Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirath

Ankieta - Społeczność Gram.pl

97 postów w tym temacie

Hmmm, ci "dziwni" w ostatnim podpunkcie to w dobrym czy złym tego słowa znaczeniu? Bo się zastanawiam czy zaznaczyć. Niektórzy są tu NAPRAWDĘ DZIWNIE (ale fajnie) wykręceni;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy wyniki których niestety nie możemy oglądać ze względuna autora ankiety zostaną wykorzystane dla usprawnienia gram.pl czy tylko ogólnie sprawdzają jak się czujemy na ukochanym forum i na IRCu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem, ale trochę szkoda, że pytania dotyczyły forum i irca równocześnie, gdyż co innego sądzę o ludziach z forum i inaczej czas mi się na nim spędza, a inaczej na gramircu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest po to, by można powiedzieć "conieco" na temat gramowiczów :) Pogadam z jednym z moderatorów gdyż ankieta ta (w wolnej chwili) będzie miała swoje wznowienia (ale dot. własnie np. ulubionych gier etc...). Ta na tapecie teraz nie jest "ot tak se", ma pewien powód a jej wyniki będą, jak to ująłem, wielopłaszczyznowe :P

Co do pytań - nie dałem nigdzie "nie mam zdania" bo nie w tym rzecz. Trzeba mieć jakieś zdanie :) Jak nigdy nie byłeś na IRCu to wejdź, rozejrzyj się - może pokochasz :)

Tak samo jak połączyłem forumowanie i ircowanie - własnie taka synteza jest ciekawa, co sądzicie o SPOŁECZNOŚCI gram.pl, nie o forumowiczach i ircowiczach tylko o community :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to da jakiś obraz, komuś pomoże to i ja ją wypełniłem. Ogólnie myślę, że to dobry pomysł bo choć w niewielkim stopniu (nie ma co liczyć, że chociaż 1/4 forumowiczów ją wypełni), ale zawsze można poznać zdanie na temat gram.pl Przydałoby się jeszcze coś takiego jak "co Ty byś zmienił/dodał/udoskonalił". Może ktoś podsunął by jakiś fajny i oryginalny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowa ankieta i już wypełniłem. Nie miałem wątpliwości przy żadnej odpowiedzi, a pytania sformułowane były zrozumiale i przejrzyście. Całkiem fajna inicjatywa Sephiratha (znowu on!) i czekam teraz tylko na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 8. robi się legendarne :P

Arhont - i dobrze, potrzebne są nam jak najliczniejsze głosy

Co do odpowiedzi "Whoaa"... Jest ona zrozumiała po przeczytaniu tekstu Conana O''Briana:
"Rosjan nie stać na paszę dla krów. Od teraz będzie je karmić skonfiskowaną marichuaną. Po czym poznać ruską krowę? Zamiast "muuu" robi "whoaaa"" :P Zdaję się na Waszą inwencję, jeśli chodzi o zrozumienie tego pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie double posta, ale informuję wszystkich piszących w tym temacie, iż w miejscu zwanym mym GSem są wyniki ankiety do własnego rozważenia - dzikie i zaskakujące miejscami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:42, Sephirath napisał:

Wybaczcie double posta, ale informuję wszystkich piszących w tym temacie, iż w miejscu zwanym
mym GSem są wyniki ankiety do własnego rozważenia - dzikie i zaskakujące miejscami :)


już lukam bo bardzo ciekawy jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować