Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirath

Ankieta - Społeczność Gram.pl

97 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 12:33, Larry Laffer napisał:

Dlaczego nie można zobaczyć wyników ankiet? Będą one opubliokowane?


Przeczytaj trzeci post w temacie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 12:18, Sephirath napisał:

Myślałem o tym, aczkolwiek "na pierwszy rzut oka" widać każdy z działów, więc oceniajmy jak
leci ;)


Tak, widać... na pasku na górze. Ja z tych wszystkich działów korzystam tylko z forum i czasami newsa przeczytam.

Ale skoro mówisz, żeby tego nie traktować całkiem serio to powypełniałem jak mi się chciało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 12:46, pkapis napisał:

Ale skoro mówisz, żeby tego nie traktować całkiem serio to powypełniałem jak mi się chciało.
;-)


DOKŁADNIE o to mi chodzi :D

-> Boogie -> dzięki za współpracę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Oczywiście wypełniłem. Miałem tylko problem z ostatnim pytaniem - tylu użytkowników, że trudno wszystkich jednoznacznie zaszufladkować. No więc zaznaczyłem wszystkie opcje;) No i ocena moderatorów jakoś moło stopniowalna. Nie lubie dawać ocen ostatecznych (beznadziejny/super), no ale powiedzieć o nich, że są bezpłciowi? Wolełem nie ryzykować i dałem "super":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:44, Kamil.i.Maciek napisał:

No to wypełniłem :) Pewnie wszyscy Kolektyw zjadą z góry ana dół, ale ja tam napisałem, że
mi się podoba :D


Nie no, ja dałem tak po środku. Głównie dlatego że raczej z kolektywu nie korzystam, bo mam swoje ulubione strony. Zresztą chyba jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło :P

Na początku chciałem dać:
- Nie
- Raczej nie
- Trochę nie
- No ba! (że nie)
- a tam

I tak dalej :P Ale w końcu stwierdziłem, że choć jednego pozytywa :P (w ostatniej chwili dałem to pytanie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ten fakt niemiłosiernie, aczkolwiek nie widzę żadnego związku z tematem :P

Mamy już 78 wypełnień :) Cieszy mnie taka popularność tej ankiety. Przyda się, oj przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 20:15, Sephirath napisał:

Cieszy mnie ten fakt niemiłosiernie, aczkolwiek nie widzę żadnego związku z tematem :P

Mamy już 78 wypełnień :) Cieszy mnie taka popularność tej ankiety. Przyda się, oj przyda :D


Wiem - napisałem tak, ot co. Chciałem tylko poinformować, że wypełniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także wypełniłem. Brakował troszkę konkretniejszych pytań o ulubione typy gierek, posiadany sprzęt itp. - jeżeli już chciałeś dowiedzieć się czegoś o forumowiczach to można to było dopracować, aczkolwiek muszę powiedzieć, ze sama idea bardzo mi do gustu przypadła. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować