Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 10:04, BoloMaster napisał:

gdzie mogę znaleźć miecz-Blada Sprawiedliwość?

Miecz znajduje się w lokacji Dzielnica Rzemieślników (zaraz po Niższej Głębi Dorna). Jest przy ciele zabitego, musisz przejść przez słabo widoczne przejście które w domkach uczynią Umbrowe Kolosy. Popatrz jeszcze na mapkę z poradnika dołączonego do gry - numer 2

20070809102946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:57, BoloMaster napisał:

tylko że w ciele martwego człowieka znajduje się jedynie miecz długi:(

W poradniku pisze, że on tam jest. Zresztą sam go tam znalazłem. Kliknij na nim (PPM) powinno pisać miecz Blada Sprawiedliwość. Może trzeba go zidentyfikować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych państwo :)). Mam takom sprawusie, no więc niedawno kupiełem sage ,,Icewind Dale" i zainstalowałem i mam zainstalowany tylko dodatek ,,Heart of Winter"(czy jakoś inaczej ale to samo znaczenie) a pisze że jest jeszcze inny dodatek Tron kogoś tam, a niemam go zainstalowanego, bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:31, Ziomós napisał:

Witam szanownych państwo :)). Mam takom sprawusie, no więc niedawno kupiełem sage ,,Icewind
Dale" i zainstalowałem i mam zainstalowany tylko dodatek ,,Heart of Winter"(czy jakoś inaczej
ale to samo znaczenie) a pisze że jest jeszcze inny dodatek Tron kogoś tam, a niemam go zainstalowanego,
bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

pewnie chodzi o tron bhaala z sagi baldura, nie to pudełko ;) w sadze icewind jest jeszcze darmowy Trials of the Luremaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:31, Ziomós napisał:

Witam szanownych państwo :)). Mam takom sprawusie, no więc niedawno kupiełem sage ,,Icewind
Dale" i zainstalowałem i mam zainstalowany tylko dodatek ,,Heart of Winter"(czy jakoś inaczej
ale to samo znaczenie) a pisze że jest jeszcze inny dodatek Tron kogoś tam, a niemam go zainstalowanego,
bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.


Z tego co pamiętam na płycie jest folder z dodatkami, gdzie można znaleźć drugie rozszerzenie. I jeśli masz włączone autoodtwarzanie to jedną z możliwości do wybrania są dodatki - jak klikniesz to włączy się strona i ona poprowadzi Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w dolinie cieni a dokladniej na drugim poziomie jakiegos zlego bractwa gdzie drzwi otwiera jakas dzwignia .
P.S Zadanie glowne , zlecone przez druida na a zapomnialem jak sie wabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:30, MEZIL napisał:

Mam pytanie jestem w dolinie cieni a dokladniej na drugim poziomie jakiegos zlego bractwa gdzie
drzwi otwiera jakas dzwignia .
P.S Zadanie glowne , zlecone przez druida na a zapomnialem jak sie wabi

Nie zadałeś pytania, albo ja nie zrozumiałam o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:30, MEZIL napisał:

Mam pytanie jestem w dolinie cieni a dokladniej na drugim poziomie jakiegos zlego bractwa gdzie
drzwi otwiera jakas dzwignia .

Jeżeli szukasz tej dźwigni, to znajduje się ona na filarze stojącym na przeciwko bramy, którą chcesz otworzyć. Wajha jest ustawiona od strony właśnie tej bramy, pociągasz i droga wolna.

Dnia 12.08.2007 o 19:30, MEZIL napisał:

P.S Zadanie glowne , zlecone przez druida na a zapomnialem jak sie wabi

Przez Arundela :) Chyba już wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wykonaniem misji Mistrza Wabienia(dodatek Totl)a mianowicie jestem w północno-zachodniej wieży i po rozmowie z Haraldem i użyciu dźwigni powinni się pojawić wojownicy których powinienem zabić
niestety nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:17, Asthariel napisał:

Jakimi druzynami gracie? Ja mam:
Pladyn długi miecz
Wojownik krasnolud topór
Wojownik człowiek miecz oburęczny
Kapłanka młot
Mag proca
Mag/Złodziej Łuk


Wojownik, człowiek - duże miecze i wielkie miecze
Wojownik, krasnolud - topory bojowe i młoty
Kapłan, człowiek - wekiera/morgensztern
Wojownik, elf - łuk, kusza, sejmitar do walki wręcz
Złodziej, niziołek - łuk, krótki miecz do walki wręcz
Mag, człowiek - proca, kij do walki wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:58, BoloMaster napisał:

mam problem z wykonaniem misji Mistrza Wabienia(dodatek Totl)a mianowicie jestem w północno-zachodniej
wieży i po rozmowie z Haraldem i użyciu dźwigni powinni się pojawić wojownicy których powinienem
zabić
niestety nic się nie dzieje...

Hmmm... o ile dobrze pamiętam, to pociągnięcie dźwigni powoduje otwarcie klapy w podłodze (ale zanim ją zauważyłem, poszedłem do pozostałych wież, więc nie wiem czy otwiera się klapa w tej wieży co dźwignia, czy w innej :)). I trzeba zejść na dół, aby podjąć próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pociągniesz dźwignie w jednej wieży to otworzysz przejście w innej. Czyli jeśli w tej pociągnąłeś to przejście otwarłeś, ale w innej wieży (po przeciwnej stronie). Teraz skieruj się do wieży na dole pociągnij dźwignie. Przejdź na drugą stronę zamku i tam w wieżach będziesz już miał otwarte przejścia niżej, pociągając dźwignie otworzysz przejścia w dwóch pierwszych.
Chyba zrozumiesz, bo jak patrzę w poradnik to jest to tam opisane nie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść inną wieżą, tam na którymś poziomie [2 albo 3] zobaczysz boczne wejście na most, mostem dojdziesz do wyzszego etapu Wieży Larrela. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:58, BoloMaster napisał:

mam problem z wykonaniem misji Mistrza Wabienia(dodatek Totl)a mianowicie jestem w północno-zachodniej
wieży i po rozmowie z Haraldem i użyciu dźwigni powinni się pojawić wojownicy których powinienem
zabić
niestety nic się nie dzieje...


Dźwignie otwierają wieże na ukos czyli dźwignia w wieży NE otwiera SW i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować