem jak go pierwszy raz spotkalem w gorach niedaleko (bodajze) Suranu(?) :)
Po za tym daedryczna katana:D A to juz z samego uwielbienia wszelkich katan we wszelkich grach, filmach, ksiazkach itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:05, DarthPatryk napisał:

Moją ulubioną bronią w Morrowindzie była katana "Błękitne znamię" za dobre obrażenia i premię
do ataku.


Wliczając dodatki to też moja ulubiona broń, a właśnie chodzi o Morrowinda z dodatkami czy bez??
Jeśli tak to ta oderwana noga z Bloodmoona też mi się podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że chodzi też o dodatki. W Oblivionie też, choć jeszcze nie wyszły(to tak na przyszłość). Znaczy wyszło Knights of the Nine, ale chodzi mi o przyszłe dodatki np: Shivering Isles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować