Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2013 o 10:22, Malevyn napisał:

niedlugo bede zmienial komputer i chcialbym zachowac sejwy. co dokladnie musze skopiowac
? czy to cale te foldery w folderze mpsave ? da rade to wyslac sobie na emaila ?

Zdaje się, że to wystarczy. Mail winien być skutecznym rozwiązaniem, z resztą wyślij je sobie to się przekonasz ;)
W mpsave są zapisane gry i ustawienia, uważam że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie czy mozna skads pobrac bezpiecznego cracka do icewind dale ktory mi nie namiesza w komputerze i w sejwach ? nowsze gierki typu wow, sc2, bf3 nie wymagaja plyty w napedzie i chcialbym tez nie musiec uzywac plytki od iwd.

mam icewinda z dodatkiem heart of winter i trials of luremaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 20:13, Malevyn napisał:

wiecie czy mozna skads pobrac bezpiecznego cracka...


Deamon Tools, obraz płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie radze sobie w glebi dorna, tam gdze jest lawa, salamandry i glebinowe gnomy. jestem w pokoju gdzie jest siostra incylia i jakis kaplan ilmatera oraz mumie i zombie. gram na najlatwiejszym mimo to walka z nimi jest niezwykle trudna. duzo mocnych jednostek i do tego rzucaja jeszcze czar otumaniajacy cala grupe. jakies wskazowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey wam,

dziś zainstalowałem ID + dodatek i ściągnęłem patcha ale przed instalacją wyskakuje mi komunikat:

"SETUP WAS UNABLE TO UPDATE THE PROGRAM SHORTCUTS" umieściłem patcha w folderze z grą.
1.41
Co robić ?

(grę mam v 1.40 PL ) (patch też jest d wersji PL ) ściągnięty ze strony www.gry-online.pl

Plis pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 08:51, Chester001 napisał:

Hey wam,

dziś zainstalowałem ID + dodatek i ściągnęłem patcha ale przed instalacją wyskakuje mi
komunikat:

"SETUP WAS UNABLE TO UPDATE THE PROGRAM SHORTCUTS"

Czyli " Instalator nie był w stanie zaktualizować skrótów programu". Nie spotkałem się z takim błędem, ale może spróbuj takiego rozwiązania "na chłopski rozum" - usuń wszystkie skróty do gry, czyli ikonki na pulpicie i w menu start. Nie mam pojęcia, czy zadziała, ale spróbować warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzuciłem nadzieję na patcha. Mam teraz inny problem. Nie działa mi dzwignia na 2 pozimie w dolinie cieni ( gdzie idziemy do tego trupa kserksesa !?) zwiedziłem cały poziom 2, znalazłem chyba wszystkie klucze i podchodzę do dźwigni i zamknięta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pradziłem sobie, schowałem do woreczka talizman który był potrzebny aby otworzyć te drzwi.. -_-
Oczywiście taliznam musiał być w ekwipunku główny a nie w woreczku... omg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wczytałem grę i ku mojemu zdziwieniu kamera sama się przesuwa. Nie mogę jej w żaden sposób jej zatrzymać. Nawet pauza nie działa. Co się stało z tą grą ? Pomoże coś ? Jestem już w szóstym rozdziale i nie chcę stracić tyle postępu w grze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:41, Karharot napisał:

Czy jest jakiś sposób na powrócenie do obszarów z dodatku Serce Zimy po tym jak się pokonało

Spoiler

smoczycę

?

Z tego co pamiętam, to pokonaniu wspomnianego rywala i ukończeniu questa nie ma już powrotu do terenów dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 20:31, Transylvanian_Hunger napisał:

Z tego co pamiętam, to pokonaniu wspomnianego rywala i ukończeniu questa nie ma już powrotu do terenów dodatku.

Damn :( To było zupełnie bez sensu jak nagle drużynę tak po prostu przenosi do Kuldahar nie dając możliwości zamknięcia spraw :(
Dzięki za odpowiedź. Przynajmniej nie stracę czasu na kombinowanie i szukanie czegoś czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 15:37, Kadaj napisał:

Będzie Enhanced Edition: http://icewinddale.com

20$ za "odgrzewany kotlet" to niemało ale i tak kupię chocbym mial zagrać raz tylko z sentymentu...IWD to jedno z moich najlepszych komputerowych wspomnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedzi odświeżonej wersji nabrałem ochotę sobie przypomnieć tą świetną grę, ale mam problem z muzyką. Mianowicie każdy kawałek odtwarza się tylko raz i potem następuje totalna cisza. Już w menu głównym przy kreacji postaci, główny motyw odtwarza się tylko raz, a potem jest cały czas cicho. Jest to trochę irytujące bo nie stworzę nawet jednej postaci z drużyny, a już mam totalną ciszę w grze, a gdzie tam zrobić wszystkich 6 członków drużyny :P

Nie pamiętam już czy to jest normalne czy też muzyka raz na jakiś czas powinna się odpalić znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wyjścia icewind dale enhanced edition postanowiłe wrócić do gry :) Dawno nie grałem ale chyba nie powinno być tak łatwo abym musiał grać na najwyższym poziomie trudności. Nie pamiętam już czy wcześniej tak było czy po prostu uprościli grę. W icewind dale 2 na najwyższym poziomie gra jest trudna.

Pamięta może ktoś jak jest z przeniesieniem postaci do dodatku serce zimy?
Czy można się przeniesieć po ukończeniu gry czy trzeba koniecznie odwiedzić szamana przed skończeniem gry?
Jeśli oba rozwiązania są możliwe to z czym się one wiążą? Czy jakbym przeniósł po ukończeniu podstawowej wersji gry to czy zachowam przedmioty czy tylko zostanie przeniesione doświadczenie? Czy zachowam złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W normalnej wersji niestety musisz przejść dodatek przed pojawieniem się

Spoiler

w zamarzniętym Easthaven, bo po walce w kaplicy pojawiają się napisy i nie da się wrócić do gry. Ale to tylko ostatnia walka, więc tak naprawdę nie robi to żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem pewny, że po zabiciu smoczycy z dodatku doświadczenie jest exportowane :)

Dzięki za informację. Nie chciałem przechodzić podstawki drużyną "pół-bogów", ponieważ nie stanowiło by to żadnego wyzwania. Więc będę musiał w ostatnim momencie się cofnąć.



" w zamarzniętym Easthaven, bo po walce w kaplicy pojawiają się napisy i nie da się wrócić do gry. Ale to tylko ostatnia walka, więc tak naprawdę nie robi to żadnej różnicy. "

Spoiler

Nie czasem po powrocie do Easthaven nie można sie już cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

Gram w IWD I ten nowy Enhanced coś tam.

Ok. Mam złodzieja półorka. I jest problem ze spaniem. Gdy odpoczywam czy to w "hotelu" czy na łące odzyskuje tylko 1 HP! Nie wiem czemu tak się dzieje. W innej drużynie (gdzie nie mam jednej postaci) wszystko jest ok. każdy odzyskuje full HP.


Przy okazji próbuje przejść grę jedną postacią... czy wybór półorka - złodzieja to dobry wybór ? Może macie lepsze propozycje ?

Próbowałem też magiem... ale czasami nie da sie zatrzymac wrogów bo jest ich kilku i zabijają maga w kilka chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować