Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 16:03, kontos napisał:

Witam ponownie.

Mam pytanie: Jestem w niższym poziomie Głębi Dorna i mam już 5 odznak: Marketha, Ilmadii, Brata
Perediema, Krilaga i Malavona. Została jeszcze jedna, ale nie wiem gdzie jest, a odkryłem chyba
całą mapę. Gdzie mogę ją znaleźć???

Musisz wrócić do Lodowca i pokonac przywódcę lodowych olbrzymów , Jorila. Jest za zniszczonym mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tych Strażników Pomaba i jego samego to czym można zabić? Bo jak Strażnik jest na skraju śmierci to się kładzie tak jak salamandry, tyle że strzały go nie zabijaja, a Pomab za każdą teleportacją się ulecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce spamować, ale mam problem w TotL. Gdy jestem w tych lochach, gdzie trzeba czaszki zebrać, jak już je mam to drzwi powinny nie być zamknięte a nadal są. Próbuje sforsować zamek ale to nic nie daje :( o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:50, kontos napisał:

Nie chce spamować, ale mam problem w TotL. Gdy jestem w tych lochach, gdzie trzeba czaszki
zebrać, jak już je mam to drzwi powinny nie być zamknięte a nadal są. Próbuje sforsować zamek
ale to nic nie daje :( o co chodzi?



podejdz pod drzwi i czekaj az sie odezwie twarz...i wtedy po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, mam pewne pytanie: w 1. rozdziale, w Dolinie Cieni przeszukałem wszystkie grobowce, pokonałem Posłanie Merkula i jak wróciłem do tego kolesia (nie pamiętam imienia, coś na ''A''), który mi to zlecił, to miałem tylko opckę odpowiedzi, że nic jeszcze nie znalazłem... Co muszę (i gdzie) znaleźć w Dolinie Cieni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 10:33, Pawelekfek napisał:

Co muszę (i gdzie) znaleźć w Dolinie Cieni ??

Nasz odnaleźć ducha Kressleacka - który każe ci znaleźć kapłankę Auril (jest ona potem w jaskini, przed którą był herszt yeti), zabić ją i wrócić do Kresselacka. On jest w jaskini na płn.-wsch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane. Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy do podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt rączki a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:38, ToshiT_T napisał:

Witam
Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara
i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane.
Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy do
podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt rączki
a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie.
Pozdrawiam



Mógłbyś bardziej opisać swój problem? jak nie możesz poruszać się postaciami? a co do Pomaba to jeżeli dostałeś EXP za listę to już wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:09, kontos napisał:

> Witam
> Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara

> i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane.

> Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy
do
> podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt
rączki
> a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie.
> Pozdrawiam


Mógłbyś bardziej opisać swój problem? jak nie możesz poruszać się postaciami? a co do Pomaba
to jeżeli dostałeś EXP za listę to już wszystko :)


Po dostarczeniu Pomabowi listy od Hrothgara powiedział ze mnie zawoła jak skończy, nie dostałem EXP po zrobieniu zadania. A co sie tyczy nie poruszania postaciami po przyjęciu (jestem gotowy do drogi) od Hrothgara trwa ładowanie obszaru widzę swój interfejs wraz z moimi postaciami wszystkie one są zaznaczone ale jak chcę kliknąć np na atak lub zmianę rozstawienia moich postaci to nie mogę tego zrobić bo jest interfejs nieaktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 07:55, Tomaszek92 napisał:

Czy w grze Icewind Dale jest duo gadanie, bo jak grałem w BG to tam jest za dużo?

Tutaj większość spraw załatwia się siłą. Oczywiście, są rozmowy jak to w cRPG - ale głównie wyżyna się całe armie najróżniejszych rywali. BG to co innego w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 07:55, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Czy w grze Icewind Dale jest duo gadanie, bo jak grałem w BG to tam jest za dużo?

W Bg za dużo?Nie rozśmieszaj mnie.W Planescape jest conajmniej parę razy więcej.A w Bg (2) wcale tak dużo nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 10:04, Aragloin napisał:

W Bg za dużo?Nie rozśmieszaj mnie.W Planescape jest conajmniej parę razy więcej.A w Bg (2)
wcale tak dużo nie było:)

Jak dla mnie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 10:24, Tomaszek92 napisał:

> W Bg za dużo?Nie rozśmieszaj mnie.W Planescape jest conajmniej parę razy więcej.A w Bg
(2)
> wcale tak dużo nie było:)
Jak dla mnie za dużo.

wg mnie esencją gier rpg są oprócz rozwijania umiejętności bohaterów dialogi.A jeśli są jeszcze wtedy dobrze podłożone głosy aktorów pod postacie z gry to jezd super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:38, ToshiT_T napisał:

Witam
Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara
i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane.
Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy do
podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt rączki
a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie.
Pozdrawiam


Na moje oko jakiś bug, spróbuj przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:14, Arxel napisał:

> Witam
> Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara

> i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane.

> Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy
do
> podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt
rączki
> a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie.
> Pozdrawiam

Na moje oko jakiś bug, spróbuj przeinstalować grę.

Przeinstalowałem grę i mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem w Easthaven. Apsel zlecił mi zabicie wilka w jego warsztacie, ale nijak nie moge sie dostać. Próbowałem różnych typów broni i nic, ciągle to samo "Nie udało się sforsować drzwi". Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:05, nagura napisał:

Witam,
Mam problem w Easthaven. Apsel zlecił mi zabicie wilka w jego warsztacie, ale nijak nie
moge sie dostać. Próbowałem różnych typów broni i nic, ciągle to samo "Nie udało się
sforsować drzwi". Ktoś miał podobny problem?

Przydałby ci się złodziej w drużynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:05, nagura napisał:

Witam,
Mam problem w Easthaven. Apsel zlecił mi zabicie wilka w jego warsztacie, ale nijak nie
moge sie dostać. Próbowałem różnych typów broni i nic, ciągle to samo "Nie udało się
sforsować drzwi". Ktoś miał podobny problem?



probuj po 10 razy kazda swoja postacia sforsowac a jak nie to tylko czarodziej z zakleciem otwarcia zamka ale to jescze poczatke gry wiec na pewno go nie masz wiec musialby byc zlodziej...poza tym zawsze warto miec zlodzieja w druzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować