Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Kai230

Bet On Soldier

98 postów w tym temacie

Grałem w demówe i gra zapowiada się ciekawie. Akcja wartka jak cholera, a pojedynki z Championami - miód :) Tylko szkoda, że w 2 pojedynkach wygrałem tylko 1, ale przecież to było moje pierwsze walki z Mistrzami :P Gierka spoko. To, że płaci się, za każdy nabój ( to nieprawda, ale tak to ujmę jeśli wolno ;)) dodaje smaku i wymaga od nas perfekcji z każdym strzałem - head shoty - one dają nam też więcej kasy niż zwykłe zabójstwo. Tu wszystko daje kasę prócz sejwowania... też ciekawe, że save`y kosztują - albo grasz z kasą i większą szansą na restart poziomu, albo grasz dalej, ale bez kasy... Teraz czekam, aż stanieje, bo 100 złotych na to nie wybulę. No, ale niedługo moje imieniny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:24, Valed napisał:

Mi tam gra do gustu nie przypadła :P.


Mi z początku też, bo grafa jakaś taka nie pasi na początku, ale teraz to gierka mi się spodobała :) Czemu Ci się ona nie spodobała jeśli mógłbyś powiedzieć ?

Tylko nie wiem jednego - ona już wyszła czy trzeba czekać na premierę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie tej gry ale niewiem czy mi pujdzie i czy jest fajna.Pierw mój komp GeForce 5600 fx 128mb,Pentium 4 2.4 768ram win xp profesional bez żadnego SP i na jakich detalach,roździelczości mi pujdzie(o ile wogule pujdzie) i jeszcze czy tą gre wogule opłaca się kupić jest fajna czy beznadziejna??
I jescze jest w wersi CD czy DVD??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 06:46, Sycylius napisał:

Myślę o zakupie tej gry ale niewiem czy mi pujdzie i czy jest fajna.Pierw mój komp GeForce 5600 fx 128mb,Pentium 4 2.4 768ram
win xp profesional bez żadnego SP i na jakich detalach,roździelczości mi pujdzie(o ile wogule pujdzie) i jeszcze czy tą
gre wogule opłaca się kupić jest fajna czy beznadziejna??
I jescze jest w wersi CD czy DVD??????


Demko mnie zachwyciło. Powinno pójść, ale sprawdź w necie wymagania. Jakby co to kupuj w Empiku, bo kosztuje 59,90 zamiast 99,90 :) Grałem bez SP2 więc na 1 pójdzie. Miałem Radka 9200 SE i chodziło na minimalnych ( ładnie było :P ). Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 14:45, Dark_Kai230 napisał:

> Myślę o zakupie tej gry ale niewiem czy mi pujdzie i czy jest fajna.Pierw mój komp GeForce 5600 fx 128mb,Pentium 4
2.4 768ram
> win xp profesional bez żadnego SP i na jakich detalach,roździelczości mi pujdzie(o ile wogule pujdzie)
i jeszcze czy tą
> gre wogule opłaca się kupić jest fajna czy beznadziejna??
> I jescze jest w wersi CD czy DVD??????


Demko mnie zachwyciło. Powinno pójść, ale sprawdź w necie wymagania. Jakby co to kupuj w Empiku, bo kosztuje 59,90 zamiast
99,90 :) Grałem bez SP2 więc na 1 pójdzie. Miałem Radka 9200 SE i chodziło na minimalnych ( ładnie było :P ). Ogólnie polecam.



NO to chyba kupie ale nie w Empiku w Media Marktcie bo jest jescze taniej tylko 50zł!!!A jest na CD czy na DVD bo jak na DVD to se nie pogram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest jakby jeszcze niedokończona. Czegoś w niej brakuje i chyba niestety już tego nie dorobią.
Nie przypadła mi do gustu. Brakuje "klimatu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA JEST NA 4 CD. PRZESZEDŁEM 2 POZIOMY I POWIEM TYLE ŻE BEZ NAPRAWDĘ DOBREGO SPRZETU MAKS DETALAMI SIĘ NIE NACIESZYCIE. NA OTWARTYCH PRZESTRZENIACH PRZY KILKU PRZECIWNIKACH POJAWIA SIĘ "PROBLEM ŻABKI".
SWOJĄ DROGĄ GRA DOBRA I GRYWALNA. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem zainstalowalem fajnie sie gra tylko kolejne straszliwie ubogie wydanie techlandu. Rozumiem ze techland nie wydaje wiele a potrzebuje kase na biezace projekty wlasne ale w kolorową farbke do instrukcji chociaz by zainwestowal.
A teraz z innej beczki kto w bos gra po necie z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:50, buras napisał:

Jeszcze nie, ale w swieta sie to zmieni ... mam przynajmniej taka nadzieje.


Po necie sie nie da grac u mnie wlasciwie bo laguje ze ja cie niemoge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:52, Ponury rzniwiaż napisał:

> Jeszcze nie, ale w swieta sie to zmieni ... mam przynajmniej taka nadzieje.

Po necie sie nie da grac u mnie wlasciwie bo laguje ze ja cie niemoge;/

Ciekawe czy to wina serva, czy lokalnie cos z laczem sie dzieje ... przetestuje wieczorem u siebie i w razie czego pochwale sie wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ta gra pójdzie mi pod Athlon 1,84 Ghz , 256 Mb RAM ? Czytałam, że wymagania sprzętowe to min. Pentium 2 Ghz :( Pytam, bo nie wiem czy kupować najnowsze CD-A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super jednym słowem:) Tylko mnie to dziwi, ze mam ustawione wszystko na maksa i podejrzliwie wszystko chodzi płynniutko na moim kompie. Nawet karta sie wogule nie grzeje a przy codename Panzers: Faza Pierwsza karta sie grzeje. Po godzinie czasu grania w BOS nawet karta nie miała 50C* na przy Pazers miala karta ok. 80C* dziwne nie.
Zresztą grze poświęce dużo czasu bo jest świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować