Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirath

Ankieta - Społeczność Gram.pl

97 postów w tym temacie

Dzięki za miłe słowa ;)

Spróbuję za rok znaleźć jakiegoś lepszego providera do organizowania ankietek (ankiety-online.pl byłoby fajnie, ale 40zł nie mam ponadprogramowo :-P). No, dobra, postaram się te jawne odpowiedzi Wam wynagrodzić trafnymi podsumowaniami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna i ciekawa ankieta - czekam na końcowe wyniki ;P

Dnia 13.01.2008 o 14:57, Sephirath napisał:

Spróbuję za rok znaleźć jakiegoś lepszego providera do organizowania ankietek (ankiety-online.pl
byłoby fajnie, ale 40zł nie mam ponadprogramowo :-P).

Można by zrobić zrzutkę - kto by mógł, to by coś dał...
Jeśli masz konto bankowe, to nie było by z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok się pomyśli.

A tymczasem pragnę zauważyć, że już prawie 156 wypełnień - czyli pułap ustanowiony przez SG.pl 2007 :-)

Ciekawe czy do 312 dobijemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten temat mało widoczny. Tzn przez pierwsze 2 dni spadł nisko i dopiero po odświeżeniu go na 1 stronę dużo osób wypełniło ankietę. Wiele osób nie zagłosuje bo po prostu nie wie o jej istnieniu ;p

No ale miejmy nadzieje, że do tych 300 dobije i ustanowi ładny rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ''przypięcie'' raczej nie ma co liczyć, sam też o to nie zabiegam bo w końcu nie ta ankieta to nic oficjalnego. Ale właśnie przez takie sporadyczne posty może paru ludzi ją dojrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za nieprzyjemności związane z przeglądaniem wyników, jakiś nasz wybitny fan chciał bardzo się podzielić swoim zdaniem na mój oraz paru moderatorów temat (przepraszam Was chłopaki za to, chciałbym już skasować, ale się nie da...).

Przy przeglądaniu wyników będę musiał chyba przejrzeć wszystkie karty i te opatrzone "***** gram.pl" po prostu wyrzucę. Mam nadzieję, że takie "sfałszowanie" wyników nikogo nie obrazi.

Ech, szkoda, że takie coś miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie właśnie wyniki ankiety i ... postanowiłem napisać tego posta . Post jest kierowany głównie do tych którzy napisali lub mają zamiar napisać komentarz do tej ankiety w formie którą netykieta nakazuje zapisywać gwiazdkami . A że nie powiem gdzie mam poprawność polityczną to :
Drodzy Inteligentni inaczej ludzie !
Jeśli macie zamiar napisać komentarz (albo już napisaliście) w formie takiej , której nie powinno być w słowniku kulturalnego człowieka to prosił bym o udanie się do poradni specjalistycznej. Byłbym w stanie zaproponować peną miejscowość niedaleko warszawy ... Tworki się nazywa ! Jeszcze jedno : Jeśli już musicie wypisywać takie brednia to miejcie odwagę się chociaż podpisać ... Imieniem i Nazwiskiem najlepiej .
Pozdrowienia dla inteligentnych inaczej
Maciej Kaźmierczak

Sephi -> Super ankieta ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ankiety!

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=274339&n=284

Z powodu obrazków oraz wybitnie upierdliwego formatowania tekstu na forum (np. pogrubienia nie ''przechodzą'' mi z Worda do wpisywajki na forum, do GSowego panelu notek za to bez problemów) prezentuję je u siebie na GSie.

Jeśli ktoś nie życzy sobie widzieć mojego StroBlona to zapraszam na e-mail z nickiem i prośbą: sephirath@gmail.com - wyślę mu kopię wyników.

Miłego czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nie dawno zastanawiałem, kiedy wyniki, ale widzę, Sepirath, że już skończyłeś - idę "obcaić" wyniki na Twoim GS-ie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, zeszło mi się jak zbój ;)

Mam nadzieję, że się spodoba podsumowanie całości. Rozbudowane strasznie nie jest, ale... Hmm. Ale ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek - dobra robota!

W ankiecie nie bralem udzialu, wyniki z ciekawosci przejrzalem i kilka subiektywnych spostrzezen:
1) Frekwencja, no coz, ja sam nie zaglosowalem, wiec czepiac sie nie powinienem, ale zwazywszy na to ile postow spa...tzn pisze sie na forum kazdego dnia to troche malo tych oddanych glosow. Dobrze byloby nastepna ankiete mocniej rozpropagowac.
2) To co odstrasza ludzi generalnie od wszelkich ankiet to ich dlugosc (w tym wypadku IMHO jeszcze znosna) i ilosc pytan otwartych, czyli takich gdzie trzeba cos wymienic, wypisac itd. Szybciej i wygodniej zaznacza sie gotowa odpowiedz, polecam tworzenie ankiet tylko zamknietego wyboru => wiecej odpowiedzi i latwiejsza analiza wynikow
3) Wiek wyszedl jakis niski, moje wrazenie jest takie, ze wsrod aktywnych userow na forum srednia wieku tak niska jednak nie jest; sporo studentow a i ludzie pracujacy tez maja troche czasu na gry i forum :)
4) Zaskoczyly mnie wyniki co do jakosci wykonania strony gram, forum, sklepu itd. - rozumiem ze mozna sie nie zachwycac, ale umowmy sie - jest niezle. Osoby dajace opinie "beznadziejne", a bylo ich calkiem sporo, powinny sie wstydzic. Dla mnie to takie "jechanie wszystkiego dla zasady", tym niemniej ciekawe jakie maja uzasadnienie. Co do IRCa to sie nie wypowiadam, sam nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:17, dobrakos napisał:

1) Frekwencja /puk/

Spodziewałem się większej liczby chętnych, to prawda.

Dnia 26.02.2008 o 23:17, dobrakos napisał:

2) To co odstrasza ludzi generalnie od wszelkich ankiet to ich dlugosc /puk/

Co do analizy to nawet mi nie mów :P Tylko wiesz, pewnych pytań nie przeskoczę - ''ulubiona rzecz z kolekcjonerek'' - to musi być otwarte.
Za rok, gdy już zmienię hosta ankiet zamierzam podzielić całość na 3 części - Prywatnie | Gram.pl | Rynek - mam nadzieję, że to ułatwi sprawę:)

Dnia 26.02.2008 o 23:17, dobrakos napisał:

3) Wiek /puk/

Też się zdziwilłem :P

Dnia 26.02.2008 o 23:17, dobrakos napisał:

4) Zaskoczyly /puk/ "jechanie wszystkiego dla zasady" /puk/

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy wyniki całościowo to się nie przejąłem, bo zostało przede mną wywalanie kart, w których padły wulgaryzmy. Po skasowaniu ponad 40 pełnych blankietów okazało się, że... że ''beznadziejnych'' wciąż jest sporo.
Cóż, nie do końca wiem czemu, ale okej. Jakiś powód był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować