Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Mugen . . .

36 postów w tym temacie

Koszmarne sterowanie! Koszmarna grafika! Koszmar! Dla mnie ta gra to raczej przydenna produkcja. Jednak fani DragonBall muszą się nią zadowolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów szkoły podstawowej byłem wielkim miłośnikiem Dragon Balla. To było jakieś 5-6 lat temu. Nie miałem wtedy neta, ale chodziłem do cafe i ściągałem różne gierki o tematyce DB na emulator. O mugenie dowiedziałem się także w cafe, jednak gra ta miała za duży rozmiar jak na dyskietkę. Okazało się że kumpel ma neta i nagrałem sobie u niego tę grę, warto wspomnieć że w mojej cafe nie było nagrywarek. ;)

Pierwsze wrażenie było naprawdę pozytywne. Było to swojego rodzaju innowacja... pierwszy raz grałem w bijatykę na kompie i to od razu był Dragon Ball Mugen 2. Do dzisiaj uważam, że to jest najlepsza część mugena.
Do dzisiejszego dnia mam gdzieś kartki z ciosami do poszczególnych postaci. A klawiaturę musiałem wymieniać po miesiącu, bo miała klawisze zryte trochę, szczególnie W,S,A,D...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:03, Paweł10 napisał:

Zobaczcie sobie mojego Mugena na moim Gramsajcie:)


tja są to gotowe Mugeny ale pewnie samemu pozmieniałeś :) .. zajebiste są te Mugeny sam od wczoraj w tym siedzę..
ale te 800 postaci to troszkę przesada niektóre kompletnie nie pasuja i dlatego lepiej samemu złożyć

szukam ScreenPack który działać będzie i zawierał ponad 200 - 350 postaci / - ma ktoś taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:13, CR7 napisał:

Koszmarne sterowanie! Koszmarna grafika! Koszmar! Dla mnie ta gra to raczej przydenna produkcja.
Jednak fani DragonBall muszą się nią zadowolić;)

Sterowanie - da się zmienić
Grafika - a po co ci grafika ? gra jest fajna ( nie oceniaj książki po okładce)
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello again :).
Udało mi się zdobyć Everything Vs Everything mugen ( http://www.mugen-infantry.net/index.php?ind=database&op=entry_view&iden=568). Czyli super-hiper-wypasioną wersję. Jednak mam ogromny problem z "odpaleniem" tego packa. Postaci mam sporo bo 3,5gb --> Ale za Chiny ludowe nie mogę włączyć gry z tymi postaciami. Wyczytałem, że trzeba ręcznie do pliku select.def wpisywać postacie a potem areny - jednak byłoby to... Trochę czasochłonne jeżeli postaci jest ponad 1000.

Czy istnieje plik select.def dla tej "wersji"? Niby był już tam plik select.def z tymi postaciami - ale wtedy gra nie chce się włączyć (pisze loading, a potem wywala do Windows''a...). A nawet jeśli jakimś cudem udaje mi się włączyć mugena - to tylko z tym "nowym" wyborem postaci ( http://www.mugen-infantry.net/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=5)... Ale wtedy oczywiście gracze nie są "Zdefiniowani" :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować