Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Broken Sword:Anioł Śmierci - temat ogólny

98 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 12:27, madfrog napisał:

> > http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=714&p=2301
>
> Ten sposób u nikogo nie działa,podesłałem odp. tą na forum CDA i nikomu to nie pomogło,mnie

> też nie
A uruchomiłeś ponownie kompa?


A to jest konieczne?:) Widze że masz taki sam proc jak ja,tobie to pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:28, rafekx 12 napisał:

> > > http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=714&p=2301
> >
> > Ten sposób u nikogo nie działa,podesłałem odp. tą na forum CDA i nikomu to
nie pomogło,mnie
>
> > też nie
> A uruchomiłeś ponownie kompa?

A to jest konieczne?:) Widze że masz taki sam proc jak ja,tobie to pomogło?


Trzeba ponownie kompa uruchomić bo inaczej nic się nie stanie... Mnie pomogło. Zaraz po zmienieniu liczby rdzeni wybierz opcje uruchom ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rzeczywiście teraz ten sposób zadziałał,ale musiałem odznaczyć jeszcze 2 opcje,a jeśli ktoś tak jak ja miał problem z save''owaniem gry w Stambule,to na gram.pl jest odpowiedni patch który to reperuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przeszłem BS AoD,powim tak,gra na max. 10 godzin,zakończenie mnie zawiodło,i sama rozgrywka niestety też,ta część nie umywa się do TSD,wystawiam jej 7-,ale jak na gre z CDA to warto zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega u góry tyle właśnie zajmuje przejście tej gry. To prawdopodobnie druga przygodówka co mnie tak wciągnęła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam troche głupi problem - manuskrypt został właśnie odzyskany od gangsterów, widok otworzył sie automatycznie a teraz nie wiem jak go zamknać i wrócić do rozgrywki. Klikam już wszedzie gdzie się da. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:38, kedzior141 napisał:

Mam problem z dźwiękiem w tej grze. Słyszę tylko część dialogów, czasem tylko urywki...
Mam kartę dźwiękową SB Live Creative''a. Co zrobić?


Znam rozwiązanie o ile posiadasz wielordzeniowy procesor,bo to on jest opdowiedzialny za wszystkie problemy z grą-ewentualnie Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:29, NecroVisioneR napisał:


Znam rozwiązanie o ile posiadasz wielordzeniowy procesor,bo to on jest opdowiedzialny
za wszystkie problemy z grą-ewentualnie Vista


No fakt, mam dwurdzeniowy procek. I Windows Xp, więc chyba możesz mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...Jestem w etapie rozbrajania bomby i nie wiem jak to zrobić,a dokładnie nie wiem jak się włamać do serwera.Patrzyłam w poradnikach,ale tam jest coś zupełnie innego.Są tam podwójne"lustra",a ja ich nie mam.Co robić?Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 21:38, sendy13 napisał:

Mam problem...Jestem w etapie rozbrajania bomby i nie wiem jak to zrobić,a dokładnie
nie wiem jak się włamać do serwera.Patrzyłam w poradnikach,ale tam jest coś zupełnie
innego.Są tam podwójne"lustra",a ja ich nie mam.Co robić?Pomocy!


Z tego co pamietam dwa lustra powinnny być jaśniejsze od innych i to ona przepuszczają wiąske przez siebie,polecam też odwiedzić youtube i tam poszukać tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może pomysł jak dostać plik english.pak? Z całym szacunkiem dla pana Borysa Szyca zdecydowanie wole pana Rolfa Saxona. Szukam tego pliku i szukam, posiadam grę oryginalną oczywiście, poprzednie części również. I o ilę w poprzedniej częsci miałem jakiekolwiek możliwości wyboru (wersja kinowa to strzał w dziesiątkę) to teraz niestety ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować