Zaloguj się, aby obserwować  
Dargerod

Artefakty w grach RPG

87 postów w tym temacie

Kurde szukam tego Baldura od dawna i nie moge go znaleźć. Znalazłem tylko Baldur`s Gate 2 + dotatek i tylko tyle(w używkach i na allegro). CDP moło by wydać całą serie Baldur`s Gate na DVD w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:15, Kostka XXL napisał:

Kurde szukam tego Baldura od dawna i nie moge go znaleźć. Znalazłem tylko Baldur`s Gate 2 +
dotatek i tylko tyle(w używkach i na allegro). CDP moło by wydać całą serie Baldur`s Gate na
DVD w XKN.

No możesz wysłac e-mila do CDP z prośbą o Baldur`s Gate, ale wątpie żeby to coś dało chyba że dużo wiary by chciało tą gierke kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:15, Kostka XXL napisał:

Kurde szukam tego Baldura od dawna i nie moge go znaleźć. Znalazłem tylko Baldur`s Gate 2 +
dotatek i tylko tyle(w używkach i na allegro). CDP moło by wydać całą serie Baldur`s Gate na
DVD w XKN.


ja mam do sprzedania BG1 I BG2 z exk napizs do mnie na gg 5922839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Volendrunga, oto on. Artefakt ten pochodzi z Obliviona, ale pojawiał się też w wcześniejszych częściach TES. Dałem go już też w zamkniętym temacie, ale co:)

20070127210623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:04, ZbynIo66 napisał:

Ja, w imię prawa(szeroko pojętego) proszę o powrót do tematu. Mam nadzieję, że założyciel będzie
mi wdzięczny;)

Ja nic przeciwko zmianie tematu nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:07, Lucas016 napisał:

Ja też lubię Volendrunga, oto on. Artefakt ten pochodzi z Obliviona, ale pojawiał się też w
wcześniejszych częściach TES. Dałem go już też w zamkniętym temacie, ale co:)

Fajnie dośc wygląda coś jakby młot bojowy z gothica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że nie próbowałem wysłałem chyba z 7 e-mail i nic za pierwszym razem grzecznie odpisali i podali link do wydania z XKN (to była 1+ dodatek). Może się kiedyś pojawi w XKN, może.

No ale już dość dego spamu temat nie o Baldur`s Gate tylko o artefaktach w grach RPG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:07, Lucas016 napisał:

Ja też lubię Volendrunga, oto on. Artefakt ten pochodzi z Obliviona, ale pojawiał się też w
wcześniejszych częściach TES. Dałem go już też w zamkniętym temacie, ale co:)


No przyznam, wygląda nieźle. Taki wielki młotek neurologiczny.

/G. wyobraża sobie jak bada odruchy kolanowe pacjentów za pomocą Volendrunga

A tak poza wyglądem to co to robi, bo jakoś nie kojarzę? Ja zawsze byłem zwolennikiem mieczy, młotów tylko dla kapłanów w wfrp.
A co do mieczy to The Equalizer (im bardziej cel oddalony od charakteru neutralnego tym większe dostaje obrażenia) i Dzienna Gwiazda (fenomenalna broń przeciw nieumarłym dajaca łacznie chyb +6 przeciwko nim i jeszcze z możliwością rzucenia Promienia Słońca) z BG2, Kraniec Świata (dwuręczny miecz ze wspaniałą historią) z BG:OzWM, Varscona (najpotężniejszy miecz długi w BG - + od zimna... uuu chilling ;]) z BG. Szukam w pamięci jakiegoś fajnego czegoś z BG2:TB i chyba tylko ulepszony Angurvadal. Ale nie pamiętam co dokładnie było w nim zajefajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:12, Kostka XXL napisał:

Myślisz że nie próbowałem wysłałem chyba z 7 e-mail i nic za pierwszym razem grzecznie odpisali
i podali link do wydania z XKN (to była 1+ dodatek). Może się kiedyś pojawi w XKN, może.

No ale już dość dego spamu temat nie o Baldur`s Gate tylko o artefaktach w grach RPG:)


Może jednak z poza Polski:
http://play.com/Games/PC/GENBRW/3-/1087410/Baldur_Gate_Compilation/Product.html
http://www.amazon.co.uk/o/ASIN/B000FGA1US/ref=s9_asin_title/202-5324605-5461406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Crom Faer z BG 2 :]
No i jeszcze Aegis Udręki (tak to było) z Planescape''a.
A w Falloucie : pistolecik UFO ze specjalnej lokacji - rozwalał wszystkich jednym strzałem ;]
Można wymieniać tak bez końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:54, kuba330 napisał:

Czy smoki w gothicu 3 można uznac za żadkośc?

nie mam pojęcia, jeszcze nie doszedłęm do smoków ale birąc pod uwagę iż to pradawne istoty które powinny zejść z tego myrtańskiego padoła setki jeśli nie tysiące lat temu to... tak
pamiętasz chyba niedowierzanie Lorda Hagena w Khorinis na wieść iż smoki przybyły do górniczej doliny na wezwanie śniącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:55, kuba330 napisał:

Odnośnie ciekawych rzeczy w gothicu 2 jest taka ciekawa tablica

gdzie niby miała by być ta tablica????
btw, w kotlince nie opodal wierzy xardasa na dole zaraz pod wierzą można znaleźć lestera, koło słonecznego kręgu w ten tego jaskini leżą ciała Gorna i Xardasa, widać programiści nie potrafili ich poprosty wywalić z gry gdy fdabułą ich nie obej,mowała, albo rzucić pod plasze, a moż e to specjalny zabieg :P
za to w kotlince niedalego obozowiska myśliwego który zgubił kusze, jak się przejdziemy kawaęk natkniemy się za kupe zombiaków i cmentarz to tam jest grób Lothara, tego samego co go poszukiwacz zabił i zwalił wine na kowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ROTFL Playing Games jest wzmianka o dwuręcznym toporze "Krasnoludzki Rozpierdzielator +20". Przydałoby się takie coś w BGII... No i w Sacred jest "Pogromca smoków z Porto Draco". Niezła włócznia, ale jeszcze nie widziałem osoby, która by nią walczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:57, Dark SMG napisał:

> Odnośnie ciekawych rzeczy w gothicu 2 jest taka ciekawa tablica
gdzie niby miała by być ta tablica????


Za palisadą orków w górniczej dolinie (tylko trzeba było jakoś się tam dostać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 18:39, ZbynIo66 napisał:

Przetłumaczyłem napis(niezbyt udolnie;) ) i wiem, żeby się tam dostać trzeba mieć kod albo
coś podobnego.

No masz racje ja sie z kodem bawiłem i przez przypadek tam wszedłem, znalazłem też coś dziwnego a mianowicie: ciała diega, gorna i jeszcze kogoś pomimo tego że żyli ;). Jakbyś mógł to podaj to tłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować