Zaloguj się, aby obserwować  
Novin_1995

Praca w CDProjekt

12 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 08:00, Novin 1995 napisał:

Cześc zauważyłem ze ostatnio niektore osoby dolaczyly do CDProjekt a może niektóre dołączą.
Jak myślicie kto będzie nowy w CDP?


Biorąc pod uwagę twoją rangę - Ty napewno nie dołączysz do pracowników CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 08:39, Varras napisał:

A o co nam chodzi? O to samo...


To po co się pytasz czy masz szansę? Przecież wiadomo, że musiała by się odbyć rozmowa o prace i takie inne rzeczy. Temat nie ma najmniejszego sensu.

PS. Nic więcej do mnie nie pisz, bo i tak nie odpisze w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I myślicie, że to taka prosta sprawa zostać pracownikiem CDP (lol), myśle że trzebaby się mocno startać, zaliczyć jakieś testy albo kwalifikacje, to np jakiś modek mógłby wyjaśnić, wielu może marzyć się t aka praca, ale nie sądze żeby łatwo możnaby ją było dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Dlaczego nie? Ja miałem Bumelanta, ale nie byłem wulgarny czy arogancki. Te rangi są niepotrzebne, bo przez nie gorzej/lepiej ocenia się człowieka, a nie wiadomo jakim jest, ranga ci nie powie. A skąd wiesz że np. Sekretarz nie jest mordercą, i jak dojdzie do CDProjektu to podłoży tam bombę (to są oczywiście spektulacje) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zamieszacza informacje o ofertach pracy na swych stronach, bodajże na cdprojekt.info ale nie jestem pewien, to bedzie zainteresowany ten znajdzie...

Temat niepotrzebny kłódeczka.

Varras twoje zamiłowanie do spamu jest oszałamiajace spam w tym temacie + post w różowym watku + recydywa daje ładne -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować