• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BuuBuu

Settlers IV - pytanie

Pytanie

Mam pytanie.
Czy gra Settlers IV działą w Windowsie XP czy tylko w starszych. Pytam bo przy opisie gry są podene Windows 95/98/Me/2000 i dlatego nie wiem czy kupować, skoro mam XP?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.11.2005 o 13:06, Api78 napisał:

To jak już jesteśmy przy mrocznym plemieniu - to czy ktoś zna sposob na mapke czwartą - utknąłem tam, wg. mnie za malo czasu
na rozwoj no i permanentny brak miejsca na rozbudowe osady :(


hehe to jest proste można ich tak wykołwać ,że się uśmiejesz musisz zniszczyć 3 faarmy purchawek i wygrywasz po prostu na chama się wbij całym wojskiem i ogrodnikami i dasz sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[chiach...]

Dnia 23.11.2005 o 17:31, kamilimaciek1 napisał:

dasz sobie rade


uwierzyłem i ... udało się, chociaż przyznam, ze nie było mi do śmiechu;) - mialem do konca 26min, czułem, się jak między młotem i kowadłem, z prawej strony już niszczyli mi wierzyczki, a ja dzielną armią 6 ogrodników w poszukiwaniu purchawek.
Nie przywykłem do dynamicznego rozwoju :( dlatego chyba ta misja byla dla mnie taka trudna, lubie sobie spokojnie ok, 1,5h zbudować solidną armię, tu niestety partyzancka wojna podjazdowa tych "niebieskich" nie ułatwiała zadania.
wracam do S4, bo to ostatnia "kampania" która mi została z całej cześci 4 dostępnej w wer. pl
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam kłopot z grą. Wcześniej pisaliście że na windows XP gra działa świetnie. Ja mam wersje z pierwszego dnia premiery, zakupiona piękna, nieporysowana. Grałem wcześniej na windowsie 98, ale jako że świat się zmienia odinstalowałem go i mam już tylko XP. I tu jest kłopot, bo gra niechce mi odpalić. Wyskakuje błąd, poprostu dam wam screena:
http://img391.imageshack.us/img391/3166/16xg1.jpg

Będę wdzięczny za pomoc, nic niepomogło patchowanie, reinstalacje (gry i windowsa) klapa poprostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem, nic niedało, zainstalowałem ponownie settlersów. Dalej nic. Na wszelki wypadek udam się kupić settlersów z extra klasyki.. dodatek będe miał przynajmiiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(...)
Spróbuj jeszcze wgrać najnowsze patche i zainstalować ponownie łatkę. Często pierwsze wersje nie są jeszcze w pełni kompatybilne z XP. Spróbuj też uruchomić w trybie zgodności z Win 98. Mam nadzieję że wiesz jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi! (Jeśli jesteś ładną 20 latką moge pomóc :P) Niuech słońce świeci również dzieciom twojich dzieci!. Mam już za sobą 2 misje rzymian kampani :]. Chyba najwyższy czas kupic Settlers V.

PS:Niemiałem zamiaru szerzyć to jakichkolwiek złych treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(...)
Nie ma problemu. Co pomogło dokładnie? Twój problem może wspomóc innych jeśli podasz co dokładnie pomogło :)

P.S. Muszę Cię zmartwić. Nie jestem blondynką, nie jestem pełnoletni :) A o dzieciach jeszcze nie myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie to zmiana na tryb zgodności milenium. Przy przełączaniu na 98 wyskakiwał błąd systemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak mozna odczytac gre zapisaną podczas misji treningowej?
Stan gry odczytuje sie przez glowne menu , lecz na liscie sa tylko save''y z kampani , a gra jest na bank zapisana...
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanko - jak w S4 zmienic rozdzielczosc? Kupilem Extra kalsyke i nie widze calego ekranu gry i zadnych opcji ustawienia rozdzielczosci... Chyba nie trzeba grac w takiej, ze na ekranie miesci sie jeden, olbrzymi budynek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry - juz znalazlem. Kliknalem gdzies na slepo, bo tej ztrony ekranu nie widzialem i sie pojawily opcje. Po zmianie wszystko jest juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować