Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z Xboksem 360 - winny zasilacz

40 postów w tym temacie

hehe juz chyba nie dał rady grac w to samo demo :P ale juz 4 dzien po premierze a ludzie juz zdenerwowani :D za rok te (tzn z pierwszych dni sprzedazy) będą nie diałać pewnie zasilacz alias POTWÓR przestanie działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na to patrze to odrazu przypomina mi się Pegasus (zapomnaiłem już czy przez s czy z :P )^^ To były czasy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:23, DonZ napisał:

hehe "mały" zasilacz ja też taki chce :D :D zamiast z bejsbolem na mecz to z taką zasiłką :D


I jak jeszcze masz to na kablu to w ogóle jesteś wojak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:30, Don Lizak napisał:

> hehe "mały" zasilacz ja też taki chce :D :D zamiast z bejsbolem na mecz to z taką zasiłką :D

I jak jeszcze masz to
na kablu to w ogóle jesteś wojak :>


ehe racje jeszcze kabel jak wezme zamach to biada tym co staną na drodzie zasilaczowi a swoją drogą ciekawe czy może posłurzyć jako hantelek :P (ciekaw jestem ile waży :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 10:57, spec_naz_ist napisał:

jezus maria, to jest zasilacz? 1/3 konsoli, do czego służy ten potwór? (wiem po co są zasilacze :D)


no jesli wziac pod uwage ze w konsolce sa 3, dwu-watkowe rdzenie po 3.2ghz (czyli mowiac ogolnikowo 6 procesorow po 3.2ghz), karta graficzna dopiero nadchodzacej generancji (juz taka z rodziny tych z podwojnym zasilaniem :D), plyta glowna z calym osprzetem, to zasilacz jest porownywalny z takim kilkuset-watowym pctowym zasilaczem jesli nawet nie troche mnijszy...

roznica tylko taka ze w pc zasilacz siedzi w srodku kompa, w wypadku tej konsoli na zewnatrz. przyczyna jest raczej dosc blaha: raz nie chcieli konsoli powiekszac jeszcze o 30% samym zasilaczem, dwa pewnie dodatkowo grzaloby to konsole. logiczne wiec bylo wydzielenie tego zrodla ciepla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:22, Snake_GMC napisał:

Aż dziw bierze, że MS tego nie rozwiązał na etapie produkcyjnym... :/ Może trzeba było jakieś wentyalory w nim zamontować?


sa zamontowane dwa. problem jest taki ze jak upchniesz taki zasilacz za szafke / pod szafke, to bata nie ma odkurzacz mozesz tam zamontowac a calosc bedzie sie grzala. zalep grill zasilacza w pccie, pcta schowaj do szafki to zobaczysz co sie stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasilacz z wiaraczkiem by szumiał i rozpraszał ludzi w czasie gry ;]
... nie powiem, jestem już przyzwyczajony (jako osoba co ma kompa już 10 lat, kiedyś to dopiero dźwięki wydobywały się z obudowy ;] ) ale konsolowcy raczej nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:23, D2T napisał:

no jesli wziac pod uwage ze w konsolce sa 3, dwu-watkowe rdzenie po 3.2ghz (czyli mowiac ogolnikowo 6 procesorow po 3.2ghz)

To twoje ogólnikowe 6 procesorów to małe przekłamanie. X360 posiada trzy procesory, działające w stylu Pentium4 z Hyper-Threading. Ciekawe jaki zasilacz będzie miało PS3 na której główny procesor będzie się składało 7 rdzenii po 3,2ghz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:54, Cherry69 napisał:

> czyli mowiac ogolnikowo 6 procesorow po 3.2ghz

Dnia 26.11.2005 o 12:54, Cherry69 napisał:

To twoje ogólnikowe 6 procesorów to małe przekłamanie. X360 posiada trzy procesory, działające w stylu Pentium4
z Hyper-Threading.


1) pisalem przeciez "ogolnikowo"
2) jesli chcesz wgryzac sie w szczegoly to fizycznie sa owszem 3 chipy ale z punktu widzenia aplikacji jest szczesc jednostek programowalnych
3) Hyper-Threading na procesorach Intela a wielowątkowością procesorów PowerPC to dwie różne rzeczy. SMT faktycznie można traktować na PowerPC jakby każdy rdzeń był podwójny a nie dzielony na pół. Po szczegóły zapraszam tu: http://www-03.ibm.com/servers/eserver/pseries/news/related/2004/m2040.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze i to jest powod przegrzewania sie :P. Co za idioci Ci Amerykance... chowac zasilacz za szafka... <lol2>.
To prawda zasilacz taki jakis... jak nie zasilacz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować