Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Ja mam taki problem w Posępnym Mrozie bo ściana lodowa mi się otworzyła (drzwi do wieszczki)
i nie wiem jak tam wejść ( mam tego lustro od krasnoluda,czy mam go użyć bo nie ma tego kursora wejścia.)
Nie wiem czy on się pojawiła gdzie indziej czy mam gdzieś wrócić (ja jej jeszcze nie widziałem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na zewnątrz tej lokacji spotkasz wszelkiej maści stworzenia lodowe; Trolle, Wilki, Olbrzymy itd.
We wschodniej części znajdziesz puklerz, weź go. Wejście jest w północno-zachodnim narożniku. Na pierwszym poziomie spotkasz wielkie robaki. Przejdź przez ten poziom, a na jego końcu spotkasz Tiernona. Jest on niewidomym, ale świetnym kowalem. Możesz u niego kupić parę rzeczy. Ulepszy, także puklerz, który znalazłeś oraz Naprawiony Miecz Aihonena z Easthaven. Wykuje też dla ciebie lustro oraz Lodową Różę, o którą prosił Mardaugh. Na drugim poziomie spotkasz Lodowe Golemy. Na końcu poziomu, lustro otworzy przejście, gdzie spotkasz Wieszczkę. Powie ci co masz robić. Wróć do Obozu Barbarzyńców i odszukaj przed bramą Hjolldera. Poproś o audiencję i każ Wylfdenowi obejrzeć lustro. Nie obejdzie się bez kilku trupów i na końcu trzeba będzie wybić wszystkich Barbarzyńców z klanu Wielkiego Gada. W budynku i na zewnątrz wybij wszystkich i przeszukaj skrzynie. Potem porozmawiaj z kolesiem stojącym na zewnątrz budynku, w którym był Wylfden. Zawiezie cię nad Morze Ruchomego Lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 14:04, Transylvanian_Hunger napisał:

Spoiler

Na zewnątrz tej lokacji spotkasz wszelkiej maści stworzenia lodowe; Trolle, Wilki,
Olbrzymy itd.
We wschodniej części znajdziesz puklerz, weź go. Wejście jest w północno-zachodnim narożniku.
Na pierwszym poziomie spotkasz wielkie robaki. Przejdź przez ten poziom, a na jego końcu
spotkasz Tiernona. Jest on niewidomym, ale świetnym kowalem. Możesz u niego kupić parę
rzeczy. Ulepszy, także puklerz, który znalazłeś oraz Naprawiony Miecz Aihonena z Easthaven.
Wykuje też dla ciebie lustro oraz Lodową Różę, o którą prosił Mardaugh. Na drugim poziomie
spotkasz Lodowe Golemy. Na końcu poziomu, lustro otworzy przejście, gdzie spotkasz Wieszczkę.
Powie ci co masz robić. Wróć do Obozu Barbarzyńców i odszukaj przed bramą Hjolldera.
Poproś o audiencję i każ Wylfdenowi obejrzeć lustro. Nie obejdzie się bez kilku trupów
i na końcu trzeba będzie wybić wszystkich Barbarzyńców z klanu Wielkiego Gada. W budynku
i na zewnątrz wybij wszystkich i przeszukaj skrzynie. Potem porozmawiaj z kolesiem stojącym
na zewnątrz budynku, w którym był Wylfden. Zawiezie cię nad Morze Ruchomego Lodu.



no tak ale jak nie wezme rózy to coś sie stanie ???nie przejde gry???
i jeszcze gdzie dokladniej to lustro bo ja znalazłem jakies przejscie kture sie otworzyło i dupa niemoge do niego wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 14:35, pokemon3004 napisał:

No weście powiecie co z ta głupią różą

Murdaugh za 10 sztuk złota zaśpiewa ci pieśń. Poszukuje on lodowej róży, którą możesz zwrócić mu, gdy wykuje ją dla ciebie Tiernan, w Sępnym Mrozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 14:55, Transylvanian_Hunger napisał:

> No weście powiecie co z ta głupią różą
Murdaugh za 10 sztuk złota zaśpiewa ci pieśń. Poszukuje on lodowej róży, którą możesz
zwrócić mu, gdy wykuje ją dla ciebie Tiernan, w Sępnym Mrozie.


a gdzie ten murdarah i co z tym lustrem jak tam wejsc do tego przejscia jak sie juz otworzyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 15:38, pokemon3004 napisał:

a gdzie ten murdarah i co z tym lustrem jak tam wejsc do tego przejscia jak sie juz otworzyło???

Murdaugh jest w Gwiżdżącej Szubienicy.
Lustro z Czarnego Lodu należy zanieść Wylfdenowi i należy nakłonić by się w nim przejrzał - wtedy objawi nam prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 15:22, Transylvanian_Hunger napisał:

> a gdzie ten murdarah i co z tym lustrem jak tam wejsc do tego przejscia jak sie
juz otworzyło???
Murdaugh jest w Gwiżdżącej Szubienicy.
Lustro z Czarnego Lodu należy zanieść Wylfdenowi i należy nakłonić by się w nim przejrzał
- wtedy objawi nam prawdziwe oblicze.

THXXXXXXXXXXXXX!!!!! THANKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:28, pokemon3004 napisał:

jak według was iwd2 jest fajne (graliście?)

ano grałem niestety fabuła już nie taka jak w jedynce czy baldurach (w zasadzie od początku wiadomo kto, co, i po co, a co gorsza skąd. Tak więc nie ma już dowiadywania się w trakcie gry o co tu k.....a chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 21:27, Malevyn napisał:

moze mi ktos kto przeszedl ta gre powiedziec kim jest narrator(henryk talar) w grze?
jaka to postac


Jest tylko narratorem.

Co do pytania [1314] - jest słabsze. Mam wrażenie, że gram w pierwszego Neverwintera (chodzi o system umiejętności - ta kategoria, gdzie jest Blef, Dyplomacja itp. - który dla woja jest zbędny. Teraz wróciłem do Kuldahar i jak się dowiedziałem, że mam walczyć z Yuan Ti to aż mnie skręca. Nie znoszę ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z przejściem końcówki gry ID1. Do tej pory jakoś szło, jednak walka z Pomabem(ami) sprawiła mi nie lada problem. Czy zna ktoś jakąs dobrą taktykę na tę bitwę? Teleporty Pomaba i jego respawny przyprawiają mnie o nie lada ból głowy. Czary ochronne przeciw błyskawicom kończą swe działanie zanim zdąże choć jednemu z phantomów zadać "lekkie rany". Moja drużyna to:

Wojownik krasnolud
Łowca człowiek
Złodziej niziołek
Mag elf
Kapłan człowiek
druid

Z góry dzięki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 15:16, matek_cnchn napisał:

Witam. Mam problem z przejściem końcówki gry ID1. Do tej pory jakoś szło, jednak walka
z Pomabem(ami) sprawiła mi nie lada problem. Czy zna ktoś jakąs dobrą taktykę na tę bitwę?
Teleporty Pomaba i jego respawny przyprawiają mnie o nie lada ból głowy. Czary ochronne
przeciw błyskawicom kończą swe działanie zanim zdąże choć jednemu z phantomów zadać "lekkie
rany". Moja drużyna to:

Wojownik krasnolud
Łowca człowiek
Złodziej niziołek
Mag elf
Kapłan człowiek
druid

Z góry dzięki. pozdrawiam



Ekipe masz mocna, zalezy tylk jak ich rozwijales i jaka masz taktyke na walke i jakie przedmioty.

Ja z tego co pamietam uzywalem jak najwiecej czarow obszarowych a w miedzy czasie wykanczalem w sumie jednego po drugim az w koncu ubilem tego co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować