Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć północ

52 postów w tym temacie

Taak seriale ach, te seriale. Pamiętam czwartkowe wieczory gdy się czekało w napięci na kolejny odcinek ,,Zagubionych" i to jeszcze puszczne na TVP1 czyli zero relkma w czasie trwania filmu. Mam nadzieje, że wyemitują kolejne serie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

W dzisiejszym Za pięć północ tak dla odmiany nie zająłem się grami, choć temat jest w pewnym sensie zbliżony, jako, że również dotyczy rozrywki. Dziś będę mówił o serialach telewizyjnych, które z braku czasu zastępują mi wycieczki do kina. Szczęśliwie jest na co popatrzeć, więc postanowiłem i was nieco zachęcić do korzystania z takiej formy rozrywki. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Za pięć północ" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Break rlz,serial jest super 1 seria miodna^2 a druga już tylko miodna ^^.Lost też niezły ale odcinow ma byc ponoć 100(OMG).Prison break i inne seriale można objerzeć na stronie głownej fox tv (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst, mnie też ostatnio przyciągnęły seriale..Regularnie oglądam 2 seriale: Supernatural i Heroes.
Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seriale ach te seriale ;] Ja tylko narzekam na refleks polskich stacji (mówię tutaj o tych ogólnie dostępnych dla szarych ludzi, czyli TVN i PolSatan a nie AXN czy inne kablówki/satelity) My cieszymy się pierwszym odcinkiem PB, świat z zaparciem ogląda drugą serię. 3 sezon Desperatek już powoli w stanach się kończy, Polsat znów nam serwuje sezon pierwszy... jesienią skończył się trzeci sezon Lostów, bach! Zamiast puszczać trójkę, poczekajcie, może następnej jesieni dostaniecie... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 sezon sie skonczyl? A to ciekawe, a myslalem,ze tylko komercyjna przerwa zimowa nastapila wsrod wiekszosci dobrych seriali... Swoja droga, Jericho. Narazie polowa pierwszego sezonu byla emitowana w tym samym czasie antwnowym co lost na konkurencyjnej stacji. Ale oczywiscie przerwa do polowy lutego, tak jak i lost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miniserial "Okręt" ktoś ogląda? Szkoda, że to tylko 4 odcinki... (Wiem, trzeba być maniakiem, żeby oglądać film w wersji "zwykłej", reżyserskiej i w miniserialu... Czy ja kiedykolwiek twierdzilam, że jestem w pelni normalna?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:57, Nergis napisał:

3 sezon sie skonczyl? A to ciekawe, a myslalem,ze tylko komercyjna przerwa zimowa nastapila
wsrod wiekszosci dobrych seriali... Swoja droga, Jericho. Narazie polowa pierwszego sezonu
byla emitowana w tym samym czasie antwnowym co lost na konkurencyjnej stacji. Ale oczywiscie
przerwa do polowy lutego, tak jak i lost...

Blah, błąd przy pisaniu, oczywiście skończył się dopiero drugi sezon, na trzecie Losty na TVP trzeba nam będzie poczekać... i to chyba dość długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za krótki felieton, a raczej minifelietonik. Jak to ktoś stwierdził na GramIRC''u, temat ledwo liźnięty! Co do seriali to Okręt oraz Prison Break oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak.. takie seriale są ok.. choć na dłuższą metę przypominają właśnie telenowele - za dużo odcinków, fabuła brnie w absurd. ja rozumiem, że biega o kasę - ale nie lepiej byłoby po prostu zakończyć opowieść i zając się nową?!

wzorem serialu (z zupełnie innej "działki") pozostaną dla mnie Zmiennicy... :) to dopiero jest coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam HBo - kurcze musiałem oszczędzić i odłączyć :/ i axn też - a na nim jest duzo ciekawych seriali.

Ze starszych seriali lubiłem "The sliders" i "the Pretender" (Kameleon), choc były raczej lekkie

dobranoc nocniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:15, Kalee napisał:

Szkoda, że autor nie wspomniał o świetnym, bijącym rekordy popularności serialu "Heroes".



Heroes jest ciekawy, ale nie przebije PB, ciekawe co go przebije?? Jest coś takiego ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować